ПОДІЇ. УКРАЇНА

ХТО ПРОВАЛИВ ВИБОРИ В КІРОВОГРАДІ?

Вибори на тій самій 92-й кіровоградській дільниці (Фото Олександра КОЛОМИНОВА) Галина ВДОВИЧЕНКО, Vechirka.uafor.net
09.11.2004, 12:47

Кіровоград сьогодні на вустах у всіх, хто цікавиться виборчим процесом в Україні. А, мабуть, не знайти сьогодні такої людини, яка б не цікавилася майбутнім нашої держави на найближчі роки. Що 21-го листопада відбудеться другий тур виборів Президента України — це факт. Вибиратимемо ми між двома кандидатами, які набрали найбільшу кількість голосів — між Віктором Януковичем і Віктором Ющенком. До речі, навіть іноземні спостерігачі відзначають, що хоча деякі порушення в ході виборів були, але вони не вплинули на результат. Це, якщо брати в цілому по Україні. А якщо взяти конкретно наше рідне місто — Кіровоград, то питання: чи відбулися вибори у нас — під величезним знаком запитання. Так, більшість мешканців міста прийшли на виборчі дільниці за місцем проживання і проголосували, як їм веліла совість. Але все ж Кіровоград умудрився прогриміти на всю Україну як місто, у якому сталося чи не найбільше порушень виборчого законодавства. Про порушення в Кіровограді почали говорити ще у перших випусках новин з виборчих дільниць по центральних каналах телебачення. Причому, фіксували їх як одна, так і інша сторона лідируючих на виборах кандидатів.

Яких же порушень відзначали найбільше? За словами заступника голови територіальної виборчої комісії сотого округу (тобто, міста Кіровограда) Анатолія Прилипка, у день виборів лише до територіальної виборчої комісії звернулися із заявами більше тисячі кіровоградців, які хотіли реалізувати своє конституційне право вибору Президента, але не мали такої змоги, бо ж або їх зовсім не виявилося у списках виборців, або ж прізвище чи ім'я було перекрученим. Причому непоодинокими були випадки, коли у списку і за даними паспорта не збігалася одна буква імені. Наприклад, у паспорті записано Наталія, а у списку — Наталя тощо. І пильні спостерігачі відразу звертали на це увагу членів дільничної комісії і людина або ж мала їхати до територіальної комісії, або ж (як і чинили багато хто), махнувши рукою і згадуючи недобрим словом тих, хто ці списки складав, повертатися додому. Вже сьогодні можна сказати, що таким чином не мали змоги проголосувати кілька тисяч мешканців обласного центру. До речі — наука на майбутнє і можливість виправити помилки до другого туру виборів. Автор цих рядків, до речі, не отримавши запрошення на вибори, минулої суботи сама пішла до територіальної виборчої дільниці і виявила, що її прізвища у списках немає.

Спокійно написала заяву за наданим зразком і так само спокійно проголосувала у день виборів. До речі, ще й відстоявши чергу, що свідчить про високу активність наших виборців. Здається, починаємо ми розуміти, що саме від нашого волевиявлення дуже багато залежить. Ми вже не байдужі спостерігачі, а безпосередні учасники політичних процесів у державі. Йдемо і свідомо голосуємо, хоча ніхто нас не змушує це робити.

Протягом виборчого дня (і ночі) також траплялися інциденти на дільницях. Наступного після виборів дня кілька журналістів з різних видань (у тому числі і я) зустрічалися з головою та секретарем виборчої комісії №92. Тієї самої, де, як передали центральні ЗМІ, нібито відбувся збройний напад, нападники відібрали документи, а голова і секретар взагалі десь зникли. Дуже цікаво було б лише дізнатися про походження цієї інформації, вірніше — дезінформації. Комусь же треба було, щоб вона прозвучала. Причому, інформація звучить, а свідків чомусь немає. Ті, хто подібну інформацію поширюють, у момент події чи то десь вийшли, чи прибули на дільницю через кілька хвилин після того, як нападники поїхали... А інформація звучить, як у тому анекдоті, коли ображений сусід прокричав щосили на базарі, що у його образника донька повія.

— Так у мене ж немає доньки, здивувався інший. — А ти тепер піди і кожному на базарі це розкажи...

Ось що розповіли безпосередні учасники подій — „зниклі" голова і секретар згаданої виборчої комісії, які із зрозумілих причин просили не називати на шпальтах газети свої прізвища. Подаємо цю розповідь. Голова комісії: „ Протягом дня виборів спостерігачі від „Нашої України" у залі для голосування вели себе вкрай зухвало, створювали нервову обстановку для членів комісії. Звичайно, фізичного насилля не було, але моральна атмосфера була дуже важкою. Виходило, що вони просто намагалися завадити вільному волевиявленню виборців. 30-го жовтня члени комісії колегіально (37 — „за", 2 — „утрималися") прийняли рішення про те, щоб спостерігачі не заважали роботі і знаходилися на певній відстані від комісії, при цьому за залом для голосування вони могли вільно спостерігати. Але у день виборів вищезгадані спостерігачі вільно підходили до виборців, бесідували з ними, очевидно — давали певні настанови, хоча робити цього не мали права, у день виборів будь-яку агітацію заборонено. Я їм неодноразово робила зауважання, але на це ніхто не реагував. Один із спостерігачів був із відеокамерою, яку постійно тикав мені просто в обличчя. Потім приїхали журналісти (газету ми не називаємо, але це видання відверто працювало під час передвиборчої боротьби на одного з найвідоміших опозиційних кандидатів), які почали давати настанови спостерігачам, як себе краще вести, і вказівки членам комісії. А спостерігачі поводили себе дуже нахабно, один із них навіть намагався вирвати списки виборців у члена комісії. Вони все галасували про якісь махінації і тому подібне. Одним словом — нагнітали обстановку, провокували нас увесь день. Було дуже важко працювати.

Але вибори на нашій дільниці все ж відбулися, ми зачинили двері і вже завершили підрахунок голосів і збиралися везти документи до територіальної комісії. Ось тут і стався інцидент, який повністю перекрутили більшість ЗМІ. Було близько другої години ночі. За нами вже з хвилини на хвилину мала приїхати закріплена машина, щоб відвезти нас у теркомісію. Коли раптом двері відчинилися і до зали увірвалися якісь молодики. Ніхто із членів комісії чи присутніх міліціонерів їм двері не відчиняв, ми були в залі. А в коридорі у цей час стояли спостерігачі від „Нашої України", вони там чи то радилися, чи просто розмовляли. Я навіть чула фрази на кшталт: „Ну нічого, зараз їм буде..." Я не можу стверджувати, що це вони пустили цих сторонніх молодих людей, але на той час біля дверей нікого, крім них, не було. Ці молоді люди сказали, що вони зараз самі підраховуватимуть голоси, і намагалися підійти до бюлетенів. Але міліціонери, які знаходилися в залі, попередили, що стрілятимуть, і молоді люди ніяких дій не проводили і залишили дільницю. Щодо стрілянини — то це невідомо хто придумав і навіщо. Жодного пострілу в залі не було. У нас не було іншого виходу, як дуже швидко зібратися і їхати до територіальної виборчої дільниці. Так, ми зробили це поспішно, але ж нас можна зрозуміти — ми були неабияк налякані."

