25 ТРАВНЯ — ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ВИДАВНИЦТВ, ПОЛІГРАФІЇ І КНИГОРОЗПОВСЮДЖЕННЯ

ПРІОРИТЕТ СПІЛЬНОЇ СПРАВИ
Наталя Карасьова, vechirka.uafor.net
25.05.2003, 08:14

Серед чотирьох десятків друкарень та видавництв області, державних та інших форм власності, поліграфічно-видавничий центр "Імекс ЛТД" вирізняється певними особливостями своєї діяльності. Саме про них в інтерв'ю з директором і засновником центру Тамарою Саміляк напередодні Дня працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження.

— Тамаро Сергіївно, що було запорукою успіху поліграфічно-видавничого центру "Імекс ЛТД" на початковому стартовому етапі, адже в 1995 році ви були далеко не першими на ринку поліграфічних послуг області?

— Дійсно, ми не перші. У місті й області вже функціонували підприємства, котрі, як і ми, забезпечували трудові колективи різної форми власності бухгалтерськими бланками. Однак, ми швидко завоювали авторитет і практично відразу знайшли свою клієнтуру завдяки тому, що я, маючи великий досвід роботи головним бухгалтером, окрім того, що продавала ці бланки, ще й надавала вичерпну консультацію щодо їх заповнення. Спочатку робила це одна, нині -цілий відділ торгівлі йде по второваній стежці. Скажу більше — наші продавці навіть у штатному розкладі кваліфікуються як бухгалтери-консультанти.

— Очевидно, для ваших клієнтів ці професійні консультації вартують більше, ніж поліграфічні послуги?

— Думаю, ви праві. Тим паче, що надаємо ми їх абсолютно безплатно. Я пам'ятаю 1995 рік, коли "Імекс ЛТД" розпочинав свою діяльність. Невдовзі був уведений податок на додану вартість. Податкові накладні, декларації — все це було нове для бухгалтерів. Тож наші роз'яснення були не просто доречними, а необхідними.

І сьогодні, якщо до нашого магазину заходить людина, котра хоче розпочати свою справу, наші бухгалтери-консультанти, вони ж продавці, запропонують усі потрібні книги, бланки для подальшої звітності.

Хотілося б, аби так було і в реєстраційній палаті. Щоб людина, звернувшись туди, почула: "Ви маєте статутний фонд, установчі документи, а все інше ми оформимо самостійно". На жаль, очевидно, це станеться не скоро. А в нашому магазині підприємець-початківець може придбати водночас увесь стартовий пакет по бухгалтерському обліку і ділові рекомендації та інструкції щодо їх ведення.

Ось і весь секрет нашої популярності.

— Який, окрім цього, спектр послуг поліграфічно-видавничого центру "Імекс ЛТД"?

— Хочу ще раз підкреслити, що у всіх наших торгових точках і по сьогодні є бланки звітності у повному асортименті, навіть ті, що потрібні один раз на рік. А якщо якісь унікальні, рідкісні бувають відсутніми, то, як ви розумієте, ми їх оперативно віддруковуємо. Цю сферу діяльності, як і цілу армію бухгалтерів, з котрими ми довгий час співпрацювали, не полишаємо.

Окрім цього, надаємо цілий спектр різноманітних послуг. Від оригінальних ідеї і дизайну до кінцевої продукції. Листівки, буклети, брошури, журнали, книги, газети, каталоги, календарі, етикетки, запрошення, поздоровлення, візитки — все це види нашої продукції. Отож, якщо вам потрібна якісна поліграфія до і післядрукарського обробітку готового тиражу, звертайтеся у видавничо-поліграфічний центр "Імекс ЛТД". Висококласні спеціалісти і професійне обладнання — до ваших послуг.

Досвідчені дизайнери розроблять логотип, торговий знак, фірмовий стиль — загалом створять достойний імідж вашій фірмі.

Та особливо гордимося тим, що почали займатися книговидавництвом. У 2001 році на власні кошти вперше випустили у світ "Довідник навчальних закладів Кіровограда та області". До речі, видали його вдруге і у нинішньому — 2003 році. А першою нашою книгою була „Этика предпринимательства" Юрія Гур'янова.

У нашому видавничому центрі вийшли поетичні збірки Наталі Зеленської "Я йду" та Сергія Хлустікова "Прощание у края дороги", монографії докторів наук і підручники для студентів вищих і середніх навчальних закладів, безліч посібників та методичних розробок.

— Чи можете ви назвати свій колектив колективом однодумців?

