СУСПІЛЬСТВО

Генеральним директором рекламного агентства "Антураж А" Ірина Саєнко ЇЇ ПРИЗНАЧЕННЯ НА ЗЕМЛІ — ТВОРИТИ КРАСУ
Наталя Карасьова, vechirka.uafor.net
28.03.2003, 16:07

Приводів для зустрічі з генеральним директором рекламного агентства "Антураж А", однією з найчарівніших бізнес-леді Кіровоградщини Іриною Саєнко, було чимало. Її робота — то візитна картка не лише офісу, магазину, підприємства, то, без перебільшення, сьогоднішнє обличчя нашого міста. Яскраво оформлені вітрини, розмаїття рекламних щитів, безліч гарних вивісок — результат копіткої праці малого приватного підприємства, котре очолює ця впевнена в собі, своїх можливостях, своєму майбутньому жінка.

Її горизонти значно ширші, ніж процвітання власного бізнесу. Про це свідчать членство в художній раді при міськвиконкомі, спонсорська та благодійна діяльність.

У формулі успіху рекламного агентства, безперечно, вагома частка її вольового характеру, здатність реалізовувати найоригінальніші проекти. Та мало кому відомо, що за всім цим криється трепетна, романтична душа і непроста жіноча доля.

— Ірино Анатоліївно, ми з вами зустрічалися чотири роки тому з нагоди п'ятиріччя агентства "Антураж А". І хоча цей відрізок часу за великим рахунком не такий уже й значний для фірми, котра впевнено набирає оберти, все ж є привід підбити деякі підсумки.

— Я вважаю, найголовніший привід саме той, що нам виповнилось дев'ять років. Мене завжди дивувала зацикленість людей на круглих датах. Пригадайте піфагорівське трактування цифр. Згідно із вченням великого математика, саме дев'ятка вважається головним числом нумерології з магічним, часом сакральним значенням. Люди числа 9— справжні природжені лідери. Вони активні, сміливі, цілеспрямовані, не бояться йти на ризик. Вони стримані у прояві власних почуттів, однак готові пожертвувати всім заради тих, кого люблять. Зазначу, за знаком Зодіака я Скорпіон і моє число — 9. У магії цього доленосного для мене числа пересвідчувалась не раз.

Саме дев'ять років тому в моєму житті відбулися дві визначні події — народилася донечка Машенька і було засноване тепер уже добре відоме рекламне агентство "Антураж А". Тоді важко було спрогнозувати, як складеться його доля, однак впевненість у досягненні успіху не полишала мене ні на мить. І хіба не символічно, що саме через дев'ять років я народила другу донечку — Сашеньку!

Дев'ятиліття стало знаменною датою і для фірми — зроблено сучасний ремонт офісу, ошатні кабінети поповнилися новою технікою. Без перебільшення зазначу: ми створили солідну матеріальну базу, придбали унікальний повноколірний копір-принтер-сканер "Dialta color" японської компанії "Minolta" (Осака). З його допомогою за добу можна виготовити кишенькові і настінні календарі, сувенірні етикетки-наклейки та багато іншої високоякісної поліграфічної продукції. Певне, багатьом сподобається наша новинка — календарик із портретом замовника чи його дружини, дитини або улюбленців — котика чи собачки. А який це оригінальний дарунок коханій!

Малеча сьогодні в захваті від Гаррі Поттера. До ваших послуг — наші можливості! Приносьте футболку — і Гаррі Поттер завжди з вашим малюком. Візитки, бланки, конверти, плакати, буклети, поштівки-у будь-якій кількості і в найкоротший термін.

— Але ж найголовнішим видом вашої діяльності залишається зовнішня реклама?

— Безперечно. Рекламні щити і вивіски; тролли і покажчики, фірмові лайт-бокси та оригінальні портали і маркізи; будь-яка реклама з підсвічуванням із дюралайту та інших сучасних матеріалів; рекламні панно, вирізані плоттером із високоякісної плівки — самоклейки; реклама на всіх видах транспорту — це головна наша продукція.

Окрім того, ми виконуємо сьогодні дуже важливу серію замовлень по оформленню автозаправних станцій. Хочу підкреслити, що фірма вийшла на принципово новий рівень надання послуг. Нами розроблена спеціальна програма, де кожний етап оформлення АЗС найретельнішим способом відшліфовується. Ми працюємо, як мовиться, "з нуля — під ключ". А якщо клієнт хоче побачити кінцевий результат ще до початку робіт, ми створюємо макет — точну копію майбутньої АЗС у масштабі. Світлове вирішення, кольорову гаму, дизайн та інші важливі нюанси можна уточнити чи змінити заздалегідь.

