МЕДИЦИНА

НАША СІМ'Я — КОМАНДА. Наталя Яринич-Бучинська

Наталя КАРАСЬОВА, vechirka.uafor.net
24.02.2004, 13:24

Наталя Яринич-Бучинська, коли я дозволила собі запитання стосовно причетності до відомої і пошанованої у нашому місті династії Яриничів, упевнено заявила:

— Володимир Іларіонович не лише головний лікар обласного онкодиспансеру. Він — основа династії і головний лікар нашої сім'ї. А Костянтин Володимирович — завідуючий поліклінікою згаданого лікувального закладу — мій чоловік (скромна студентська вечірка віншувала нашу любов і наш союз). Він мій перший порадник, надійний, вірний друг, реалізатор усіх моїх задумів. А їх у мене чимало! І, звичайно ж, наша улюблениця — донечка Валерія.

Так почалася наша розмова з лікарем-стоматологом приватної стоматологічної клініки "Медіна", яку в 1999 році відкрила й очолила Наталя Петрівна Яринич-Бучинська.

ОЙ Я ДІВЧИНА-ПОЛТАВКА

— Випереджаючи ваше запитання, повідомляю: ні, мої батьки Олена Петрівна та Петро Шимонович не лікарі, вони нафтовики, але глибоко шанують професію медика. І цю пошану я всмоктувала з молоком матері. Скільки себе пам'ятаю, мріяла стати лікарем. І хоча батьки в моєму рідному місті Полтаві — центрі стоматології України — були досить впливовими людьми і, як мовиться, могли посприяти, своєї мети я досягла самостійно, щоправда, лише з третьої спроби.

ПЕРШИЙ УЧИТЕЛЬ

— Моя альма-матер — Полтавський медичний стоматологічний інститут, а бойове хрещення на практичну діяльність пройшла у відомого стоматолога, заслуженого лікаря України Сергія Володимировича Радлинського. Уже з третього курсу я працювала в нього асистентом. Справжня велика любов до професії і розуміння всієї повноти відповідальності прийшли саме тоді. Вони передалися у спадок від учителя. А ще — фанатичне прагнення до вдосконалення і постійна потреба вчитися. Тоді ж зародилася мрія мати свою приватну практику. І життя сприяло тому.

ВІД МРІЇ ДО РЕАЛЬНОСТІ

— Після переїзду в Кіровоград, по закінченні інституту, доля звела мене з Геннадієм Журбою, котрий запросив на роботу до медичного центру "Булат", який він очолював. П'ять років практики у приватній медичній стоматологічній фірмі дали змогу не лише реалізувати й удосконалити свої професійні можливості, а й утвердитися у своєму рішенні. Отож, п'ять років тому і був створений спочатку стоматологічний кабінет "НіК", а згодом і клініка "Медіна".

ПРОЦЕС УДОСКОНАЛЕННЯ МУСИТЬ БУТИ ПОСТІЙНИМ І БЕЗПЕРЕРВНИМ

— Приватна практика — це не лише можливість повною мірою реалізувати себе, маючи високоякісне обладнання, можливість навчатися. Це насамперед велика відповідальність. Ти повинен стати стоматологом-універсалом, адже пацієнту не скажеш: "Цю послугу я вам гарантую, а далі — шукайте за іншою адресою". У нашій професії задовольнитися вчорашніми знаннями — значить загубити справу. Стоматологія сьогодні крокує вперед семимильними кроками. Кожні два-три місяці відвідуємо курси, семінари, лекції. Не задовольняємося стоматологічними виставками лише в Україні. Ми часті гості таких виставок у Європі. На них маєш можливість не лише слухати великих знаменитих метрів, а й спілкуватися з колегами-практиками. Я б назвала це допінгом. Після курсів і семінарів приїжджаєш додому з подвоєним бажанням працювати.

ЗНАЙ НАШИХ!

— Нещодавно у складі групи українських стоматологів я побувала на навчальній конференції в Salt Lake City, котру організовує шість разів на рік компанія Ultradent Products Inc. Особливість цієї компанії не лише в унікальності мате-ріалів, які вона пропонує, а й у ставленні до кінцевих споживачів цієї продукції — стоматологів. Кілька днів у прекрасно обладнаному освітньому центрі Ultradent проводилися інтенсивні теоретичні і практичні семінари з участю провідних спеціалістів Ultradent, а також лекторів, запрошених з відомих стоматологічних клінік та університетів світу. В конференції брали участь більше ста чоловік, в основному з Латинської Америки, Італії і Німеччини. На практичних заняттях українські стоматологи були на висоті: із трьох призових місць — два наші. (Призове третє місце здобула Яринич-Бучинська — клініка "Медіна", місто Кіровоград. — Авт.) І навіть почесне четверте місце також дісталося нашому стоматологу.