— Безперечно. Неоднодумці, якщо можна так сказати, у нас не приживаються і полишають фірму протягом трьох місяців. Головний наш девіз — "Пріоритет спільної справи над особистим". Колектив наш молодий. Ми не підраховували, але, думаю, середній вік не сягне тридцяти літ. Тому однією з обов'язкових умов є прагнення до самоосвіти. У нас навчаються всі. Маємо для цього всі можливості: прекрасна власна, я б сказала, унікальна бібліотека, багато літератури зі спеціальностей — маркетингу, графіки, комп'ютерного дизайну, оформлення газет, журналів з офсетного, трафаретного друку. Отже, якщо працівник поступив до нас неспеціалістом, при бажанні — стане ним. Хочу добрим словом згадати Мар'яна Григоровича Петльованого — патріарха поліграфічно-видавничої справи нашого міста. Він усіх нас учив, світла йому пам'ять, передав для нашої бібліотеки багато унікальних книг, котрим немає ціни.

— Я знаю, що за рахунок фірми навчаються кілька працівників у вищих і середніх спеціальних навчальних закладах. Чи не боїтеся ви, що вони знайдуть тепліше місце?

— Я буду рада, що у цій цікавій галузі гарних спеціалістів стане більше. Можливо, вони розпочнуть свою власну видавничу справу. Ми теж починали з трьох засновників і одного-єдиного найманого робітника. Нині у штатному розкладі 40 працівників. Маємо п'ять великих відділів: виробничий, комп'ютерний, відділ маркетингу, бухгалтерський і торговельний.

— На що вам не шкода витрачати гроші?

— На книги, освіту, обладнання. Найзаповітніша моя мрія — придбати машину "Гейдельберг". Спеціалісти знають, чого вона варта.

— Який найщасливіший для вашої сім'ї день року?

— 17 квітня. День народження сина і доньки.

— Світ ваших захоплень?

— Книги. Змалечку це для мене найкращий відпочинок.

— Що готуєте до 250-річчя Кіровограда?

— Уже в цьому році ми видали настільний календар зі старовинними і сьогоднішніми видами міста над Інгулом. Причому, кожен із них — іменний. Кожне підприємство може замовити його, окрім усього, як подарунково-рекламну продукцію. Тут свідчення славетного історичного минулого і день сьогоднішній. І по всій Україні будуть знати, що є в нашому місті "УРГА", Торгово-промислова палата, поліграфічно-видавничий центр "Імекс ЛТД", ВАТ "Дозавтомати". Є в нас і інші задуми, але це поки що секрет. Закінчуючи нашу розмову, напередодні професійного свята хочу подякувати всім, хто користувався нашими послугами, хто нам довіряв. Побажати міцного здоров'я, процвітання, щоб ми, нарешті, почали жити так, як заслуговує наш роботящий, багатий талантами, гарний і добрий народ.

Дорогі колеги, зі святом! Зичу всім вам найкращих гараздів!

Архів "ВГ-Суспільство (різне)"

