6 червня — ДЕНЬ ЖУРНАЛІСТА

БЛІЦ-ОПИТУВАННЯ
Світлана Орел, Наталя Карасьова, Олег Шверненко, Олександр Воронін, vechirka.uafor.net
06.06.2003, 00:04

Я Б ПИСАВ ПРО ТЕ, ЩОБ ПАНУВАВ ЗАКОН

Микола ШВЕЦЬ, директор колективного підприємства "Центр-готель":
— Усім відомо: ЗМІ — четверта влада будь-якої держави. Та бувають такі моменти історії, коли вона посідає друге, а часом і перше місце. Бо то влада над умами і серцями. І закон Гіппократа "Не нашкодь!" вповні виправданий і у вашій роботі.

Від професійності, доброзичливості, об'єктивності, компетентності, людинолюбства журналіста часом багато що залежить.

А взагалі, я заздрю вашій здатності так віртуозно користуватися словом — інструментом, котрий маємо ми всі. Якби я мав такий талант, як мовив поет, "не позичений, а власний", я писав би про те, щоб кожна влада докладала максимум зусиль, аби в країні панував закон. А ще — про людей хороших.

Я — ЗА "АБЕВЕГЕДЕЙКИ"

Надія ІВАНЧЕНКО, директор загальноосвітньої школи першого ступеня "Мрія":
— Я дуже поважаю людей цієї професії. І, користуючись нагодою, вітаю їх із професійним святом. Бажаю творчих злетів, вшанування їхньої справи. Хочу кілька слів сказати про освітні програми, котрі практично відсутні на вітчизняному телеекрані. Всім відома істина, що дитина до п'яти років засвоює 90 відсотків усієї життєвої інформації. І левова частка цієї інформації сприймається нею з телеекрана.

Якби ви знали, який разючий контраст у підготовці дітей, що приходять до першого класу. Раніше їх до школи готували дошкільні дитячі заклади, сьогодні ж, в основному, це роблять мами, маючи змогу бути з дитиною шість років удома, а частіше — бабусі, котрі не завжди компетентні. Тож я за "Абевегедейки" на вітчизняному екрані і в усіх засобах масової інформації. Хотілося б бачити дитячу сторіночку і у "ВГ". Ми дуже поважаємо цю газету.

ВЛАДА ПОВИННА ЩОТИЖНЯ ЗВІТУВАТИ

Випадковий перехожий:
— Журналістику називають другою древньою професією після... Самі знаєте. Особливо це проявляється у передвиборчу кампанію, і не тільки. Та є серед журналістів багато таких, кого я щиро поважаю за принциповість, правдивість і професійність. Якби я був писакою, започаткував би рубрику "Зустріч із приводу" або "У зв'язку з обставинами, що склалися", і нехай би оті, що очолюють відділи та управління в будинку з колонами, щотижня по черзі звітували про роботу, проблеми та шляхи їх вирішення. У багатьох містах, між іншим, це вже давно практикується. Тоді до керівництва, яке часто простий люд не знає й в обличчя, буде більше довіри, і поінформованість народу стане стовідсотковою, і проблеми вирішували б усім миром.

А взагалі, акули пера, зі святом!

Будьте, бо ви того варті!

журналісти — не святі

Ірина Ш., вчителька, 35 років:
— Журналістів сприймаю, даруйте, як технічний персонал, без котрого не може обійтися жодне суспільство, як передавачів інформації. З власного досвіду роботи в школі знаю, що відсотків, може, шістдесят людей не вміють або лінуються аналізувати побачене чи почуте, а відтак не мають власної точки зору щодо певної події. Ось журналіст і перебирає на себе цю, вакантну в суспільстві функцію — аналізувати і ретранслювати на широкий загал.

Можу сказати обурливу для читачів "Вечірки" річ, але, як на мене, не слід звинувачувати журналіста в тому, що його коментар до події буває надто суб'єктивним, заангажованим чи навіть замовним за гроші. Журналісти — не святі, вони зроблені з того ж тіста, що й решта людей. Але і вони не мають права говорити того, чого не було чи того, що збурює людей, підштовхує їх, скажімо, до насильства.