Секретар комісії: "Підтверджую слова голови комісії і хочу ще додати, що разом із журналістами вже згаданого видання відразу після інциденту (як вони могли про нього миттєво дізнатися, хіба що мали до нього якийсь стосунок?) приїхала така височенька дівчина з довгим русявим волоссям у короткому червоному пальті. Вона представилася як член територіальної виборчої комісії і говорила про свій намір перераховувати і заново складати бюлетені. Це коли мішок з ними уже стояв опломбованим. Цього, звісно, ніхто робити не дозволив, і ми в супроводі двох міліціонерів поїхали до тервиборчкому".

А ось розповідь заступника начальника УМВС України в Кіровоградській області, підполковника міліції Ігоря Лопотова: „ Приблизно о 2-й годині ночі 1 листопада до мене звернувся голова територіальної виборчої комісії округу №100, повідомивши про застосування працівниками міліції, які несли службу по охороні громадського порядку, на 92-й виборчій дільниці, табельної вогнепальної зброї. Я відразу відправив на місце події слідчо-оперативну групу. Також виїхали працівники внутрішньої безпеки та інспекції з особового складу УМВС в області.

У ході перевірки цієї інформації було встановлено, що 31 жовтня, після закінчення голосування та підрахунку бюлетенів, вони були опечатані та підготовлені для відправки до територіальної виборчої комісії. У цей час до дільниці під'їхало кілька автомобілів. Голова виборчої комісії повідомила про це працівників міліції, які несли службу по охороні громадського порядку. Прибулі громадяни представилися членами територіальної виборчої комісії, їм відчинили вхідні двері і працівник міліції попросив пред'явити посвідчення. На цю вимогу останні відштовхнули його від дверей, нахабно зайшли до приміщення дільниці і направилися до опечатаних пакетів з бюлетенями. На чергове зауваження працівників міліції про недопустимість таких дій четверо невідомих сказали, що блок „Наша Україна" вимагає перерахунку голосів. Громадяни, які увійшли до приміщення виборчої дільниці, поводили себе зухвало. Намагалися силоміць вплинути на членів виборчої комісії. Працівники міліції попередили їх про недопустимість таких дій і наказали залишити приміщення. У відповідь невідомі почали оточувати правоохоронців. Працівники міліції попередили нападників про можливість застосування ними табельної вогнепальної зброї. Лише переконавшись у рішучих діях міліціонерів, невідомі залишили приміщення виборчої дільниці. Зважаючи на такий перебіг подій, головою виборчої комісії було прийнято рішення про термінову доставку документів до ТВК, що і було зроблено під охороною працівників міліції.

За цим фактом проведено службове розслідування, яким порушень чинного законодавства з боку працівників міліції не виявлено. Табельну зброю, як стверджують деякі засоби масової інформації, працівники міліції не застосовували. Це підтверджують як перевірка зброї та наявність набоїв, так і огляд приміщення виборчої дільниці та свідчення голови і секретаря виборчої комісії.

У нас є записані на диктофоні свідчення деяких голів і членів інших дільничних комісій, які свідчать, що ряд радикально настроєних спостерігачів від опозиції не просто спостерігали за ходом виборів, а грубо втручалися у роботу комісії, заважали, робили постійні вказівки, зауваження. Але не будемо стомлювати цими подробицями читачів, а перейдемо до подій у територіальній виборчій комісії.

Почнемо з ранку після виборів. Саме тоді Кіровоград дізнався, що результати виборів у нашому місті невідомі і недостовірні, що більша частина комісії залишила приміщення тервиборчкому і припинила засідання. Що вибори у нас чи то відбулися, чи то скоріш за все будуть визнані такими, що не відбулися. Деякі свої коментарі давали нам ще 1 листопада окремі члени цієї комісії, але найбільше ситуація прояснилася на прес-конференції, яка відбулася 2 листопада. За повідомленням із джерела, що заслуговує на довіру, голова комісії Володимир Бабій нібито написав заяву про складення повноважень і ЦВК її прийняла. До речі, цей крок можна вважати логічним, адже Володимир Данилович був членом комісії від Петра Симоненка, який у свою чергу вибув із подальших виборчих перегонів.

Вів конференцію заступник голови виборчої комісії Анатолій Прилипко. Він повідомив журналістам, що з такою сваволею, як у день виборів, ще ніколи не стикався. І не може вважати цивілізованим і демократичним вирішення питань, коли людям викручують руки, відбирають посвідчення, погрожують. Причому, за словами Анатолія Андрійовича, базар і бедлам тривав у стінах комісії, починаючи ще з 30 жовтня. „Я нічого не боюся, — заявив Анатолій Прилипко, — У своїй діяльності я повністю керувався буквою закону і виконував покладені на мене функції. У нас творилося в комісії казна-що, а керівний склад у дільничних комісіях представники опозиції просто репресували, я не боюся цього слова — відбирали документи, ображали, обзивали. Те, що до мене був представлений чоловік з відеокамерою, який знімав мене, вибачте, навіть на перекурах, в туалеті — це ще квіточки. Апофеозом післявиборчої ночі стало те, що народний депутат Володимир Яворівський, довірена особа Леоніда Черновецького, разом зі своєю командою захопили на другому поверсі жіночку з дільничної комісії, відібрали у неї посвідчення, привели, як злочинницю, хоча ми так і не зрозуміли, що ж вона злочинного зробила. Володимир Бабій уже не витримав, почав казати, що це не є нормою, це бандитизм, і залишив комісію. Тоді Володимир Яворівський зайняв місце голови виборчкому і став правити бал у комісії. У цьому залі ви не знайдете тих, хто зривав вибори в Кіровограді. А коли 29-го жовтня починають міняти членів комісії — одних висмикувати, других ставити, це що, така тактика? Так, ми залишили виборчу комісію і пішли, бо працювати в обстановці, коли тебе топчуть, відсторонюють, взявши "бразди правління у свої міцні демократичні руки", ми вже не могли. Я віддав ключі від сейфа новому члену комісії Петру Чубченку. Він і став вершителем так званої справедливості в Кіровограді. Хтось уже без нас підбив протоколи, підписав їх, відвіз у Київ. Але той документ легітимним я не вважаю".