 24.05.06, 15:16 Екологія. Озеленимо наше місто
 22.05.06, 09:15 Аби деклароване стало реальністю
 29.11.05, 11:11 Цікавинки рідного міста. Кам’яні звірі
 10.11.05, 19:14 Місце дитини — у сім’ї
 13.09.05, 19:05 Цікавинки рідного міста. Не на макітри той тин...
 12.08.05, 12:31 Стоп, реклама! Руйнуючи рекламні стереотипи – до здорового способу життя
 12.08.05, 12:28 Антитероризм. Нова громадська організація покликана боротися з тероризмом
 12.08.05, 12:27 Дитинство на “дні”
 03.04.05, 18:51 Що ми їмо і п'ємо, краще не знати...
 21.02.05, 15:01 "Молодь Кіровоградщини проти надзвичайних ситуацій!"
 01.02.05, 14:27 Наш сучасник. Систему підготовки кадрів слід відроджувати в нових умовах. Сергій Вишницький
 28.01.05, 16:41 За рівні можливості для всіх. Якщо взятися за справу разом
 14.12.04, 14:40 Паління у нетверезому стані — найпоширеніша причина виникнення пожеж
 24.11.04, 16:31 Гриби отримали нові жертви
 09.08.04, 14:39 Екологія. "Лагуна" — конкурент "Мерседеса"
 03.08.04, 15:35 Екологія. Щоб Інгул не став гнилим
 09.07.04, 13:16 IV Всеукраїнський збір-змагання "Школа безпеки". "Орлята вчаться літати..."
 29.06.04, 13:41 Фостерні сім'ї: західний досвід чи українське майбутнє?
 16.04.04, 14:15 Жанна Говенко — королева Кіровоградщини-2004
 09.04.04, 14:17 Кіровоградська область: невесела статистика. Нас із кожним днем стає все менше...
 09.02.04, 17:47 Людмила Дорохіна: "Щоб молодь не стала втраченим поколінням..."
 05.02.04, 18:26 Якщо студент-призовник не йде до військкомату сам, за ним можуть приїхати прямо на лекцію з міліціонером і наручниками
 28.01.04, 14:17 В Украине насчитывается 3,8 млн. пользователей Интернета
 26.12.03, 08:16 Екологія. Чиста Україна — чиста земля
 22.12.03, 13:14 На керівних посадах в Україні — переважно чоловіки. Жінок нерідко зупиняють у кар'єрному зростанні
 19.11.03, 13:44 Екологія. В Україні закінчується питна вода?
 19.11.03, 13:41 Чоловіки люблять дівчат в окулярах, але якщо ті не в штанах
 17.11.03, 16:43 Нелегко це — мирити людей. Національній службі посередництва і примирення — п'ять років
 14.11.03, 17:22 Юрій Маленченко — той, хто загубив у космосі молотка, а в Америці знайшов дружину
 14.11.03, 15:57 Космонавт Юрій Маленченко. Біографія
 28.10.03, 17:10 Моделі. Дефіле! Ще раз дефіле!
 03.10.03, 16:13 Загадкові краєвиди Онуфріївщини
 09.09.03, 13:10 Небезпечних об'єктів на Кіровоградщині — вистачає...
 21.08.03, 14:15 Міграція. Кіровоград. Хто куди?
 21.08.03, 13:19 Екологія. Інгул під мікроскопом
 21.08.03, 13:14 "Я навіть і не сподівався, що виграю путівки на море". Розіграні призи серед передплатників "Вечірки"
 20.08.03, 14:05 Екологія. Тече річка невеличка. Інгул
 20.08.03, 12:52 Екологія. Гарячий телефон в державному управлінні екології та природних ресурсів у Кіровоградській області
 20.08.03, 09:16 Амброзія — біда для всіх: і для природи, і для людей
 19.08.03, 17:31 В оксамитовий сезон у подорож? Немає нічого простішого, бо "Супутник" працює без канікул
 11.08.03, 21:14 Творити добро — почесний обов'язок
 19.07.03, 02:06 Ліван — країна кедрів
 18.07.03, 20:08 Краще оплачувати роботу, ніж безробіття
 16.07.03, 10:44 За кордон без проблем
 15.07.03, 16:01 "Заберете у мене дитину — руки на себе накладу"
 14.07.03, 14:45 Голодні діти — абсолютна реальність
 10.07.03, 18:43 Природа і ми не забудемо його... Михайло Ножнов
 09.07.03, 14:18 Державна служба: пільги і привілеї приваблюють, висока відповідальність — ні
 08.07.03, 05:19 Дощі підуть у вересні
 07.07.03, 15:56 Сколько в Украине пользователей Интернета?
 07.07.03, 07:04 Чи насправді у морі корисно купатися? Так!
 30.06.03, 12:15 Якщо для когось літній табір став тюрмою
 29.06.03, 20:14 На Кіровоградщині молодь — це кожен п'ятий
 24.06.03, 14:03 Где отдыхают украинцы в 2003 году?