Віднині бажання моїх клієнтів мати сліпучо-білу посмішку — реальність.

СПЕКТР ПОСЛУГ КЛІНІКИ "МЕДІНА"

— По-перше, це швидка допомога. Пацієнт, який звернувся з гострим болем, обслуговується у терміновому порядку поза чергою. Перш ніж почати лікування твердих тканин зуба, наші пацієнти проходять усі процедури у гігієніста стоматологічного. Це зняття зубних відкладень, нальотів, усі нехірургічні заходи по лікуванню і профілактиці захворювань ясен.

По-друге, це реставрація зубів. Моя улюблена робота. Скажу не без гордості: володію я нею досконало, постійно освоюю новітні технології та матеріали. До речі, ми співпрацюємо з Київською зуботехнічною лабораторією. Техніки там — професіонали найвищого ґатунку. Природний зуб від штучного ніколи не зможете відрізнити.

Нині ми працюємо над питаннями інплантології. Щелепно-лицьовой хірург нашої клініки освоїв практичний курс вставляння німецьких і американських імплантантів. Зараз облаштовуємо хірургічний кабінет — міні-операційну, де будуть здійснюватися операції не лише по інплантації, а й будь-які щелепно-лицьові операції.

А щоб перевірити і підтвердити правильність діагнозу, якість лікування чи хірургічного втручання, маємо відповідну апаратуру: рентгенапарат і візіоргаф фірми "Trophy". До того ж будь-яке питання можна вирішити консиліумом, адже, окрім мене, у клініці ще троє високопрофесійних лікарів-стоматологів та гігієніст стоматологічний.

Успіх справи — у злагодженості роботи від менеджера-адміністратора до прибиральниці. Взаєморозуміння і спільність інтересів у нас абсолютні.

ПОЧУВАЙТЕ СЕБЕ ЯК УДОМА

Від автора (читай — пацієнта). У такій затишній домівці, де все сповнене гармонії — від чарівної усмішки менеджера-адміністратора Катрусі і смачної кави, котру вона пропонує кожному, хто переступає поріг "Медіни", до прекрасних картин, що створюють неповторний інтер'єр клініки (до речі, все це завдяки старшій сестрі Наталі — Аллі Петрівні, професійному дизайнеру, та її чоловікові, архітектору Станіславу Михайловичу) — менше всього хочеться думати про проблеми, з якими сюди завітав. Їх обов'язково вирішать тут швидко і безболісно. А про переваги роботи виробничою парою в чотири руки (лікар — асистент) та унікальних можливостей крісла Cascade Aidec (США) автор публікації переконалася особисто. Класно, скажу я вам! Спробуйте й ви. І тоді сліпучо-біла усмішка вам гарантована. А вона кожному до лиця. Хочете знати адресу? Прошу: м.Кіровоград, вул.50 років Жовтня, 24, стоматологічна клініка "Медіна". Телефони: 23-30-65, 23-41-40. Хочу додати: у комплексі клініки "Медіна" є й аптека. Тут можна придбати все для догляду за ротовою порожниною та лікування різноманітних захворювань ясен. Аптека пропонує також великий асортимент лікарських та профілактичних препаратів.

P.S. Наше прощання з Наталею Петрівною перервав телефонний дзвінок. Моя ділова, стримана, презентабельна леді миттєво перевтілилася: ніби засяяла вся, ніжні нотки зазвучали в голосі, теплом запроменились очі. Не треба бути психологом, аби зрозуміти: дзвонить кохана людина, хоча розмова була діловою — як пройшла операція, як себе почуваєш і таке інше. Вони й справді команда, а ще — щаслива пара, якій хочеться напередодні свята закоханих побажати, аби Господь поставив перед вівтарем їхньої долі свічку Віри, Надії і Любові. А ще — щасливої, доброї долі їхній донечці, їхній радості і гордості — Валерії.