Ольга Різоненко, член комісії: „ Я хочу додати декілька деталей. Революцію в комісії зробив Петро Чубченко, який став членом нашої комісії за два дні до виборів. Став, мабуть, маючи конкретне завдання, і він його сумлінно виконував. Я не знаю, хто розробляв сценарій, але впевнена, що він був. Опівночі після виборів у нас раптом замовкли телефони. Представники опозиції почали телефонувати по мобілках і кричати, що десь пожежа, десь вибух — щоб ми роз'їхалися по комісіях. Ми цього не зробили. У нас від дільничних комісій всього троє чоловік приймали документи, не встигали. І ми запропонували проголосувати і ще кілька столів поставити, посадити людей, щоб приймали документи, на що Володимир Яворівський подав голос: „Що ви, вчителі безмозглі, можете". Це нормально? Я вважаю, що не можна користуватися своєю посадою і своїм становищем у суспільстві, де б ти не був..."

Олена ГОЛИК, член комісії: „Ми працювали увесь день, прийняли більше тисячі заяв від людей, які хотіли проголосувати, але через плутанину у списках не могли цього зробити. Під міськвиконкомом зібрався натовп, і ось до цих людей вийшов Володимир Яворівський і каже: „Люди, якби ви бачили, що тут робиться, і все це для того, щоб ви не мали змоги проголосувати за Ющенка". Ми йому зробили зауваження, що в день виборів не можна займатися агітацією, і одержали лише порцію образ".

Вікторія КАЧУР, член комісії: „ На одному із засідань територіальної комісії ми прийняли рішення про те, що члени дільничних комісій ( а комісії на нинішніх виборах по 30-40 чоловік) пройшли за всіма адресами і звірили списки — вилучили „мертвих душ" і внесли, за заявами виборців, поправки до списків. Або хоча б на вулицях, на будинках розвісити оголошення, щоб люди приходили на дільниці і дивилися, чи є вони у списках. Але, схоже, на багатьох дільницях такі багатолюдні комісії були покликані не працювати, а ставити палиці в колеса. Ось і вийшло, що у день виборів натовп стояв під територіальною виборчою комісією і винними виявилися ми. Та ще й у приміщенні той же Яворівський як тільки нас не називав — ми були і безсовісними, і тупими, і чомусь „братською могилою". А хто з нас кого ображав, чи нам за статусом „не положено?"

Лілія МАТЯШОВА, член комісії: „На одній із дільниць відбувся, як на мене, кричущий випадок. Член виборчої комісії принесла голові виборчої комісії (представнику одного з опозиційних кандидатів), 8 заяв від виборців з проханням внести їх у списки на голосування. Але коли ці люди прийшли на виборчу дільницю, їх прізвищ у списках не виявилося. Це що, не навмисне?"

Світлана ЧЕБАНОВА, член комісії: „ Я двічі брала участь у комісіях на виборах обох наших Президентів і ще жодного разу такого не творилося в комісії, як на нинішніх виборах. Від народного депутата ми чого тільки не наслухалися: і в тюрмі ми будемо, і про дітей, про онуків своїх подумайте. І свої, депутати нижчого рангу, представники опозиції, ображали нас і принижували. Не знаю я, на що вони сподіваються, підбурюючи народ, і куди ці їхні сценарії заведуть. Не на добро, не на злагоду і стабільність вони працюють, у їхній боротьбі, як видно, всі засоби хороші..."

Свою точку зору на події у день виборів та їх результати по Кіровограду висловили і представники штабу Віктора Ющенка. Офіційний спостерігач ТВК від згаданого кандидата Анатолій Ревенко на прес-конференції у вівторок заявив: "вибори у Кіровограді мали безпрецедентний характер, звісно ж — з точки зору порушень, — ігнорування норм права і моралі".

Представник обласного штабу "НУ" висловив глибоку подяку членам ДВК, які, долаючи усі перешкоди — довели свою справу до кінця. "З такими людьми ми можемо з великою долею оптимізму очікувати другого туру виборів", — зауважив пан Ревенко. Але, за його словами, спокійно чекати на 21 листопада ніхто із штабу "НУ" не буде. Протягом цих днів "нашоукраїнці" вживатимуть усіх засобів для судового захисту прав виборців, притягнення до відповідальності усіх причетних до порушень.

Що ж стосується нелегітимності протоколу ТВК № 100 (згідно із Законом України "Про вибори Президента України", кількість підписів у ньому недостатня для остаточного рішення по результатах), то Анатолій Дмитрович висловив сподівання, що вдасться довести справу до того, що його буде визнано законним.

Висновок із вищевикладеного кожен повинен зробити сам, але обов'язково прийти на вибори знову. Якщо раптом з невідомої вам причини 31-го жовтня вашого прізвища не виявилося у списках виборців — прийдіть завчасно на свою виборчу дільницю, напишіть заяву про включення вас до списків і проголосуйте у другому турі. Можливо, від вашого одного голосу залежатиме подальша доля України. Давайте не дозволимо різним політичним силам використати нашу пасивність для власної мети і оберемо своє майбутнє самі. Хоча, вочевидь, другий тур виборчих перегонів обіцяє бути ще гарячішим, ніж перший...

На знімку: вибори на тій самій 92-й кіровоградській дільниці (фото Олександра КОЛОМИНОВА)

Архів "ВГ-Події в Україні"