Я з усією відповідальністю стверджую, що рекламне агентство "Антураж А" досконало володіє новітніми технологіями рекламного бізнесу європейського рівня.

— Хороший колектив — запорука успіху.

— Певна річ. Найдосвідченіший керівник, котрий досконало володіє всіма тонкощами виробництва, нічого не в змозі зробити без згуртованого колективу. У тому, що поряд зі мною працюють висококваліфіковані фахівці, здатні втілити в життя найоригінальніші, часом досить трудомісткі проекти, детально розробити будь-яку рекламну концепцію, я переконалася, коли народила другу доньку. Із зрозумілих причин зараз мій робочий час чітко регламентований, однак це ніскільки не позначилося ні на якості, ні на об'ємі робіт агентства. Сьогодні я не здійснюю контроль, а лише спрямовую роботу згуртованої команди однодумців, котрими щиро пишаюся і хочу назвати їхні імена: це заступник генерального директора по виробництву Олег Чернобай, виконавчий директор Наталя Бондар, головний дизайнер Сергій Марущак, дизайнер Ярослав Ісаченко, художники Олексій Літвінов, Микола Гаврилюк, Віктор Ільченко, Сергій Савчук, Олександр Жмаченко, Віктор Козленко, головний редактор журналу "Порог" Олексій Корепанов, головний бухгалтер Людмила Найдьонова, менеджер з поліграфії Юлія Мироненко.

— Достойні клієнти — показник визнання.

— У числі постійних клієнтів нашого рекламного агентства — практично всі банки та їх регіональні представництва, відкриті в нашій області, відомі підприємства і фірми Кіровоградщини. З нами співпрацюють також підприємства Києва, Миколаєва, Дінпропетровська, Черкас. І формування цін на продукцію завжди відбувається з урахуванням їх платоспроможності.

— В іміджевому альманасі "Ділова Україна-2003" на сторінці 394 (знову втрутилася дев'ятка) розміщена детальна інформація про рекламне агентство "Антураж А". Це визнання широкого масштабу.

— До слова, лише три фірми з Кіровоградщини увійшли в цей престижний всеукраїнський каталог кращих підприємств держави. Тепер про нашу діяльність зможуть дізнатися не лише у всіх регіонах України, а й у країнах СНД і за кордоном. А кубок "Ділова Україна-2003" мені нещодавно вручив у Києві президент Національної Торгово-промислової палати України Сергій Скрипченко.

— Наскільки мені відомо, готується до випуску книга "500 впливових особистостей України 2002 року", де буде згадане і ваше ім'я.

— Гадаю, кожному приємно, коли його труд оцінюється достойно не лише земляками, а й на високому державному рівні.

— Спонсорство і благодійність — вагома частка вашої діяльності, життєве кредо колективу. Легше назвати заходи, в яких ви не брали участі, ніж ті, котрі ви спонсорували.

— Милосердя і щедрість — показник рівня культури, інтелігентності, духовності. Благі справи не робляться з примусу. Це веління серця. Наше агентство є видавцем всеукраїнського науково-популярного і літературно-художнього щомісячного журналу "Порог", в якому друкуються статті і твори як українських, так і авторів з Росії, Білорусії, Грузії, Латвії, Литви, Естонії, Ізраїлю, США, Німеччини. Ми взяли журнал під крило, коли в його біографії була чорна смуга. І невдовзі на Міжнародному конвенті фантастів "Волгакон", який відбувся у Волгограді 2001 року, всеукраїнський журнал "Порог" було визнано кращим російськомовним журналом фантастики за кордоном Росії. "Антураж А" є генеральним спонсором чемпіонату України з легкоатлетичного кросу. Ми опікуємося нашим перспективним спортсменом-легкоатлетом Андрієм Томіліним, сподіваємось, майбутнім чемпіоном. Це, як мовиться, те, що за великим рахунком. Перелік можна продовжити. Та, як кажуть, милість не повинна бути показною. Я дотримуюсь цього Господнього заповіту.

— Чи щаслива в особистому житті така успішна бізнес-леді?