 20.06.03, 08:32 Дорогу до сина забула...
 18.06.03, 09:31 Чия ти, річко?
 13.06.03, 16:39 Борючись проти природи, ми боремося проти себе
 09.06.03, 12:31 Кіровограду — порядок? Пляжі: місце небезпеки?
 06.06.03, 00:04 6 червня — День журналіста. Бліц-опитування
 02.06.03, 12:48 У чому ходять наші діти? Невже це шкідливо для здоров'я?
 30.05.03, 15:52 1 червня — День захисту дітей. Дах гаража як життєвий причал...
 30.05.03, 15:41 План заходів до Дня захисту дітей 1 червня 2003 року по м.Кіровограду
 26.05.03, 01:12 Наш земляк — космонавт Росії Юрій Маленченко
 25.05.03, 08:14 25 травня — День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження. Пріоритет спільної справи
 06.05.03, 14:16 Ігри дорослих людей. Дай мільйон
 30.04.03, 13:31 Чиї ви, діти, будете?..
 25.04.03, 14:41 Іринко, бажаємо перемоги!
 25.04.03, 14:36 Господині на замітку. До столу на Великдень
 23.04.03, 10:27 Соціальний захист населення на Кіровоградщині
 22.04.03, 11:30 Інваліди. Вони повинні повірити в себе
 18.04.03, 14:01 Цифри кричать. Нас уже й не 48 мільйонів
 16.04.03, 11:49 Люба і Віталій Ковальчуки: "Ми разом народжували сина!"
 14.04.03, 12:37 "Січ" — сила, істина, честь
 11.04.03, 14:38 Екологія. Склади отрутохімікатів на Кіровоградщині: до кислотних дощів недалеко!
 10.04.03, 19:35 Давайте дружити домами! — пропонує кіровоградцям керівник "Будинку меблів"
 07.04.03, 13:12 Соціальні проблеми легше вирішувати громадою
 06.04.03, 11:02 Рік Росії в Україні триває
 06.04.03, 08:16 6 квітня — День геолога. Золото. Не інків
 28.03.03, 16:07 Її призначення на землі — творити красу
 24.03.03, 15:15 Є така професія. Вуличний соціальний працівник
 23.03.03, 10:19 23 березня — Всесвітній метеорологічний день. А переді мною — увесь світ. Надія Бакуменко
 18.03.03, 15:11 Лариса Познякова: "Руський рух" — за співпрацю
 11.03.03, 11:58 Є і така думка: гуртожиток училища. Де учні?
 08.03.03, 02:28 "Якщо ти — жінка, то не дозволиш cобі мати поганий вигляд"
 04.03.03, 19:14 2003-й рік для "Укрпошти" — "Рік діалогу з клієнтом"
 03.03.03, 16:18 Безквартирні об'єднуються
 28.02.03, 17:38 Фестивалі. "Краса. Мода. Стиль"
 20.02.03, 22:17 Стихія. Готуємося до підтоплення
 19.02.03, 13:12 Екологія. Ми маємо право знати
 13.02.03, 14:13 Виродження нації починається... з наркотичного зілля
 13.02.03, 13:28 Соціальний стан Кіровоградської області за 2002 р.
 12.02.03, 11:06 Російська община — це зовсім не „Руський блок"
 04.02.03, 20:47 Середовище існування. Гуртожиток: рай у курені, чи гетто для соціальних аутсайдерів?..
 04.01.03, 07:18 Наші за кордоном. "Аsta la vista", Ростиславе!
 23.01.03, 08:03 Шлюби. Не зійшлися характерами?
 23.01.03, 07:57 Діти війни вимагають соціальних гарантій
 03.01.03, 21:11 Природа. Михайло Ножнов. Не любитель, а знавець
 29.12.02, 16:09 Рекордсменка, активістка і просто красуня!
 24.12.02, 12:52 Як Наталя НЕ стала "Останнім героєм"
 17.12.02, 14:41 Америка - велика країна емігрантів
 17.12.02, 14:26 Світлана Негода: "Канада - це тотальне дотримання законів і соціальний захист"
 11.12.02, 12:41 Екологія. Сміття не має ні імені, ні прізвища
 11.12.02, 12:01 Кіровоград. Рідне місто... Я люблю і ненавиджу тебе!
 10.12.02, 13:17 У прицілі. Зброя: за і проти
 10.12.02, 11:24 Чотирнадцять кіровоградських родин поповнили у листопаді список новоселів
 10.12.02, 11:12 Екологія. П'ємо те, що вилили?
 04.12.02, 12:12 Наші за кордоном. Відпочинь за кордоном, або Що для одних рай, то іншим - робота
 03.12.02, 08:17 До Міжнародного дня інвалідів. "Милосердя - це поклик душі"
 20.11.02, 12:15 Щоб ви так жили. Мобільні телефони - розкіш чи засіб спілкування?
 19.11.02, 14:27 Поспішіть оформити закордонний паспорт
 11.11.02, 14:40 Міський репортаж. Громадяни теплотрасс