 29.05.06, 08:43 Чи причетний Андрій Ющенко до замаху на прокурора?
 13.04.06, 08:16 Вибори-2006. Кіровоград. Офіційних результатів і досі немає
 07.04.06, 18:39 Кіровська ТВК так і не оприлюднила результатів виборів
 06.04.06, 20:13 Макулатура замість бюлетенів
 06.04.06, 19:57 Якою буде більшість у Верховній Раді і хто стане Прем’єром?
 03.04.06, 13:07 Вибір-2006. Потрібен реєстр виборців
 03.04.06, 08:52 Вибір-2006. Голоси із СІЗО
 02.04.06, 14:55 Вибір-2006. Електоральна активність була високою
 01.04.06, 09:32 Вибір-2006. Черга стояла до закриття дільниці
 31.03.06, 08:17 Вибір-2006. На голову комісії хотіли одягти наручники
 30.03.06, 21:04 Вибір-2006. Лідери визначилися. Кіровоград знову відзначився
 01.12.05, 16:57 До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Свічкова хода в Кіровограді
 29.11.05, 18:31 Будівельники пікетували Кіровоградську ОДА
 26.11.05, 08:16 26 листопада – День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій. Біль душі: жахлива правда
 04.11.05, 13:21 Тендер на добування золота
 03.11.05, 17:16 Можливо, буде нове житло
 22.09.05, 15:02 Верховна Рада затвердила Юрія Єханурова прем’єр-міністром України
 15.09.05, 12:13 Консул Росії вручив цінні подарунки від В.Путіна кіровоградським Героям Радянського Союзу
 12.09.05, 16:04 Владний олімп. Помаранчева революція. Період другий
 08.09.05, 14:58 Президент розрубав гордіїв вузол
 11.08.05, 19:17 Двоє ще судяться, а третій – уже під арештом
 24.06.05, 16:03 Євроінтеграція. Спочатку зробимо "Європу" вдома
 24.06.05, 15:58 Через 29 депутатів-сумісників фракція УНП відмовляється голосувати
 24.06.05, 15:56 Володимир Литвин став на захист євроінтеграційного каналу "Дунай — Чорне море"
 17.06.05, 13:38 Конституція для Кіровограда — не закон?
 17.06.05, 13:36 Додалося вихідних
 14.04.05, 22:16 Змінено назви деяких зупинок в Кіровограді
 14.04.05, 22:13 Пам'ятні дошки на честь героїв
 22.03.05, 13:17 Нові російські народні казки
 22.03.05, 13:15 Нові видання. "Кіровоград: подолання кучмізму". Процес триває?
 21.03.05, 12:18 Полювання на відьом почалося
 25.02.05, 12:43 Кіровоградську облдержадміністрацію знову пікетували
 11.02.05, 12:35 Медіа-простір. Потрібні ЗМІ хороші і різні
 10.02.05, 19:40 Колегією ГПУ прийнято рішення про підвищення статусу прокуратур АРК і Донецької області
 10.02.05, 14:38 Президент України Віктор Ющенко відвідав Донецьку область, де представив нового губернатора Вадима Чупруна
 28.01.05, 17:08 Прес-клуб. "Замовчувати теми, які мають суспільний резонанс, якісні ЗМІ не мають права"
 28.01.05, 16:04 Кіровоград почав підготовку ДО 60-річчя Перемоги
 28.01.05, 15:52 Ще одна кіровоградка відзначила свій 100-річний ювілей
 28.01.05, 15:46 "Пора" спробувала вручити Євгену Кушнарьову "чорну мітку"
 21.01.05, 16:01 "Вечірка" залишається з вами!
 21.01.05, 15:34 Профспілки хочуть змінити голову
 21.01.05, 14:41 Віктор Ющенко відбуде у коротке європейське турне
 20.01.05, 07:52 Верховний Суд України виніс рішення за скаргою кандидата в президенти В.Януковича
 09.01.05, 10:14 Інавгурація новообраного Президента проходитиме відповідно до Конституції України
 22.12.04, 16:57 Монетно— банкнотний двір цілодобово друкує виборчі бюлетені
 21.12.04, 16:58 У Кіровограді перебувала Міністр України у справах сім'ї, дітей та молоді
 07.12.04, 14:00 Вибір і вибори. Перипетії виборчого процесу у Кіровограді очима його безпосереднього учасника
 03.12.04, 13:56 Помаранчева революція. Народження нації
 02.12.04, 23:14 Дії тервиборчкому по округу №100 суд визнав неправомірними. У Кіровограді мають оприлюднити справжні результати виборів
 01.12.04, 23:48 Відставка Уряду України. Верховна Рада висловила недовіру Кабінету Міністрів
 11.11.04, 08:17 Офіційні результати виборів. Перша п'ятірка
 09.11.04, 12:47 Хто провалив вибори в Кіровограді?
 08.11.04, 20:14 Перший судовий позов до тервиборчкому
 15.10.04, 16:43 В АНТК імені О.К.Антонова урочисто викотили перший зразок нового Ан-148
 17.09.04, 13:03 Привітання Кіровоградського міського голови та секретаря Кіровоградської міської ради з нагоди 250-річчя міста Кіровограда
 16.09.04, 23:12 Програма заходів щодо святкування 250-річчя з дня заснування міста Кіровограда
 14.09.04, 16:09 Підготовка до дня Кіровограда йде за планом
 03.09.04, 14:03 Кіровоград за тиждень
 16.08.04, 16:19 До 250-річчя Кіровограда. На ювілей Кіровограда відбудеться урочисте відкриття пам'ятного знака "Ангел-хранитель"
 16.08.04, 16:04 Кіровоград за тиждень
 16.08.04, 15:37 Нечистоти не пройшли
 09.08.04, 13:49 Село Первозванівка — найбільш постраждале на Кіровоградщині від стихії
 09.08.04, 13:04 Голова кіровоградського Ленінського райвиконкому наполягає на банкрутстві підприємства "Ковалівський парк"
 09.08.04, 13:00 Кіровоградська спецінспекція без начальника
 04.08.04, 13:48 Наслідки вчорашньої стихії на Кіровоградщині
 03.08.04, 12:40 Кіровоград за тиждень
 30.07.04, 10:12 У Кіровограді нові автобуси... Були
 26.07.04, 12:31 Кіровоград за тиждень
 16.07.04, 16:32 Кіровоград за тиждень
 15.07.04, 19:49 В рамках передвиборчої кампанії кандидат в Президенти України Кіровоградщину відвідав Олександр Мороз
 14.07.04, 15:30 Уряд планує збільшити обсяги відрахувань на реформування ЖКГ України
 09.07.04, 16:00 На старті виборчих перегонів. Агітація у ЗМІ в рамках закону
 09.07.04, 15:27 Кіровоград за тиждень
 08.07.04, 16:01 Функції контролю та підприємницької діяльності — несумнісні
 02.07.04, 13:45 До 250-річчя Кіровограда. Оргкомітет працює плідно й оперативно
 29.06.04, 11:52 Кіровоград за тиждень
 21.06.04, 14:00 Кіровоград за тиждень
 18.06.04, 09:17 Офіційний візит. Куба — Україна — Кіровоград
 11.06.04, 15:33 Кіровоград за тиждень