— Щастя, як і успіх, до мене прийшло не відразу. Можливо, комусь воно дається в кредит, мені ж випало як нагорода за всі життєві негаразди. Господь нарешті оглянувся, помітивши мене, і подарував оту заповітну половинку, про яку всі мріють, та не всі зустрічають. Серце рідну душу впізнало з першого ж погляду — і не помилилось.

Тепер я знаю — немає нічого сильнішого і світлішого в піднебессі від любові. Любов обожествляє людину. Недарма кажуть: "Хто любив, той розмовляв з Богом". Любов робить людину доброю, щедрою, милосердною. Хочеться обійняти весь світ і поділитися з кожним часточкою свого щастя. Жінка в любові почуває себе захищеною.

— Ваша старша донечка Машенька — жива реклама агентства "Антураж А", його щасливий талісман. Звикла до монополії на вашу любов і турботу. Чи не ревнує до меншої, Сашеньки?

— Машенька завжди була, як мовиться, дитина з характером. Сьогодні це впевнена в собі, добра, розумна і дуже трудолюбива дівчинка. Старанно вивчає англійську мову, гарно малює, танцює, вишиває. Гадаю, не кожна мама може похвалитися такими подарунками, які власноруч готує Маша.

Спочатку, звичайно, у неї було трохи ревниве ставлення до меншої сестрички, а зараз вона від неї не відходить. Побачили б ви, як Сашенька зустрічає Машу. Здається, вона відчуває, коли та переступить поріг, повернувшись зі школи. І тоді квартира наповнюється веселим дитячим щебетом і радісним сміхом. А я від того щасливію і молю Бога, аби мої дітки не хворіли і жили під мирним небом. Цього ж хотілося б побажати і всім дітям планети.

...Осяяна щастям материнства і любові, переді мною сиділа Жінка, щиро переконана, що кожна людина на Землі має своє призначення. Призначення Ірини Саєнко — творити красу. Тож хай Господь її благословить.

Архів "ВГ-Суспільство (різне)"