Архів "ВГ-Медицина"

 06.07.06, 17:15 Викликати швидку для кіровоградської медицини
 26.05.06, 14:33 Реабілітаційний центр і дитяча лікарня залишаються у власності Кіровограда
 16.05.06, 14:12 Медичні стандарти — основа якісних медпослуг
 12.09.05, 15:46 Медицину чекають серйозні реформи
 30.08.05, 20:17 Медицина. Скорочення зачепить технічних працівників
 11.03.05, 14:15 Кіровоградська дитяча поліклініка №2 знов у приймах
 10.02.05, 19:27 Ще не епідемія. Вірус порога ще не переступив
 25.01.05, 13:13 Куди переїде дитяча поліклініка та що відбувається у медичному центрі "Добруджа"?
 24.01.05, 15:51 Любов Пивоварчук: "Завдяки програмі розвитку галузі охорони здоров'я вдалося зняти соціальну напругу в Кіровограді"
 17.09.04, 13:43 18 вересня — День фармацевтичного працівника. Найголовніше — здоров'я народу
 21.06.04, 14:39 Григорій Кузьмович: "Люди, котрі лікують, повинні бути здоровими..."
 21.06.04, 14:15 Памперси: зручно, але шкідливо
 20.05.04, 09:42 Здорове харчування. Треба знати, де купувати і як зберігати
 26.04.04, 15:33 26 квітня — День Чорнобильської трагедії. Чорнобильська осінь кіровоградських медиків
 19.04.04, 16:38 По той бік свідомості. Частина друга
 15.04.04, 17:08 По той бік свідомості. Частина перша
 18.03.04, 19:34 Нове обладнання — третій кіровоградській лікарні
 24.02.04, 13:24 Наша сім'я — команда. Наталя Яринич-Бучинська
 20.02.04, 16:03 Криміналу в медицині чимало. Це засвідчила прокурорська перевірка
 19.02.04, 16:47 Білоруські вчені створили новий препарат для лікування серцево-судин-них захворювань
 13.02.04, 14:14 Тепер Кіровоград має новітнє обладнання
 06.02.04, 18:35 Щоб поліпшити медичне обслуговування, треба не лише гроші, а й голова
 26.12.03, 17:10 Епідемії грипу в Кіровограді немає
 13.12.03, 22:19 Шлях новий, крок перший
 04.11.03, 17:31 На Кіровоградщині буде свій фонд медичного страхування
 30.10.03, 19:58 Лекарства в Украине могут подорожать
 28.10.03, 15:13 Начальника управління охорони здоров'я Кіровоградської ОДА В.Бондаренко про роботу галузі за 9 місяців 2003 р.
 22.10.03, 17:29 Сімейний лікар: усе нове — добре забуте старе
 16.10.03, 19:40 Розпочалася робота по відновленню кіровоградської лікарняної каси
 16.10.03, 16:21 На Миколаївщині ніде народити дитину
 13.10.03, 16:01 У Кіровограді — лікарняна каса, у Києві — обов'язкове медичне страхування
 28.09.03, 18:10 Есть ли вода на Марсе, или Кировоградская городская больница живет в марсианских условиях
 27.09.03, 08:02 Проблеми з водопостачанням у Кіровограді збільшують захворюваність на дизентерію
 09.09.03, 11:43 Аптека не відпускає ліки пільговикам
 05.09.03, 14:44 У Кіровограді з'являться дві новенькі карети швидкої
 01.09.03, 15:27 Випавши з дев'ятого поверху — залишився живим
 01.09.03, 15:22 Україною крокує СНІД... не минаючи Кіровоградщини
 19.08.03, 16:08 Баклажани — для товстунів бажані
 23.06.03, 15:35 Бог у поміч тобі, лікарю! Родинa Єсаулових
 20.06.03, 15:28 "На лікування — моєму лікарю". Гроші на операцію в Києві дільничному терапевту Раїсі Щербині збирали усім миром
 18.06.03, 11:03 Яку водичку п'ємо?
 15.06.03, 15:21 15 червня — День медичного працівника. Лікар — це той, кому Бог доручив рятувати людей
 03.06.03, 11:19 Добрі руки, святе серце
 02.06.03, 13:01 Хто буде сороковим?
 08.05.03, 16:30 Семінар-нарада лікарів, відповідальних за медичне обслуговування ветеранів війни
 08.05.03, 16:12 Лікарі назвали його Васятком, а мама — Костею
 08.05.03, 15:56 Економічні аспекти медичного обслуговування ветеранів війни на Кіровоградщині
 30.04.03, 00:19 Після Каховки — на карантин
 10.04.03, 16:42 У зоні ризику — більшість українців!
 09.04.03, 11:42 Контактні та віражні дітки шукають спонсорів і меценатів
 08.04.03, 18:43 Туберкульоз може протікати під маскою грипу