 04.06.04, 14:07 Кіровоград за тиждень
 30.04.04, 12:49 Кіровоград за тиждень
 20.04.04, 15:30 Ділимо повітря?
 16.04.04, 12:50 Кіровоград за тиждень
 09.04.04, 15:12 Конституционный Суд Украины признал неконституционным введение госмонополии на контроль алкоголя и табака
 09.04.04, 13:59 Кіровоград за тиждень
 10.03.04, 06:20 Подорож на світловодській крижині
 09.03.04, 12:07 Сьогодні 190-а річниця від дня народження великого українського поета Тараса Шевченка
 09.03.04, 10:52 Сьогодні у Кіровограді відбудеться представлення нового голови ОДА
 27.02.04, 15:11 Вулицю на честь директора "Червоної зірки"
 27.02.04, 15:05 Активізація кіровоградських туристичних маршрутів
 26.02.04, 09:27 Майор Вихор відзначив своє 90-річчя
 20.02.04, 14:17 У Кіровограді боржникам відрізають опалення
 20.02.04, 10:52 КП "Теплоенергетик" в селищі Новому забирає квартири боржників
 19.02.04, 21:53 Газифікуємо кіровоградські околиці
 19.02.04, 20:29 Тиждень відключень для кіровоградських боржників
 19.02.04, 19:12 Рвонула "двохсотка"
 19.02.04, 08:01 Президент зустрівся з головою Кіровоградської ОДА
 13.02.04, 19:11 Відбувся ініційований "Вечірньою газетою" круглий стіл "Назва столиці степового краю: проблеми перейменування"
 11.02.04, 10:26 В Киеве построят новую пятизвездочную гостиницу
 10.02.04, 12:42 Під час вчорашнього вибуху у суді Дарницького району Києва постраждало десять осіб
 04.02.04, 16:48 Почему Vlasti.net не делает хотя бы обычной гиперссылки на Vechirka.uafor.net?
 27.01.04, 13:38 Севастопольські бухти під цитрусовою атакою
 26.01.04, 12:17 Наслідки нещодавніх снігопадів на Кіровоградщині
 22.01.04, 09:17 Вкрали меморіальну дошку... зі стін кіровоградського міськвиконкому!
 20.12.03, 00:04 Житлова проблема у Кіровограді — одна з найскладніших
 18.12.03, 16:21 Голову НСПУ обрали законно
 11.12.03, 08:11 Загинула помічник прокурора Ленінського району Кіровограда
 05.12.03, 10:59 Візит тижня. Голова Верховної Ради Володимир Литвин у Кіровограді
 28.11.03, 10:15 Глибоководний судноплавний канал Дунай — Чорне море Україна матиме до дня своєї незалежності у 2004 році
 28.11.03, 08:03 Уряд значно збільшив у проекті державного бюджету на 2004 рік асигнування на підтримку вітчизняних ЗМІ та книговидавництв
 24.11.03, 16:12 Мала кільцева у Кіровограді
 20.11.03, 19:24 Гадюки в гуртожитку
 19.11.03, 22:18 У кіровоградській багатоповерхівці вибухнув газ
 17.11.03, 13:45 Выпуск слабоалкогольного мороженого запрещен
 14.11.03, 14:35 То хто переобрав Яворівського?
 13.11.03, 18:47 Зелену вулицю — кіровоградській пресі
 12.11.03, 13:12 На Черкащині оголошено місячник боротьби із заборгованістю по зарплаті
 11.11.03, 22:10 82-міліметрова міна на вулиці Короленка, артилерійський снаряд на кіровоградській автостанції №2
 09.11.03, 08:02 У Кіровограді побував Міністр внутрішніх справ
 31.10.03, 11:01 Голова Кіровоградської ОДА зустрівся з групою народних депутатів України фракції "Регіони України"
 30.10.03, 19:49 Кіровоградська обласна організація НСПУ засудила спробу київських письменників скликати з'їзд Національної спілки
 29.10.03, 19:08 Президент України звільнив зі своїх посад Святослава Піскуна, Ігоря Шумила та Володимира Безрученка
 28.10.03, 16:27 Місячник добровільної здачі зброї
 27.10.03, 12:50 Прокуратура визнала незаконним рішення сесії Сумської міськради про передачу теплових мереж у заставу комерційному банку
 27.10.03, 12:37 28 жовтня — 59-та річниця визволення України. Заходи у Кіровограді
 26.10.03, 04:16 "Золотий лев" уночі відпочиватиме
 24.10.03, 16:58 Кіровоградські автоперевізники залишаться без грамот
 23.10.03, 10:51 Президент України відвідав острів Коса Тузла
 22.10.03, 17:45 Відбулася перша зустріч генпрокурора з надзвичайним та повноважним послом США в Україні
 22.10.03, 10:11 Діти з Маріуполя потрапили в кіровоградську лікарню
 20.10.03, 16:59 Генпрокуратура порушила кримінальні справи відносно Ялтинського міського голови та начальника Управління охорони здоров'я виконкому Ялтинської міськради
 16.10.03, 13:28 Події надзвичайні та неприємні
 15.10.03, 16:15 Група народних депутатів України вирушає на Тузлу
 15.10.03, 15:08 Затримано міського голову Алушти та головного архітектора Ялти
 09.10.03, 23:03 Кіровоград готується до міського форуму
 09.10.03, 18:15 Минулорічна авіакатастрофа українського Су-27УБ: справу ще не закрито
 09.10.03, 17:31 АМКУ выиграл суд у одесского горисполкома
 02.10.03, 21:03 У галереї кіровоградського міськвиконкому з'явиться портрет Олександра Нікуліна
 02.10.03, 20:15 Встановлення Ангела-Хранителя перенесено на наступний рік
 01.10.03, 16:02 АКМУ завершив розгляд справ по ВАТ "Саратський комбінат хлібопродуктів", ВАТ "Березінський комбінат хлібопродуктів" та ДП "Синтез-Транс"
 30.09.03, 18:05 Серби зацікавилися "Червоною зіркою"
 30.09.03, 13:50 Кіровоград відвідала делегація сербської спільноти
 25.09.03, 20:26 Китайці хочуть з нами співпрацювати
 25.09.03, 20:09 У Кіровограді, можливо, з'явиться площа незалежності
 25.09.03, 14:14 Перестало битись серце депутата Кіровоградської міської ради Є.М.Чабаненко
 25.09.03, 12:39 Чабаненко Євгенія Михайлівна...
 23.09.03, 13:00 Генпрокуратура розкрила вбивство журналіста Ігоря Александрова
 19.09.03, 15:45 249-та річниця Кіровограда. План свята
 18.09.03, 21:49 Цієї п'ятниці відкривається Кіровоградське ЕКСПО-2003
 18.09.03, 21:36 "Укртелеком" переходить на новий режим обліку часу міжміських та міжнародних телефонних розмов
 18.09.03, 21:19 Вшанують кіровоградських довгожителів
 16.09.03, 21:04 Минуло три роки зі зникнення Георгія Гонгадзе
 12.09.03, 17:50 Гостей Кіровограда зустрічатиме герб міста
 12.09.03, 17:46 "Мобільних" розбійників затримано
 12.09.03, 12:36 249-та річниця Кіровограда. План заходів