 24.05.06, 15:16 Екологія. Озеленимо наше місто
 22.05.06, 09:15 Аби деклароване стало реальністю
 29.11.05, 11:11 Цікавинки рідного міста. Кам’яні звірі
 10.11.05, 19:14 Місце дитини — у сім’ї
 13.09.05, 19:05 Цікавинки рідного міста. Не на макітри той тин...
 12.08.05, 12:31 Стоп, реклама! Руйнуючи рекламні стереотипи – до здорового способу життя
 12.08.05, 12:28 Антитероризм. Нова громадська організація покликана боротися з тероризмом
 12.08.05, 12:27 Дитинство на “дні”
 03.04.05, 18:51 Що ми їмо і п'ємо, краще не знати...
 21.02.05, 15:01 "Молодь Кіровоградщини проти надзвичайних ситуацій!"
 01.02.05, 14:27 Наш сучасник. Систему підготовки кадрів слід відроджувати в нових умовах. Сергій Вишницький
 28.01.05, 16:41 За рівні можливості для всіх. Якщо взятися за справу разом
 14.12.04, 14:40 Паління у нетверезому стані — найпоширеніша причина виникнення пожеж
 24.11.04, 16:31 Гриби отримали нові жертви
 09.08.04, 14:39 Екологія. "Лагуна" — конкурент "Мерседеса"
 03.08.04, 15:35 Екологія. Щоб Інгул не став гнилим
 09.07.04, 13:16 IV Всеукраїнський збір-змагання "Школа безпеки". "Орлята вчаться літати..."
 29.06.04, 13:41 Фостерні сім'ї: західний досвід чи українське майбутнє?
 16.04.04, 14:15 Жанна Говенко — королева Кіровоградщини-2004
 09.04.04, 14:17 Кіровоградська область: невесела статистика. Нас із кожним днем стає все менше...
 09.02.04, 17:47 Людмила Дорохіна: "Щоб молодь не стала втраченим поколінням..."
 05.02.04, 18:26 Якщо студент-призовник не йде до військкомату сам, за ним можуть приїхати прямо на лекцію з міліціонером і наручниками
 28.01.04, 14:17 В Украине насчитывается 3,8 млн. пользователей Интернета
 26.12.03, 08:16 Екологія. Чиста Україна — чиста земля
 22.12.03, 13:14 На керівних посадах в Україні — переважно чоловіки. Жінок нерідко зупиняють у кар'єрному зростанні
 19.11.03, 13:44 Екологія. В Україні закінчується питна вода?
 19.11.03, 13:41 Чоловіки люблять дівчат в окулярах, але якщо ті не в штанах
 17.11.03, 16:43 Нелегко це — мирити людей. Національній службі посередництва і примирення — п'ять років
 14.11.03, 17:22 Юрій Маленченко — той, хто загубив у космосі молотка, а в Америці знайшов дружину
 14.11.03, 15:57 Космонавт Юрій Маленченко. Біографія
 28.10.03, 17:10 Моделі. Дефіле! Ще раз дефіле!
 03.10.03, 16:13 Загадкові краєвиди Онуфріївщини
 09.09.03, 13:10 Небезпечних об'єктів на Кіровоградщині — вистачає...
 21.08.03, 14:15 Міграція. Кіровоград. Хто куди?
 21.08.03, 13:19 Екологія. Інгул під мікроскопом
 21.08.03, 13:14 "Я навіть і не сподівався, що виграю путівки на море". Розіграні призи серед передплатників "Вечірки"
 20.08.03, 14:05 Екологія. Тече річка невеличка. Інгул
 20.08.03, 12:52 Екологія. Гарячий телефон в державному управлінні екології та природних ресурсів у Кіровоградській області
 20.08.03, 09:16 Амброзія — біда для всіх: і для природи, і для людей
 19.08.03, 17:31 В оксамитовий сезон у подорож? Немає нічого простішого, бо "Супутник" працює без канікул
 11.08.03, 21:14 Творити добро — почесний обов'язок
 19.07.03, 02:06 Ліван — країна кедрів
 18.07.03, 20:08 Краще оплачувати роботу, ніж безробіття
 16.07.03, 10:44 За кордон без проблем
 15.07.03, 16:01 "Заберете у мене дитину — руки на себе накладу"
 14.07.03, 14:45 Голодні діти — абсолютна реальність
 10.07.03, 18:43 Природа і ми не забудемо його... Михайло Ножнов
 09.07.03, 14:18 Державна служба: пільги і привілеї приваблюють, висока відповідальність — ні
 08.07.03, 05:19 Дощі підуть у вересні
 07.07.03, 15:56 Сколько в Украине пользователей Интернета?
 07.07.03, 07:04 Чи насправді у морі корисно купатися? Так!
 30.06.03, 12:15 Якщо для когось літній табір став тюрмою
 29.06.03, 20:14 На Кіровоградщині молодь — це кожен п'ятий
 24.06.03, 14:03 Где отдыхают украинцы в 2003 году?
 20.06.03, 08:32 Дорогу до сина забула...
 18.06.03, 09:31 Чия ти, річко?
 13.06.03, 16:39 Борючись проти природи, ми боремося проти себе