У матеріальному плані, мені здається, журналісти не дуже успішні люди. Хоча, мабуть, намагаються такими здаватися вже хоча б тому, що часто спілкуються з багатими і багатенькими. Служба, як мовиться, зобов'язує... Отже, моя думка однозначна — це потрібна професія.

„ЯКБИ Я СТАВ ЖУРНАЛІСТОМ..."

Микола БЕЗЛАТНІЙ, голова ради Кіровоградського обласного осередку Всеукраїнської організації "Громадський контроль":
— Згідно з Конституцією України всі громадяни нашої країни є носіями державної влади, а посадові особи, які працюють у державних структурах або в органах місцевого самоврядування, є найманими працівниками на службі українського народу, який доручив їм виконувати свої функції шляхом обрання на виборах або делегування їм частини своїх повноважень. Це я до того, що журналіст — професія, насамперед, громадська. Тому, якби я працював у засобах масової інформації, я б намагався усіляко пропагувати (вірніше — розтлумачувати) цю функціональну природу влади, всупереч нашим багаторічним традиціям сакрального обожнювання персоналій від влади, або їх демонізації. У суспільстві зі сталою демократією громадянин у спілкуванні з чиновниками не забуває їм зайвий раз нагадати: ми утримуємо вас своїми податками, так будьте теж ласкаві — виконуйте свої обов'язки належним чином. Наші ж люди часто-густо не знають своїх елементарних прав або не вміють захищати свої інтереси. І звичайно, крім такого юридичного всеобучу, журналісти на сторінках своїх видань повинні реагувати і на кожен конкретний суспільно значимий випадок порушення прав громадян.

Людмила Миколаївна, бухгалтер комунального підприємства:
— Хотілося б, щоб на сторінках преси частіше були матеріали про вічні моральні цінності — доброту, любов, дружбу, взаємоповагу між людьми. Справжні людські чесноти не піддаються девальвації, тож і преса повинна стверджувати цей постулат на конкретних прикладах.

Микола Андрійович, агропідприємець, у минулому — педагог:
— Газета має бути добрим порадником людини в усіх справах — як у радощах, так і у буденних клопотах. Тобто, на її шпальтах слід мати й оперативні інформаційні повідомлення, і нариси на морально-етичну тему, і, звичайно, практичні поради школи виживання у наш непростий час (юридичні консультації, поради городникам, інше). А через брак на телебаченні програм просвітницького характеру корисно на сторінках газет робити невеличкі огляди новинок науки, виробництва (але без зайвої жовтизни сенсацій та прихованої реклами) або вміщувати просту цікаву статистику.

Сергій Петрович, економіст:
— Обличчя газети роблять її автори. Не всі номери "Вечірки" виходять однаково цікавими, але найбільше мені подобається в ній те, що тут практично немає дутих сенсацій з Інтернету чи вигаданих історій на кшталт "це трапилось у сусідньому селі 20 років тому..." і те, що газета цілком складається з власних матеріалів (на даний час це досить нерозповсюджене явище). А щоб тримати руку на пульсі часу, газетярам потрібно час від часу здійснювати бліц-опитування серед читачів, подібні цьому.

Лариса Іванівна, викладач музики:
— Якби я працювала в газеті, я б побільше вміщувала в ній матеріалів з питань культури і мистецтва, у тому числі і боротьби з негативним впливом телебачення на смаки молоді. Та продовжувала б рубрику до 250-річчя нашого міста.

Сьогодні, у день свого професійного свята, ми вирішили не розповідати ще раз і ще раз про свої проблеми. Врешті вони добре відомі. І ви, як і ми, розуміємо, що без серйозних системних змін розв'язати їх неможливо.
Ми вирішили запитати вас, наших читачів:
1. Що ви думаєте про ЗМІ?
2. Яким ви уявляєте журналіста?
3. Про що б ви написали у першу чергу, аби були журналістом?
Ми віримо, що ваші відповіді допоможуть нам з вами стати ближчими один одному. Вони переконують нас у взаємній довірі, дають підставу для саморозвитку і самовдосконалення.

