НОВИНА НА ДРОТІ

Є ЩЕ ПОРОХ... Частина 3
Олег Шверненко, vechirka.uafor.net
16.04.2003, 13:29

Після двох публікацій новини на дроті під заголовком "Є ще порох..." до нас у редакцію надійшло багато листів — усі від жінок. Їх можна розкласти на два стосики, узагальнивши за змістом. Перший стосик — це листи, в яких жінки сердито запитують: "Чого вони туди попхались, якщо вдома борщ наварений і ліжко постелене? Чого їм, міжнародним волоцюгам (у гнівних жіночих листах замість "волоцюга" вживаються інші слова, але ж нашу газету читають діти), ще треба?" Другий стосик — листи, в яких жінки також не добирають слів, висловлюючи обурення вчинком Сашка Бурмила і його хлопців, але самі не надто картаються, сплять спокійно, дихають глибоко. Жінки "другої групи" пишуть, що прочитали новину і зітхнули з полегшенням: "Баба з воза...". Мовляв, не варили ми їм тих борщів — і правильно робили, бо скільки вовка не годуй, а він у джунглі замріяно дивиться, сірий гад.

До цього коротенького огляду жіночої пошти можна долучити інтерв'ю, проведені нашими кореспондентами просто на вулиці, під готелем "Україна" (де знаходиться редакція), і тоді ви впевнитесь, що надрукована у "Вечірці" інформація привернула увагу, глибоко схвилювала людей. Недаремно "Вечірку" останнім часом розкуповують до тла.

Скажімо, баба Гандзя, 68-річна пенсіонерка без передніх зубів з Нової Балашівки, на питання "Як ви скажете, чи був сенс у тому, що українські хлопці з метою зміцнення національного генофонду поїхали в Гіндустан, щоб там з гіндустанськими дівчатами..?", відповіла:

— Жвичайно, я не жашуджую хлопчиків! Там тепло, а в нас горяшої води нема. Нехай помиються. Та й тейгой заодно... Діло молоде!

Тітка Христя, що живе біля магазину в центрі і має 75 років, висловилася, здається, у тому ж дусі, але була трохи не послідовною:

— Хлопців я добре розумію, — відверто сказала вона. — Дивлюсь на молодих вертихвісток і співчуваю всім... Хотіла сказати „всім, хто в штанях", аж згадала, що вони, молоді, зараз усі носять штани, смалять цигарки і дудлять пиво. Нехай поїдуть на скромних женщин подивляться. Там, я це бачила у "Мірє животних", всі дівчата поважають батьків, ходять до церкви — чи як воно у них там (?), не розфуфирюються, як прости господи і шанують мужа... Хоча, якщо по справедливості, треба, щоб і дівчата наші кудись з'їздили, бо воно таки обідно... Оно дід мій, раніше це було, на цілину дьорнув, а я сиджу — чекаю. Як по правді казати, то хіба я не знала, що він у тім Казахстані не тільки з комбайном обнімається? Знала, та виду не подавала. На мене хлопці задивлялися — тепер не дивляться, а я, дурна, героя-комсомольця з чужого краю чекаю, всіх від себе гоню. Тепер дівчата розумніші. Курять — нехай курять, п'ють пиво на вулиці — хай п'ють. А за тими зрадниками жалкувати нічого... Погуляють і являться... Генохвонд їх інтересує??? Ага!

І лише Микола Петрович, тимчасово безробітний професор філології, 45 років, із них двадцять вісім — у шлюбі з трьома жінками по черзі, згадав про глибокий патріотичний підтекст україно-індійського контакту:

— Правильно, українському чоловікові вже давно слід змінити партнерку. Не кожному стає терпіння прожити вік з однією жінкою, але й то дрібниця, бо загалом століттями Великий український муж — козацька кісточка, гайдамацька жилка — потерпає від макогону і лайки, котрі в майже незмінному вигляді пронизують нашу багатовікову історію. Ось чому, скажіть на милість, минулого року, за даними фірми "Pfizer" — американського виробника віагри, українські чоловіки з'їли цих пігулок більше, ніж будь-хто в Східній Європі? Отож-бо: треба рятуватися самим і рятувати націю...