 09.06.03, 12:31 Кіровограду — порядок? Пляжі: місце небезпеки?
 06.06.03, 00:04 6 червня — День журналіста. Бліц-опитування
 02.06.03, 12:48 У чому ходять наші діти? Невже це шкідливо для здоров'я?
 30.05.03, 15:52 1 червня — День захисту дітей. Дах гаража як життєвий причал...
 30.05.03, 15:41 План заходів до Дня захисту дітей 1 червня 2003 року по м.Кіровограду
 26.05.03, 01:12 Наш земляк — космонавт Росії Юрій Маленченко
 25.05.03, 08:14 25 травня — День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження. Пріоритет спільної справи
 06.05.03, 14:16 Ігри дорослих людей. Дай мільйон
 30.04.03, 13:31 Чиї ви, діти, будете?..
 25.04.03, 14:41 Іринко, бажаємо перемоги!
 25.04.03, 14:36 Господині на замітку. До столу на Великдень
 23.04.03, 10:27 Соціальний захист населення на Кіровоградщині
 22.04.03, 11:30 Інваліди. Вони повинні повірити в себе
 18.04.03, 14:01 Цифри кричать. Нас уже й не 48 мільйонів
 16.04.03, 11:49 Люба і Віталій Ковальчуки: "Ми разом народжували сина!"
 14.04.03, 12:37 "Січ" — сила, істина, честь
 11.04.03, 14:38 Екологія. Склади отрутохімікатів на Кіровоградщині: до кислотних дощів недалеко!
 10.04.03, 19:35 Давайте дружити домами! — пропонує кіровоградцям керівник "Будинку меблів"
 07.04.03, 13:12 Соціальні проблеми легше вирішувати громадою
 06.04.03, 11:02 Рік Росії в Україні триває
 06.04.03, 08:16 6 квітня — День геолога. Золото. Не інків
 28.03.03, 16:07 Її призначення на землі — творити красу
 24.03.03, 15:15 Є така професія. Вуличний соціальний працівник
 23.03.03, 10:19 23 березня — Всесвітній метеорологічний день. А переді мною — увесь світ. Надія Бакуменко
 18.03.03, 15:11 Лариса Познякова: "Руський рух" — за співпрацю
 11.03.03, 11:58 Є і така думка: гуртожиток училища. Де учні?
 08.03.03, 02:28 "Якщо ти — жінка, то не дозволиш cобі мати поганий вигляд"
 04.03.03, 19:14 2003-й рік для "Укрпошти" — "Рік діалогу з клієнтом"
 03.03.03, 16:18 Безквартирні об'єднуються
 28.02.03, 17:38 Фестивалі. "Краса. Мода. Стиль"
 20.02.03, 22:17 Стихія. Готуємося до підтоплення
 19.02.03, 13:12 Екологія. Ми маємо право знати
 13.02.03, 14:13 Виродження нації починається... з наркотичного зілля
 13.02.03, 13:28 Соціальний стан Кіровоградської області за 2002 р.
 12.02.03, 11:06 Російська община — це зовсім не „Руський блок"
 04.02.03, 20:47 Середовище існування. Гуртожиток: рай у курені, чи гетто для соціальних аутсайдерів?..
 04.01.03, 07:18 Наші за кордоном. "Аsta la vista", Ростиславе!
 23.01.03, 08:03 Шлюби. Не зійшлися характерами?
 23.01.03, 07:57 Діти війни вимагають соціальних гарантій
 03.01.03, 21:11 Природа. Михайло Ножнов. Не любитель, а знавець
 29.12.02, 16:09 Рекордсменка, активістка і просто красуня!
 24.12.02, 12:52 Як Наталя НЕ стала "Останнім героєм"
 17.12.02, 14:41 Америка - велика країна емігрантів
 17.12.02, 14:26 Світлана Негода: "Канада - це тотальне дотримання законів і соціальний захист"
 11.12.02, 12:41 Екологія. Сміття не має ні імені, ні прізвища
 11.12.02, 12:01 Кіровоград. Рідне місто... Я люблю і ненавиджу тебе!
 10.12.02, 13:17 У прицілі. Зброя: за і проти
 10.12.02, 11:24 Чотирнадцять кіровоградських родин поповнили у листопаді список новоселів
 10.12.02, 11:12 Екологія. П'ємо те, що вилили?
 04.12.02, 12:12 Наші за кордоном. Відпочинь за кордоном, або Що для одних рай, то іншим - робота
 03.12.02, 08:17 До Міжнародного дня інвалідів. "Милосердя - це поклик душі"
 20.11.02, 12:15 Щоб ви так жили. Мобільні телефони - розкіш чи засіб спілкування?
 19.11.02, 14:27 Поспішіть оформити закордонний паспорт
 11.11.02, 14:40 Міський репортаж. Громадяни теплотрасс
 06.11.02, 12:14 Світ добра. „безплатно віддам у добрі руки котиків та собачок!"
 05.11.02, 19:47 Наші за кордоном. "No parle italiano", або Італійські бомжі працювати за такі гроші відмовляються
 03.11.02, 14:28 3 листопада - День працівників соціальної сфери. Необхідно поширювати співробітництво