ЩО БУДЕ ДАЛІ?

В.І., пенсіонерка, 80 років:
1. Без ЗМІ сьогодні жити неможливо. З них день починається і закінчується. Темп сучасного життя, який постійно прискорюється, зробив ЗМІ крайньою необхідністю.

2. Журналіст, за моїми уявленнями, — це чесна, порядна, високоосвічена людина.

3. Найперше мене хвилює виховання молоді. Програми більшості телеканалів слід міняти відсотків на 60-70. Вони мають бути такими, щоб молодь, активно переглядаючи їх, могла духовно зрос-тати, взяти для себе якусь основу для майбутнього життя. Сьогодні ж ситуація просто плачевна: ті цінності, які пропагуються телебаченням, ведуть нас на дуже погану стежку. Вже зараз видно, що суспільство поступово деградує. Що ж буде далі?

ЖУРНАЛІСТ — ЦЕ ТОЙ, ХТО НЕСЕ ПРАВДУ

Володимир Волохов, художник:
1. ЗМІ — це найповніше і найсерйозніше джерело, звідки ми дізнаємося про все, що відбувається в місті, області, країні, світі.

2. Тому дуже важливо, аби журналісти говорили правду, відображали події в реальному світлі, подавали різні точки зору. Я переконаний, що журналіст, як і художник, спеціалізуючись на якійсь темі чи напрямку, має бути достатньо компетентним, щоб писати на будь-яку тему. Знаю, що сьогодні є й продажні журналісти. Але більшість, я вірю в це, прагнуть до правдивості, об'єктивності, хочуть реалізувати свій професіоналізм на користь суспільству.

3. Я б не виділяв якоїсь окремої теми — усі вони важливі і цікаві, дивлячись як подати. Але в будь-якій темі, по-моєму, найважливіша та ж таки правда.

НАМ ПОТРІБНА ДИТЯЧА ГАЗЕТА!

Ольга Єрошкіна, педагог-логопед:
1. Для мене важливий не лише інформаційний аспект у ЗМІ, а й пізнавальний. У цьому плані я б відзначила Українське радіо (проводове мовлення). Там дуже багато цікавих, різноманітних, зважених передач, які і вчать, і виховують, і подають різні точки зору.

2. Журналіст — це дуже динамічна, ерудована, незакомплексована, порядна, патріотична і мудра людина. На жаль, не всі журналісти такі. Але якщо комусь вдається досягти високого рівня, то такий професіонал стає великим авторитетом для читачів, слухачів і глядачів.

3. У нашій області страшенно не вистачає дитячої газети. Цікавої, захоплюючої, мудрої, пізнавальної.

КОЛИ ГИНУТЬ ЖУРНАЛІСТИ — ЦЕ ВТРАТА ДЛЯ ВСІХ НАС


Людмила Г., службовець:

1. Зневіра і розчарування, які панують у суспільстві і відчутні у всіх сферах життя — в охороні здоров'я, освіті, культурі, економіці, відображаються й на ЗМІ.

2. Але всупереч цьому, я поважаю журналістів. Вони — невід'ємна частина того сегменту нашої спільноти, яка бореться за правду, відстоює себе і нас, а не опускає руки. Це підтверджує хоча б кількість загиблих в останні роки журналістів. Коли гинуть журналісти — це втрата не лише для їхніх рідних і близьких, а для всіх нас.

3. Головна тема для мене — політика. Мабуть, тому, що від неї все залежить — і соціальні питання, і вирішення комунальних проблем, і, врешті, рівень нашого добробуту.

ЛЮДЯМ ТРЕБА РОЗІБРАТИСЯ, ХТО І ЩО СТОЇТЬ ЗА ТІЄЮ ЧИ ІНШОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ

Тетяна Карауш, бухгалтер:
1. Джерело інформації.

2. Так як бувають різні люди, так само різними є й журналісти.

3. Найперше, я б хотіла допомогти людям розібратися, хто і що стоїть за певним телевізійним каналом чи газетою, щоб вони чітко розуміли, як сприймати ту чи іншу інформацію.