 06.11.02, 12:14 Світ добра. „безплатно віддам у добрі руки котиків та собачок!"
 05.11.02, 19:47 Наші за кордоном. "No parle italiano", або Італійські бомжі працювати за такі гроші відмовляються
 03.11.02, 14:28 3 листопада - День працівників соціальної сфери. Необхідно поширювати співробітництво
 03.11.02, 00:07 Розпочата рr-кампанія
 02.11.02, 21:38 300 безробітних отримали роботу
 02.11.02, 02:31 Нова технологія не завжди допомагає...
 29.10.02, 14:25 Наші за кордоном. Як тобі, Миколо, в обіймах дядька Сема?
 28.10.02, 09:17 Наші за кордоном. В Італії яблука їдять ножичком...
 18.10.02, 00:02 Екологія. "Чиста Україна - чиста земля"
 07.10.02, 16:25 Соціальний захист. Автомобілі будуть у грудні, "дитячі" гроші - значно раніше
 04.10.02, 01:02 Соціальний захист. У будинках-інтернатах проблем стало менше
 13.09.02, 20:18 Пікантна тема у переддень свята
 26.08.02, 14:11 Сімейний альбом. Тільки на себе покладаючись...
 26.08.02, 08:52 Довкілля. "Зелені" рейди триватимуть і надалі...
 20.08.02, 17:19 Новосілля. Під марші духового оркестру
 14.08.02, 11:18 Демографія. Народжуваність зростає, але й смертність теж
 13.08.02, 14:03 Молодь. З Пластом у майбутнє
 13.08.02, 13:53 Дах над головою. Проблеми у житловому секторі міста потребують вирішення, а людська свідомість - змін
 24.07.02, 04:27 Нас стало більше
 24.07.02, 04:26 130 малюків - без молока!
 22.07.02, 15:50 Відпочинь! Відкрийте й ви для себе новий світ
 21.07.02, 16:15 Ловися, рибко! Жіночі роздуми про чоловічу справу
 21.07.02, 11:25 Кіровоград. Жителі вулиці Гоголя категорично проти вирубування дерев
 21.07.02, 08:13 Хочемо надати можливість кіровоградцям дістатися до Криму за 60 хвилин
 12.07.02, 14:04 Довкілля. Щоб зберегти річки Кіровограда
 12.07.02, 10:42 Застереження. Хижак з білими крильцями
 12.07.02, 08:27 Літо. Купайтеся, але будьте обережні!
 05.07.02, 14:30 Чи доступне літо нашим дітям?
 27.06.02, 13:44 День молоді для всіх, хто молодий душею
 26.06.02, 23:52 Стихія. Усе, що робиться, - на краще
 26.06.02, 22:03 Ринок праці. Замовте - навчимо!
 25.06.02, 17:03 Полюби свого перукаря
 19.06.02, 13:27 Літо. Моя кримська мрія!
 19.06.02, 09:17 Засмагати - це не завжди корисно
 18.06.02, 05:27 Літо. Чим доїхати у Крим?
 07.06.02, 10:13 Хто королева?
 05.06.02, 22:44 Долі з присмаком полину, або За правом доброти
 27.05.02, 16:47 Чи розпочнеться у Кіровограді купальний сезон?
 20.05.02, 11:38 Екологія. Чутки та правда про те, що хвилює всіх
 19.05.02, 16:24 Повысим градусность моря!
 17.05.02, 05:43 Екологія. Що криється за страшним словом радіація?
 12.05.02, 06:18 Сім'я. На кращий козацький куліш
 26.04.02, 12:41 Як нас "люблять" поляки
 23.04.02, 15:19 Жора, Клара, гоша і всі, всі, всі...
 23.04.02, 10:56 Найвища українка живе в Чернiговi
 12.04.02, 01:12 Oб'єднана Європа - мати чи мачуха?
 29.03.02, 19:16 Кіровоград виправдовує славу міста красунь
 19.03.02, 12:46 Экология. Марафон природоохранных мероприятий
 19.02.02, 12:15 Вогні нічного міста. Як воно, бути DJєм?
 15.02.02, 14:18 Люби мене, як я тебе!
 14.02.02, 18:46 День Валентина - свято закоханих
 03.02.02, 16:30 Добробут. Будинок, про який можна мріяти і в якому хочеться жити
 15.01.02, 10:42 Мова. "О бедном соседе замолвим же слово"?
 03.02.02, 16:04 Юрій Омельяненко: "Кожен, хто потребує соціальної підтримки, має отримати її"
 02.12.01, 18:21 Юридична консультація. Чи правомірні дії керівника?
 02.12.01, 17:45 Громадські роботи: бути чи не бути?
 02.12.01, 17:43 У Новомиргороді діє свій "Універсал"
 19.11.01, 12:13 А ви пробували обійтися без пошти?.. Отож!
 19.11.01, 11:20 Cім'я. Чи зрозуміють води Йордану українську мову
 19.11.01, 10:58 КВК. "Нова дівчина - добре прикрашена стара дівчина"

"ВГ" №4
(21.01.2005)
















Украинския баннерная