 12.09.03, 00:02 13 вересня — у Кіровограді загальноміський суботник
 09.09.03, 18:01 Генпрокурор надіслав до Верховної Ради інформацію про стан законності і злочинності в Україні
 09.09.03, 13:02 20-21 вересня — День Кіровограда
 04.09.03, 20:02 Президента Украины поместят на водочные этикетки?
 22.08.03, 08:57 На Кіровоградщині перебував Віце-прем`єр-міністр України Іван Кириленко
 20.08.03, 21:48 Відхилено чергове клопотання захисників Г.Тимошенка та А.Болюри
 14.08.03, 20:01 Обіцянкам уже втомилися вірити. Колектив кіровоградського "Міськсвітла" знову збирається страйкувати
 08.08.03, 16:03 Реконструкція центру Кіровограда триває
 08.08.03, 05:18 У Кіровограді "бомбанули" магазин UMС
 05.08.03, 13:01 Вшановуючи захисників Кіровограда
 31.07.03, 22:32 "Ангел-Хранитель". Це буде дарунок Кіровограду
 27.07.03, 17:38 Сергій Полулях — у лікарні
 27.07.03, 16:59 Голова Верховного Суду України Василь Маляренко прийняв Віктора Токарєва і Миколу Швеця
 17.07.03, 22:38 Справа ЄЕСУ. Верховний Суд України розглянув касаційне подання...
 17.07.03, 16:15 Михайло Черновол — новий керівник Кіровоградської області. Відбулося представлення
 16.07.03, 19:27 Міліція опломбувала приміщення незалежної телерадіокомпанії "ТТV"... за фрагмент виступу на мітингу одного із суперників Володимира Ярошенка по виборчих перегонах?
 16.07.03, 17:01 У четвер буде офіційно представлено нового голову Кіровоградської обласної державної адміністрації
 15.07.03, 20:01 Кіровоградщина має нового голову облдержадміністрації
 07.07.03, 17:22 Здійснено попередній розгляд справи стосовно колишніх керівників корпорації ЄЕСУ Геннадія Тимошенка та Антоніни Болюри
 07.07.03, 10:17 Віктор Ющенко відвідав Кіровоград. Відбувся форум демократичних сил, ініційований "Нашою Україною"
 04.07.03, 17:06 Поставлено крапку в дискусії щодо законності арешту екс-керівників ЄЕСУ
 04.07.03, 00:18 Санепідемстанція штрафуватиме "Кіровоградобленерго"
 27.06.03, 16:08 29 червня — День молоді. На кіровоградців чекає цікава програма
 26.06.03, 21:47 З першого липня у Кіровограді вестиме прийом громадян повноважний представник ООН
 26.06.03, 21:24 Кіровоградське "Міськсвітло" страйк не припиняє
 26.06.03, 10:08 В Киеве открыто представительство Microsoft
 24.06.03, 10:38 "SUN Interbrew Ukraine" продает свой завод безалкогольных напитков и минеральной воды
 23.06.03, 14:29 Голова Кіровоградської ОДА Василь Моцний зустрівся із відповідальними працівниками облдержадміністрації
 22.06.03, 02:52 22 червня — День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
 20.06.03, 00:16 "Україна-НАТО". Заради миру
 19.06.03, 15:10 В Новгородке перезахоронены останки 39 бойцов Советской Армии
 13.06.03, 13:42 До Росії з любов'ю
 12.06.03, 22:02 Слово — депутату. "Факты", де ви взяли такі факти?
 12.06.03, 13:03 Відбулася зустріч голови КОДА В.Моцного з народним депутатом України, лідером АПУ М.Гладієм
 11.06.03, 06:37 "Ми чекаємо не обіцянок, а грошей". Працівники кіровоградського "Міськсвітла" оголосили страйк
 11.06.03, 03:11 Кіровоградська громада — за бюджет
 10.06.03, 23:01 Відбулося засідання оргкомітету по проведенню на Кіровоградщині року В.Сухомлинського
 09.06.03, 15:58 Кировоградцы попытались заставить своих депутатов принять, наконец, городской бюджет
 05.06.03, 15:38 Ангел-хранитель стане окрасою Кіровограда
 30.05.03, 13:41 Декілька днів у Кіровограді вода буде хлоруватись
 29.05.03, 10:01 Пішов з життя Микола Волок
 20.05.03, 18:16 Кіровоград. Ангел-хранитель височітиме на площі незалежності
 16.05.03, 14:36 Відбулася зустріч голови Кіровоградської ОДА В.Моцного з Головою НБУ С.Тігіпком
 15.05.03, 21:54 Гість Кіровограда — голова Нацбанку України
 14.04.03, 00:01 У День матері в Кіровограді народились дві дівчинки
 13.05.03, 04:11 Ветерани святкували, ветеранів вшанували
 08.05.03, 15:11 Відзначення 58-ї річниці Перемоги у Кіровограді
 08.05.03, 15:09 Кіровоград готується до свята
 08.05.03, 07:36 На кіровоградській Новомиколаївці вода, нарешті, цілодобово
 08.05.03, 02:11 Ветерани ділилися з кіровоградським міським головою своїми проблемами
 07.05.03, 20:19 "Спасибі вам за життя без війни"
 29.04.03, 17:12 Прем'єр-міністр України Віктор Янукович вручив групі кіровоградських ветеранів війни документи на автомобілі "Таврія"
 29.04.03, 09:11 Роботи тривали дві доби
 27.04.03, 07:37 Свято. Христос воскрес!
 25.04.03, 15:15 Від незалежного чорнобильського розслідування — до офіційного чорнобильського суду!
 25.04.03, 12:33 Першого травня — демонстрація
 21.04.03, 08:51 У Кіровограді відбулася наукова конференція "Україна на шляху соціально-економічних перетворень в умовах глобалізації"
 19.04.03, 12:47 19 квітня — у Кіровограді суботник
 17.04.03, 01:03 Про корпус миру США на Кіровоградщині і чужу демократію
 14.04.03, 09:41 З початку року в місті Кіровограді жертвами вогню стали шість чоловік...
 10.04.03, 07:11 У травні йому було б 40...
 08.04.03, 08:31 Рік народження — 1903-й
 30.03.03, 18:47 Загроза паводка у Кіровограді минула
 28.03.03, 00:02 Стихія. Паводка, на жаль, у Кіровограді не уникнути
 27.03.03, 19:02 Бюджету немає. Наслідки. Розпочався страйк кіровоградських ліфтерів
 26.03.03, 09:41 Відлуння війни. Наразі боєприпаси вже вивезено і знешкоджено
 24.03.03, 14:58 У центрі Кіровограда з'явиться нова споруда
 21.03.03, 17:32 Небезпека повені. Кіровоград серйозно готується
 20.03.03, 11:02 "З думкою про дитину"
 19.03.03, 20:11 У приміщенні Кіровоградської ОДА відбулося нагородження державними нагородами й відзнаками
 14.03.03, 10:34 На Кіровоградщині перебував Генеральний консул Турецької Республіки Йашар Пинар
 09.03.03, 17:01 Вірші та квіти — добра пам'ять