НА ЖАЛЬ, ЖУРНАЛІСТИ ДУЖЕ ПІДДАЮТЬСЯ ВПЛИВАМ

Алла К., підприємець:
1. ЗМІ — це, у першу чергу, інформація. Можна їй довіряти чи ні, але про головні події ми таки дізнаємося там.

2. Журналісти — дуже освічені, цікаві, точні і прискіпливі люди. Жаль тільки, що вони дуже часто піддаються впливам з боку влади.

3. Найперше — політика й економіка. Тільки правдиво. Інакше — немає смислу. А ще — археологія, історія, краєзнавство. Я, вже доросла людина, не так давно зрозуміла, як багато у нас в Україні страшенно цікавих історичних пам'яток, прекрасних місць для відпочинку. Про це треба писати більше.

Архів "ВГ-Суспільство (різне)"

 24.05.06, 15:16 Екологія. Озеленимо наше місто
 22.05.06, 09:15 Аби деклароване стало реальністю
 29.11.05, 11:11 Цікавинки рідного міста. Кам’яні звірі
 10.11.05, 19:14 Місце дитини — у сім’ї
 13.09.05, 19:05 Цікавинки рідного міста. Не на макітри той тин...
 12.08.05, 12:31 Стоп, реклама! Руйнуючи рекламні стереотипи – до здорового способу життя
 12.08.05, 12:28 Антитероризм. Нова громадська організація покликана боротися з тероризмом
 12.08.05, 12:27 Дитинство на “дні”
 03.04.05, 18:51 Що ми їмо і п'ємо, краще не знати...
 21.02.05, 15:01 "Молодь Кіровоградщини проти надзвичайних ситуацій!"
 01.02.05, 14:27 Наш сучасник. Систему підготовки кадрів слід відроджувати в нових умовах. Сергій Вишницький
 28.01.05, 16:41 За рівні можливості для всіх. Якщо взятися за справу разом
 14.12.04, 14:40 Паління у нетверезому стані — найпоширеніша причина виникнення пожеж
 24.11.04, 16:31 Гриби отримали нові жертви
 09.08.04, 14:39 Екологія. "Лагуна" — конкурент "Мерседеса"
 03.08.04, 15:35 Екологія. Щоб Інгул не став гнилим
 09.07.04, 13:16 IV Всеукраїнський збір-змагання "Школа безпеки". "Орлята вчаться літати..."
 29.06.04, 13:41 Фостерні сім'ї: західний досвід чи українське майбутнє?
 16.04.04, 14:15 Жанна Говенко — королева Кіровоградщини-2004
 09.04.04, 14:17 Кіровоградська область: невесела статистика. Нас із кожним днем стає все менше...
 09.02.04, 17:47 Людмила Дорохіна: "Щоб молодь не стала втраченим поколінням..."
 05.02.04, 18:26 Якщо студент-призовник не йде до військкомату сам, за ним можуть приїхати прямо на лекцію з міліціонером і наручниками
 28.01.04, 14:17 В Украине насчитывается 3,8 млн. пользователей Интернета
 26.12.03, 08:16 Екологія. Чиста Україна — чиста земля
 22.12.03, 13:14 На керівних посадах в Україні — переважно чоловіки. Жінок нерідко зупиняють у кар'єрному зростанні
 19.11.03, 13:44 Екологія. В Україні закінчується питна вода?
 19.11.03, 13:41 Чоловіки люблять дівчат в окулярах, але якщо ті не в штанах
 17.11.03, 16:43 Нелегко це — мирити людей. Національній службі посередництва і примирення — п'ять років
 14.11.03, 17:22 Юрій Маленченко — той, хто загубив у космосі молотка, а в Америці знайшов дружину
 14.11.03, 15:57 Космонавт Юрій Маленченко. Біографія
 28.10.03, 17:10 Моделі. Дефіле! Ще раз дефіле!
 03.10.03, 16:13 Загадкові краєвиди Онуфріївщини
 09.09.03, 13:10 Небезпечних об'єктів на Кіровоградщині — вистачає...
 21.08.03, 14:15 Міграція. Кіровоград. Хто куди?