 03.11.02, 00:07 Розпочата рr-кампанія
 02.11.02, 21:38 300 безробітних отримали роботу
 02.11.02, 02:31 Нова технологія не завжди допомагає...
 29.10.02, 14:25 Наші за кордоном. Як тобі, Миколо, в обіймах дядька Сема?
 28.10.02, 09:17 Наші за кордоном. В Італії яблука їдять ножичком...
 18.10.02, 00:02 Екологія. "Чиста Україна - чиста земля"
 07.10.02, 16:25 Соціальний захист. Автомобілі будуть у грудні, "дитячі" гроші - значно раніше
 04.10.02, 01:02 Соціальний захист. У будинках-інтернатах проблем стало менше
 13.09.02, 20:18 Пікантна тема у переддень свята
 26.08.02, 14:11 Сімейний альбом. Тільки на себе покладаючись...
 26.08.02, 08:52 Довкілля. "Зелені" рейди триватимуть і надалі...
 20.08.02, 17:19 Новосілля. Під марші духового оркестру
 14.08.02, 11:18 Демографія. Народжуваність зростає, але й смертність теж
 13.08.02, 14:03 Молодь. З Пластом у майбутнє
 13.08.02, 13:53 Дах над головою. Проблеми у житловому секторі міста потребують вирішення, а людська свідомість - змін
 24.07.02, 04:27 Нас стало більше
 24.07.02, 04:26 130 малюків - без молока!
 22.07.02, 15:50 Відпочинь! Відкрийте й ви для себе новий світ
 21.07.02, 16:15 Ловися, рибко! Жіночі роздуми про чоловічу справу
 21.07.02, 11:25 Кіровоград. Жителі вулиці Гоголя категорично проти вирубування дерев
 21.07.02, 08:13 Хочемо надати можливість кіровоградцям дістатися до Криму за 60 хвилин
 12.07.02, 14:04 Довкілля. Щоб зберегти річки Кіровограда
 12.07.02, 10:42 Застереження. Хижак з білими крильцями
 12.07.02, 08:27 Літо. Купайтеся, але будьте обережні!
 05.07.02, 14:30 Чи доступне літо нашим дітям?
 27.06.02, 13:44 День молоді для всіх, хто молодий душею
 26.06.02, 23:52 Стихія. Усе, що робиться, - на краще
 26.06.02, 22:03 Ринок праці. Замовте - навчимо!
 25.06.02, 17:03 Полюби свого перукаря
 19.06.02, 13:27 Літо. Моя кримська мрія!
 19.06.02, 09:17 Засмагати - це не завжди корисно
 18.06.02, 05:27 Літо. Чим доїхати у Крим?
 07.06.02, 10:13 Хто королева?
 05.06.02, 22:44 Долі з присмаком полину, або За правом доброти
 27.05.02, 16:47 Чи розпочнеться у Кіровограді купальний сезон?
 20.05.02, 11:38 Екологія. Чутки та правда про те, що хвилює всіх
 19.05.02, 16:24 Повысим градусность моря!
 17.05.02, 05:43 Екологія. Що криється за страшним словом радіація?
 12.05.02, 06:18 Сім'я. На кращий козацький куліш
 26.04.02, 12:41 Як нас "люблять" поляки
 23.04.02, 15:19 Жора, Клара, гоша і всі, всі, всі...
 23.04.02, 10:56 Найвища українка живе в Чернiговi
 12.04.02, 01:12 Oб'єднана Європа - мати чи мачуха?
 29.03.02, 19:16 Кіровоград виправдовує славу міста красунь
 19.03.02, 12:46 Экология. Марафон природоохранных мероприятий
 19.02.02, 12:15 Вогні нічного міста. Як воно, бути DJєм?
 15.02.02, 14:18 Люби мене, як я тебе!
 14.02.02, 18:46 День Валентина - свято закоханих
 03.02.02, 16:30 Добробут. Будинок, про який можна мріяти і в якому хочеться жити
 15.01.02, 10:42 Мова. "О бедном соседе замолвим же слово"?
 03.02.02, 16:04 Юрій Омельяненко: "Кожен, хто потребує соціальної підтримки, має отримати її"
 02.12.01, 18:21 Юридична консультація. Чи правомірні дії керівника?
 02.12.01, 17:45 Громадські роботи: бути чи не бути?
 02.12.01, 17:43 У Новомиргороді діє свій "Універсал"
 19.11.01, 12:13 А ви пробували обійтися без пошти?.. Отож!
 19.11.01, 11:20 Cім'я. Чи зрозуміють води Йордану українську мову
 19.11.01, 10:58 КВК. "Нова дівчина - добре прикрашена стара дівчина"

"ВГ" №4
(21.01.2005)
Украинския баннерная

Copyright © 2001–2006 "Vechirka.uafor.net" :: Design & Creation
Використання текстових матерiалiв cайту дозволяється лише з активним посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.uafor.net.
Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование текстовых материалов сайта разрешается только с активной ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.uafor.net.
Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!