 03.03.03, 17:48 У Києві розпочався семінар "Корупція та засоби масової інформації"
 23.02.03, 15:28 День захисника вітчизни. Подарунки вручив кіровоградський міський голова
 19.02.03, 16:17 Євроатлантичний простір наблизився до Кіровограда, але зовсім трохи
 18.02.03, 15:20 Це страшне слово — пропаганда...
 14.02.03, 17:18 Околиця Кіровограда з газом
 13.02.03, 23:51 Кіровограду — передові європейські технології
 07.02.03, 17:13 Кіровоградські тролейбуси вже тиждень на приколі
 06.02.03, 16:09 Кіровоград знову без води. Наслідком минулого відключення водоводу була велика аварія
 06.02.03, 12:51 Без спецтехніки до місць пориву водомереж у Кіровограді не проб'єшся. А її — кіт наплакав
 04.02.03, 12:36 Приміщення кіровоградської стоматполіклініки знайшло свого господаря
 03.02.03, 15:50 Свободу слова в Україні ніхто не дає, її треба відстоювати щодня
 30.01.03, 16:49 Здобув статок - допоможи ближньому
 29.01.03, 19:49 У Кіровограді знову відбудеться конкурс перевізників
 25.01.03, 00:14 Екзамен на відповідальність. А сніг - і нині там...
 17.01.03, 01:14 Основні магістралі Кіровограда були розчищені вчасно
 16.01.03, 23:31 Такий не передбачуваний січень у Кіровограді: за чотири дні - місячна норма снігу
 15.01.03, 22:19 Кіровоград готується до можливої повені
 10.01.03, 08:11 Хурделиця зупинила Кіровоградські хлібовози і ускладнила роботу медиків
 09.10.03, 10:19 59-а річниця визволення Кіровограда. Знову падав сніг...
 31.12.02, 12:14 Засяяли ялинки у всій Україні
 31.12.02, 10:57 Недовго в темряві сиділи...
 27.12.02, 14:22 Кіровоградське ВАТ "Птахокомбінат" отримало сертифікат якості європейського рівня
 25.12.02, 09:18 ЗАЯВА правління обласної організації Національної спілки журналістів України
 23.12.02, 13:17 Відкриття святкової ялинки у Кіровограді - 27 грудня
 20.12.02, 16:06 Відкритий лист первинної журналістської організації Вісника Кіровоградської міської ради "Вечірня газета"
 19.12.02, 22:10 Микола Чигрін: Приємні турботи у день святого миколая
 16.12.02, 12:17 Санта Клаус із Німеччини
 10.12.02, 11:00 Чекайте у Кіровограді на Діда Мороза і Снігуроньку!
 09.12.02, 19:10 У Кіровограді по вулицях Верхній Биківській та Пушкіна припинено рух автотранспорту
 06.12.02, 18:17 Микола Томенко вважає, що зупинити процес відстоювання свободи слова в Україні вже неможливо
 04.12.02, 20:58 Є свій "Ветеран" і в Кіровському районі м.Кіровоград
 04.12.02, 20:30 Ющенко не виключає своєї участі в березневих акціях протесту
 03.12.02, 18:22 Первый юбилей украинского Интернета
 21.11.02, 22:34 Не пройшло й року, як у Кіровограді на вулиці Харківській засипали баюру
 21.11.02, 18:01 Забуттю не підлягає
 21.11.02, 17:53 Новым Премьер-министром Украины утвержден Виктор Янукович
 12.11.02, 17:50 Уничтожение двух эскадрилий украинских тяжелых бомбардировщиков Ту-22М за деньги американского правительства
 08.11.02, 18:08 Кіровоградський міськвиконком затвердив нові розміри плати за заняття у деяких гуртках та секціях
 08.11.02, 15:18 Келих шампанського - за свій столітній ювілей
 08.11.02, 12:48 Кіровоградські тролейбуси не помолодшають, зате погарнішають
 07.11.02, 23:01 7 листопада у Кіровограді. Без образ
 04.11.02, 07:16 Люки у Кіровограді будуть на „прив'язному утриманні"
 31.10.02, 22:18 Премії, квіти, гарні слова...
 22.10.02, 22:13 Верховный суд Украины вернул без рассмотрения в апелляционный суд Киева кассационную жалобу о возбуждении уголовного дела в отношении Леонида Кучмы
 14.10.02, 16:29 "Казаку - защитнику отечества"
 03.10.02, 10:42 22 машини підвозять воду у Кіровограді
 27.09.02, 13:08 Наступного тижня у Кіровограді не буде води
 26.09.02, 20:11 Украина: если бы мятеж удался, то иначе б назывался. Взгляд из Москвы
 24.09.02, 11:19 Розпочалася комплексна інспекторська перевірка стану цивільної оборони на Кіровоградщині
 19.09.02, 09:12 Знову хтось пожартував
 17.09.02, 14:37 Так вирішив суд... („Повстань, Україно" у Кіровограді)
 16.09.02, 18:03 Навіщо здерли і забрали?
 16.09.02, 09:11 Кіровоград відзначив 248 річницю від дня заснування
 09.09.02, 16:03 Голова ОДА В.Моцний зустрівся із керівниками релігійних організацій, що діють на території Кіровоградської області
 09.09.02, 15:53 Кіровоградська міська влада хоче відновити магазини для інвалідів
 30.08.02, 19:13 У Кіровограді ремонтуються дороги
 30.08.02, 17:03 У Кіровограді справжній феєрверк буде на день міста
 30.08.02, 16:28 Всеукраїнська організація "Громадський контроль" звинувачує газету "Наша газета" у поданні спекулятивно-недостовірної інформації
 23.08.02, 20:23 Кіровоградська санепідемстанція дозволила вживати воду з крана
 23.08.02, 18:17 Святкуймо День Незалежності у Кіровограді!
 23.08.02, 04:01 По данным Генпрокуратуры Украины, Юлия Тимошенко присвоила свыше 2 млрд. долларов государственных средств
 23.08.02, 01:38 Відновлення зовнішнього освітлення вулиць Кіровограда триває
 15.08.02, 23:25 Ситуація з водою у Кіровограді критична. Де вихід?
 14.08.02, 18:01 Повністю припинено водозабезпечення Кіровограда! Звернення головного державного санітарного лікаря міста Кіровограда Івана Касьяненка
 06.08.02, 12:49 На Кіровоградщині перебував Міністр промислової політики України А.Мялиця
 02.08.02, 16:24 Підшефний корабель ВМС України "Кіровоград" відвідала делегація з Кіровоградщини
 01.08.02, 20:56 Місту - порядок. Роботи з благоустрою Кіровограда тривають
 01.08.02, 17:12 Леонид Кучма не принял отставку министра обороны
 29.07.02, 11:15 Авиакатастрофа Су-27УБ во Львове: 83 погибших, главком ВВС - в отставке, против пилотов полковников Владимира Топонаря и Юрия Егорова возбуждено уголовное дело
 23.07.02, 22:02 Вибори-2002. Чи обов'язково виконувати рішення суду? У територіальній виборчій комісії з цього приводу були різні думки...