 21.08.03, 13:19 Екологія. Інгул під мікроскопом
 21.08.03, 13:14 "Я навіть і не сподівався, що виграю путівки на море". Розіграні призи серед передплатників "Вечірки"
 20.08.03, 14:05 Екологія. Тече річка невеличка. Інгул
 20.08.03, 12:52 Екологія. Гарячий телефон в державному управлінні екології та природних ресурсів у Кіровоградській області
 20.08.03, 09:16 Амброзія — біда для всіх: і для природи, і для людей
 19.08.03, 17:31 В оксамитовий сезон у подорож? Немає нічого простішого, бо "Супутник" працює без канікул
 11.08.03, 21:14 Творити добро — почесний обов'язок
 19.07.03, 02:06 Ліван — країна кедрів
 18.07.03, 20:08 Краще оплачувати роботу, ніж безробіття
 16.07.03, 10:44 За кордон без проблем
 15.07.03, 16:01 "Заберете у мене дитину — руки на себе накладу"
 14.07.03, 14:45 Голодні діти — абсолютна реальність
 10.07.03, 18:43 Природа і ми не забудемо його... Михайло Ножнов
 09.07.03, 14:18 Державна служба: пільги і привілеї приваблюють, висока відповідальність — ні
 08.07.03, 05:19 Дощі підуть у вересні
 07.07.03, 15:56 Сколько в Украине пользователей Интернета?
 07.07.03, 07:04 Чи насправді у морі корисно купатися? Так!
 30.06.03, 12:15 Якщо для когось літній табір став тюрмою
 29.06.03, 20:14 На Кіровоградщині молодь — це кожен п'ятий
 24.06.03, 14:03 Где отдыхают украинцы в 2003 году?
 20.06.03, 08:32 Дорогу до сина забула...
 18.06.03, 09:31 Чия ти, річко?
 13.06.03, 16:39 Борючись проти природи, ми боремося проти себе
 09.06.03, 12:31 Кіровограду — порядок? Пляжі: місце небезпеки?
 06.06.03, 00:04 6 червня — День журналіста. Бліц-опитування
 02.06.03, 12:48 У чому ходять наші діти? Невже це шкідливо для здоров'я?
 30.05.03, 15:52 1 червня — День захисту дітей. Дах гаража як життєвий причал...
 30.05.03, 15:41 План заходів до Дня захисту дітей 1 червня 2003 року по м.Кіровограду
 26.05.03, 01:12 Наш земляк — космонавт Росії Юрій Маленченко
 25.05.03, 08:14 25 травня — День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження. Пріоритет спільної справи
 06.05.03, 14:16 Ігри дорослих людей. Дай мільйон
 30.04.03, 13:31 Чиї ви, діти, будете?..
 25.04.03, 14:41 Іринко, бажаємо перемоги!
 25.04.03, 14:36 Господині на замітку. До столу на Великдень
 23.04.03, 10:27 Соціальний захист населення на Кіровоградщині
 22.04.03, 11:30 Інваліди. Вони повинні повірити в себе
 18.04.03, 14:01 Цифри кричать. Нас уже й не 48 мільйонів
 16.04.03, 11:49 Люба і Віталій Ковальчуки: "Ми разом народжували сина!"
 14.04.03, 12:37 "Січ" — сила, істина, честь
 11.04.03, 14:38 Екологія. Склади отрутохімікатів на Кіровоградщині: до кислотних дощів недалеко!
 10.04.03, 19:35 Давайте дружити домами! — пропонує кіровоградцям керівник "Будинку меблів"
 07.04.03, 13:12 Соціальні проблеми легше вирішувати громадою
 06.04.03, 11:02 Рік Росії в Україні триває
 06.04.03, 08:16 6 квітня — День геолога. Золото. Не інків
 28.03.03, 16:07 Її призначення на землі — творити красу
 24.03.03, 15:15 Є така професія. Вуличний соціальний працівник
 23.03.03, 10:19 23 березня — Всесвітній метеорологічний день. А переді мною — увесь світ. Надія Бакуменко