Допитливий читач чекає детальної розповіді про те, як там, за високими Гімалаями, наразі твориться наша новітня історія, чи добре спиться нашим хлопцям (у прямому розумінні), чи прокинувся, як вони того хтіли, їхній вовчий апетит (у переносному...). Ми б з великою радістю задовольнили читача сподіваною інформацією, але маємо тільки короткий уривок телефонної розмови із відрядженим нашою газетою — у тій самій компанії і з тією ж метою — кореспондентом (прізвища не називаємо, бо рідній дружині він сказав, що поїхав до Києва на з'їзд молодих демократів і надовго, бо "если партия скажет "надо"...). Ось цей нехитрий текст:

— ... Прилетіли до Бомбея, сплавилися Аравійським морем до Тривандрама — це вже південна околиця Індії. Готель нам дали. І дівчат теж— тільки не всім. Кажуть, що дадуть більше, коли закінчиться збирання чаю. Дітей, за рішенням Індійського національного конгресу — це їхня дуже впливова партія, доведеться поділити, порахувавши на "правого"-"лівого". "Лівого", кажуть, в Індію, "правого" малюка — до нас. Сашко Бурмило оголосив по куреню готовність номер один, бо на носі — 8-ме Березня. Купили вина, вбрались у біле, поналіплювали на лоби цятки — йдемо на групове побачення, тобто — на роботу. Збирання чаю "Канді" вже закінчилося, дозбирують "Нурі"...

Тут телефонна розмова обірвалася, хоча наш власкор ще довго кричав у слухавку, гадаючи, що ми на дроті. Звідки йому було знати, що відразу за складом "...рі" відомий телефонний злодій Колька Шустрик із Балашівки перерізав у підвалі кабель, маючи на меті його продати і купити з нагоди Міжнародного жіночого свята Шурці Кислій пляшку сивухи. Обіцяємо швидко відновити зв'язок, бо й самим цікаво, хто там і з ким...

(Далі буде)

Читайте також:
Є ще порох... Частина 2
Є ще порох... Частина 1

Архів "ВГ-Досуг (гумор)"

 16.04.04, 14:09 Війна політкарикатурі. Про Вовочку — можна, про Путіна — ні
 09.04.04, 13:34 Парламентські "перли"
 14.11.03, 16:43 Їж! Відривайся! Рябчиків... тьху, морозиво жуй!..
 16.04.03, 13:35 Наші світлі перспективи
 16.04.03, 13:29 Є ще порох... Частина 3
 26.02.03, 17:47 Слово про похід колгейтів. Дія друга
 26.02.03, 17:43 До Дня фізкультурника
 26.02.03, 12:11 Хроніка рейсу перехнябленого автобуса
 26.02.03, 09:18 Слово про похід колгейтів. Дія перша
 05.02.03, 14:34 Є ще порох... Частина 2
 27.01.03, 16:41 Є ще порох... Частина 1
 09.09.02, 14:28 No pasaran (вони не пройдуть)!
 01.08.02, 20:31 Фейлетон. Мільйонер без права оскарження
 05.06.02, 22:02 Оптимізмом по песимізму, або Не на тих натрапили!
 05.06.02, 21:56 Повертаючись до надрукованого: нове у лінгвістиці
 01.03.02, 07:12 Олімпіада-2002: неВідомі факти Ігор
 28.02.02, 20:56 Скандальні столичні новини
 31.12.01, 15:12 Новий гумор кіровоградця Анатолія Висоцького

"ВГ" №4
(21.01.2005)
Украинския баннерная

Copyright © 2001–2006 "Vechirka.uafor.net" :: Design & Creation
Використання текстових матерiалiв cайту дозволяється лише з активним посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.uafor.net.
Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование текстовых материалов сайта разрешается только с активной ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.uafor.net.
Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!