 18.03.03, 14:32 Пошта „Вечірки". Лікує доброта
 06.03.03, 10:02 Олексій Чалий. Найвище моє звання — лікар
 04.03.03, 17:40 Завершується ремонт та реконструкція кіровоградського обласного протитуберкульозного центру
 28.02.03, 17:14 В Кіровоградській ОДА відбулося засідання колегії управління охорони здоров'я
 28.02.03, 00:04 Кіровоград в облозі грипу
 21.02.03, 16:00 У школах Кіровограда — карантин
 20.02.03, 22:50 Про грип, бюджет і поліклініку без світла
 19.02.03, 15:42 Шлях до гастриту пролягає крізь дитинство
 17.02.03, 16:48 Обережно: грип. Ще не епідемія, але...
 12.02.03, 12:24 Кіровоградські інваліди війни безкоштовно отримуватимуть ліки
 10.02.03, 12:43 Кіровоградщина на чверть збільшено видатки на медицину
 07.02.03, 17:36 Обережно, грип! "Гонконг" наступає на Україну
 05.02.03, 11:20 Дієта для мозку
 30.01.03, 13:55 Пияцтво - прокляття слов'ян?
 29.01.03, 13:09 Белорусские медики разделяют обеспокоенность Церкви проблемой абортов
 27.01.03, 19:37 Алкоголізм - проблема суспільна
 15.01.03, 20:11 Квіти життя не цвістимуть без турботи й уваги
 15.01.03, 20:07 Щоб діабетики не залишалися сам на сам зі своїми бідами
 15.01.03, 20:05 Не вважатися хворою нацією...
 23.12.02, 13:58 Пільгові медикаменти у Кіровограді: поки що для інвалідів війни
 11.12.02, 12:03 У Кіровограді буде аптека для пільговиків
 04.12.02, 04:19 Модно бути здоровим
 03.12.02, 14:25 Кіровоградські проблеми: з точки зору депутатів. Захворів - плати. Не можеш платити - вибач
 27.11.02, 12:50 Аптека живої природи. Кукурудза звичайна
 26.11.02, 16:09 Аптека живої природи. Горобина чорноплідна (аронія)
 22.11.02, 13:51 Де і яким чином можна працевлаштуватися випускникам Кіровоградського медичного коледжу?
 18.11.02, 21:39 Аптека живої природи. Соняшник однорічний
 11.11.02, 14:25 Підсумок грибних жнив: 170 жертв
 08.11.02, 17:22 Народні засоби підвищення імунітету
 28.10.02, 12:36 Якщо ви - жінка, то ви в зоні ризику
 24.09.02, 15:44 Зоря калинового мосту. Микола Шевчук
 23.09.02, 17:33 Комп'ютерний томограф тепер є і в Кіровограді
 22.09.02, 11:29 Аптека живої природи. Буряк звичайний
 20.09.02, 17:49 Три апарати штучної нирки від німців з Меммінгема - кіровоградській обласній лікарні
 03.09.02, 13:56 Аптека живої природи (слива, морква, груша)
 30.08.02, 18:50 Розрізавши пацієнта, хірург виїхав у справах
 30.08.02, 18:48 Права пацієнтів
 14.08.02, 11:18 Cингапурский инженер патентует новый материал для зубных пломб из "оборонки"
 13.08.02, 13:58 Епідемія СНІДу: перший досвід боротьби
 13.08.02, 13:43 Тепер і мешканці села матимуть свого сімейного лікаря
 12.08.02, 23:47 Ліків від туберкульозу вистачить до кінця року
 12.08.02, 12:48 Відсутність води може призвести до епідемії хвороби боткіна
 20.07.02, 15:01 Зустріч через 35 літ
 18.06.02, 12:20 Микола Ткач: "Скільки людського горя щодня стікається до нашої лікарні..."
 25.04.02, 18:43 Рівненські гроші на медицину
 21.04.02, 15:29 Де гроші на медицину?
 29.03.02, 16:56 Кіровоградська міська стоматполіклініка відсвяткувала новосілля
 20.03.02, 14:24 Количество ВИЧ-инфицированных на Украине
 02.12.01, 17:40 Разом з Червоним хрестом - проти туберкульозу і СНІДу
 27.11.01, 15:01 У першій лікарні Кіровограда - новий діагностичний апарат
 27.11.01, 09:32 Який сценарій загибелі людства небезпечніший?

"ВГ" №4
(21.01.2005)
Украинския баннерная

Copyright © 2001–2006 "Vechirka.uafor.net" :: Design & Creation
Використання текстових матерiалiв cайту дозволяється лише з активним посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.uafor.net.
Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование текстовых материалов сайта разрешается только с активной ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.uafor.net.
Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!