 18.03.03, 15:11 Лариса Познякова: "Руський рух" — за співпрацю
 11.03.03, 11:58 Є і така думка: гуртожиток училища. Де учні?
 08.03.03, 02:28 "Якщо ти — жінка, то не дозволиш cобі мати поганий вигляд"
 04.03.03, 19:14 2003-й рік для "Укрпошти" — "Рік діалогу з клієнтом"
 03.03.03, 16:18 Безквартирні об'єднуються
 28.02.03, 17:38 Фестивалі. "Краса. Мода. Стиль"
 20.02.03, 22:17 Стихія. Готуємося до підтоплення
 19.02.03, 13:12 Екологія. Ми маємо право знати
 13.02.03, 14:13 Виродження нації починається... з наркотичного зілля
 13.02.03, 13:28 Соціальний стан Кіровоградської області за 2002 р.
 12.02.03, 11:06 Російська община — це зовсім не „Руський блок"
 04.02.03, 20:47 Середовище існування. Гуртожиток: рай у курені, чи гетто для соціальних аутсайдерів?..
 04.01.03, 07:18 Наші за кордоном. "Аsta la vista", Ростиславе!
 23.01.03, 08:03 Шлюби. Не зійшлися характерами?
 23.01.03, 07:57 Діти війни вимагають соціальних гарантій
 03.01.03, 21:11 Природа. Михайло Ножнов. Не любитель, а знавець
 29.12.02, 16:09 Рекордсменка, активістка і просто красуня!
 24.12.02, 12:52 Як Наталя НЕ стала "Останнім героєм"
 17.12.02, 14:41 Америка - велика країна емігрантів
 17.12.02, 14:26 Світлана Негода: "Канада - це тотальне дотримання законів і соціальний захист"
 11.12.02, 12:41 Екологія. Сміття не має ні імені, ні прізвища
 11.12.02, 12:01 Кіровоград. Рідне місто... Я люблю і ненавиджу тебе!
 10.12.02, 13:17 У прицілі. Зброя: за і проти
 10.12.02, 11:24 Чотирнадцять кіровоградських родин поповнили у листопаді список новоселів
 10.12.02, 11:12 Екологія. П'ємо те, що вилили?
 04.12.02, 12:12 Наші за кордоном. Відпочинь за кордоном, або Що для одних рай, то іншим - робота
 03.12.02, 08:17 До Міжнародного дня інвалідів. "Милосердя - це поклик душі"
 20.11.02, 12:15 Щоб ви так жили. Мобільні телефони - розкіш чи засіб спілкування?
 19.11.02, 14:27 Поспішіть оформити закордонний паспорт
 11.11.02, 14:40 Міський репортаж. Громадяни теплотрасс
 06.11.02, 12:14 Світ добра. „безплатно віддам у добрі руки котиків та собачок!"
 05.11.02, 19:47 Наші за кордоном. "No parle italiano", або Італійські бомжі працювати за такі гроші відмовляються
 03.11.02, 14:28 3 листопада - День працівників соціальної сфери. Необхідно поширювати співробітництво
 03.11.02, 00:07 Розпочата рr-кампанія
 02.11.02, 21:38 300 безробітних отримали роботу
 02.11.02, 02:31 Нова технологія не завжди допомагає...
 29.10.02, 14:25 Наші за кордоном. Як тобі, Миколо, в обіймах дядька Сема?
 28.10.02, 09:17 Наші за кордоном. В Італії яблука їдять ножичком...
 18.10.02, 00:02 Екологія. "Чиста Україна - чиста земля"
 07.10.02, 16:25 Соціальний захист. Автомобілі будуть у грудні, "дитячі" гроші - значно раніше
 04.10.02, 01:02 Соціальний захист. У будинках-інтернатах проблем стало менше
 13.09.02, 20:18 Пікантна тема у переддень свята
 26.08.02, 14:11 Сімейний альбом. Тільки на себе покладаючись...
 26.08.02, 08:52 Довкілля. "Зелені" рейди триватимуть і надалі...
 20.08.02, 17:19 Новосілля. Під марші духового оркестру
 14.08.02, 11:18 Демографія. Народжуваність зростає, але й смертність теж
 13.08.02, 14:03 Молодь. З Пластом у майбутнє
 13.08.02, 13:53 Дах над головою. Проблеми у житловому секторі міста потребують вирішення, а людська свідомість - змін
 24.07.02, 04:27 Нас стало більше
 24.07.02, 04:26 130 малюків - без молока!
 22.07.02, 15:50 Відпочинь! Відкрийте й ви для себе новий світ
 21.07.02, 16:15 Ловися, рибко! Жіночі роздуми про чоловічу справу
 21.07.02, 11:25 Кіровоград. Жителі вулиці Гоголя категорично проти вирубування дерев
 21.07.02, 08:13 Хочемо надати можливість кіровоградцям дістатися до Криму за 60 хвилин
 12.07.02, 14:04 Довкілля. Щоб зберегти річки Кіровограда
 12.07.02, 10:42 Застереження. Хижак з білими крильцями
 12.07.02, 08:27 Літо. Купайтеся, але будьте обережні!
 05.07.02, 14:30 Чи доступне літо нашим дітям?
 27.06.02, 13:44 День молоді для всіх, хто молодий душею
 26.06.02, 23:52 Стихія. Усе, що робиться, - на краще
 26.06.02, 22:03 Ринок праці. Замовте - навчимо!
 25.06.02, 17:03 Полюби свого перукаря
 19.06.02, 13:27 Літо. Моя кримська мрія!
 19.06.02, 09:17 Засмагати - це не завжди корисно
 18.06.02, 05:27 Літо. Чим доїхати у Крим?
 07.06.02, 10:13 Хто королева?
 05.06.02, 22:44 Долі з присмаком полину, або За правом доброти
 27.05.02, 16:47 Чи розпочнеться у Кіровограді купальний сезон?
 20.05.02, 11:38 Екологія. Чутки та правда про те, що хвилює всіх
 19.05.02, 16:24 Повысим градусность моря!
 17.05.02, 05:43 Екологія. Що криється за страшним словом радіація?
 12.05.02, 06:18 Сім'я. На кращий козацький куліш
 26.04.02, 12:41 Як нас "люблять" поляки
 23.04.02, 15:19 Жора, Клара, гоша і всі, всі, всі...
 23.04.02, 10:56 Найвища українка живе в Чернiговi
 12.04.02, 01:12 Oб'єднана Європа - мати чи мачуха?
 29.03.02, 19:16 Кіровоград виправдовує славу міста красунь
 19.03.02, 12:46 Экология. Марафон природоохранных мероприятий
 19.02.02, 12:15 Вогні нічного міста. Як воно, бути DJєм?
 15.02.02, 14:18 Люби мене, як я тебе!
 14.02.02, 18:46 День Валентина - свято закоханих
 03.02.02, 16:30 Добробут. Будинок, про який можна мріяти і в якому хочеться жити
 15.01.02, 10:42 Мова. "О бедном соседе замолвим же слово"?
 03.02.02, 16:04 Юрій Омельяненко: "Кожен, хто потребує соціальної підтримки, має отримати її"
 02.12.01, 18:21 Юридична консультація. Чи правомірні дії керівника?
 02.12.01, 17:45 Громадські роботи: бути чи не бути?
 02.12.01, 17:43 У Новомиргороді діє свій "Універсал"
 19.11.01, 12:13 А ви пробували обійтися без пошти?.. Отож!
 19.11.01, 11:20 Cім'я. Чи зрозуміють води Йордану українську мову
 19.11.01, 10:58 КВК. "Нова дівчина - добре прикрашена стара дівчина"

"ВГ" №4
(21.01.2005)
Украинския баннерная

Copyright © 2001–2006 "Vechirka.uafor.net" :: Design & Creation
Використання текстових матерiалiв cайту дозволяється лише з активним посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.uafor.net.
Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование текстовых материалов сайта разрешается только с активной ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.uafor.net.
Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!