 23.07.02, 11:57 У Кіровограді є міський голова!
 18.07.02, 22:32 Коментарі осіб, котрі брали безпосередню участь у судових засіданнях Іллічівського місцевого суду м.Одеси
 18.07.02, 22:11 У Кіровограді водою, як завжди, проблеми
 18.07.02, 16:42 Решением Ильичевского районного суда г.Одессы повторные выборы Кировоградского городского головы признаны действительными
 17.07.02, 14:57 Кіровоградщина. Нарада в ОДА щодо проблем та тенденцій у розвитку промислового комплексу регіону...
 05.07.02, 11:02 Поховавши, вшанували подвиг
 05.07.02, 09:48 Прийдіть і отримайте гроші
 02.07.02, 21:31 Нові паспорти. "Зайців" - два мільйони
 18.06.02, 03:48 Доля Кіровограда вирішуватиметься в Одесі
 16.06.02, 12:37 Напад на голову кіровоградської обласної організації Соцпартії
 13.06.02, 12:03 Кiровоградськi журналiсти звинувачують "Трудову Україну" у тиску та погрозах
 10.06.02, 12:29 Кировоград. Народ берет власть в свои руки!
 08.06.02, 03:41 Громадський прес-центр "Вибори-2002"
 07.06.02, 08:01 Як "Вечірка" День журналіста святкувала
 07.06.02, 07:02 Стовпова агітація у Кіровограді продовжується...
 06.06.02, 18:11 Вибори-2002. Передвиборчий скандал у Кіровограді триває
 28.05.02, 20:32 Вибір-2002. "Уся країна спостерігає, що буде в Кіровограді"
 28.05.02, 09:04 Кадрові зміни у львівській ОДА
 28.05.02, 08:01 Прошло заседание Сумского общества обманутых вкладчиков
 24.05.02, 15:02 Возобновляется регулярный авиарейс Харьков-Москва
 24.05.02, 14:48 Как пробиться в Крым из России?
 24.05.02, 11:13 Кіровоградщина. Затверджені обласні заходи щодо реалізації Державної програми підтримки молодіжного підприємництва на 2002-2005 рр.
 23.05.02, 10:02 Кучма извинился перед Квасьневским, но конфликт не исчерпан
 22.05.02, 13:08 Руководитель пресс-службы посольства Германии о зависимости украинских СМИ от власти
 22.05.02, 12:51 Кіровоградщина. "... для завершення паспортизації громадян до 1 липня 2002 р."
 22.05.02, 12:36 Мораторий на расширение "Русского радио" и "Медиа-маркета"
 21.05.02, 18:49 В Києві відкрився десятий міжнародний автосалон "SIA'2002"
 21.05.02, 09:38 Первое рабочее совещание Президиума ВР АРК нового созыва
 16.05.02, 23:13 Частина вулиці гоголя у Кіровограді для проїзду закрита
 14.05.02, 12:47 Кіровоградщина. Затверджено заходи щодо передачі органам Пенсійного фонду України функцій з призначення та виплати пенсій
 14.05.02, 12:37 Кіровоградщина. Затверджено обласні заходи щодо забезпечення виконання Програми "Українське вугілля" на 2002 рік"
 03.05.02, 19:21 Знову суди...
 03.05.02, 19:19 Комісія відклала розгляд заяви Валерія Кальченка
 26.04.02, 13:48 Кіровоградському заводу АРЗ - 75!
 25.04.02, 22:03 Запорожский "Мерседес"
 25.04.02, 21:13 Громадськість стурбована зникненням спостерігача
 23.04.02, 15:04 В Киеве снова появились пикетчики из Донбасса
 23.04.02, 14:58 Подарунок ветеранам від Держказначейства
 21.04.02, 10:36 Телеканалы предполагают, а нацсовет располагает
 17.04.02, 14:38 Комітет виборців України звертається по допомогу
 12.04.02, 14:33 Жалоба Леонида Грача будет рассмотрена через неделю
 12.04.02, 02:07 Кіровоград. Вибори у режимі нон-стоп
 11.04.02, 19:32 Леонід Грач намагається узаконити перемогу
 11.04.02, 19:06 Негр-депутат. Это, кстати, на Украине
 11.04.02, 18:59 Восемь дней досчитывали голоса в Харькове
 11.04.02, 18:51 Хмельницький відстрілявся
 11.04.02, 18:47 Перевибори на Тернопільщині
 11.04.02, 18:30 15% виборців Івано-Франківської обласної не змогли проголосувати
 11.04.02, 18:18 Русскоязычный город Харьков
 11.04.02, 18:03 Політична розправа над О.Жиром - спроба "закрити" справу Гонгадзе?
 09.04.02, 12:06 На броньовичок, батінька, на броньовичок
 09.04.02, 11:38 Перевыборы мэра будут и в Мелитополе
 05.04.02, 14:41 Кіровоград - на перевибори!
 05.04.02, 14:35 Про вибори депутатів Кіровської районної ради м.Кіровограда
 05.04.02, 14:13 Частина кандидатів добиватимуться, щоб вибори по 99-му виборчому округу було визнано недійсними
 05.04.02, 13:34 Як голосував Кіровоград (за міського голову)
 05.04.02, 12:29 Они голосовали "зА еДу"?..
 05.04.02, 04:31 Вибори-2002. Кіровоград (одномандатний ВО №99)
 05.04.02, 02:14 Народні депутати від області
 05.04.02, 01:19 Вибори-2002. Кіровоград (партії)
 04.04.02, 21:29 Все на выборы, включая психбольницы!
 04.04.02, 21:15 У Львові 65 = 148
 04.04.02, 20:57 Здолбунів: голод, потім вибори
 04.04.02, 06:13 Кіровоград обрав депутатів обласної ради
 29.03.02, 19:26 Вибори-2002: Кіровоградська судова хроніка
 29.03.02, 19:15 Звернення до виборців міста Кіровограда
 29.03.02, 19:09 Дільниці Кіровограда готові до виборів
 29.03.02, 17:41 Налоговики Запорожья расследуют нарушения "Избирательного блока Юлии Тимошенко"
 29.03.02, 17:28 На Кіровоградщині з робочою поїздкою перебував Віце-прем`єр-міністр України Володимир Семиноженко
 26.03.02, 13:48 Нефтяное пятно под курортный сезон
 26.03.02, 13:43 Міліція у черкаській друкарні
 26.03.02, 13:36 Під Рівенським міськвиконком ледь не виникло наметове містечко
 22.03.02, 17:40 Крымская война компроматов
 22.03.02, 17:37 На Рівненщині продовжує зменшуватись кількість кандидатів на депутатство
 22.03.02, 16:12 Obkom просит политубежища в США
 21.03.02, 22:51 Газифіковано Пушкінський мікрорайон Кіровограда
 21.03.02, 22:21 10 кандидатів у депутати Рівненської міської ради зняли свої кандидатури
 21.03.02, 16:11 Рішення комісій по Кальченку буде відмінено?
 21.03.02, 16:03 Последний раунд открытых дебатов в Виннице
 20.03.02, 14:47 Крым будет голосовать на украинском языке
 20.03.02, 14:42 Михаил Гуцол просит политического убежища в США
 19.03.02, 18:28 Міжнародні спостерігачі на Кіровоградщині
 19.03.02, 14:03 В.Ющенко побывал на Львовщине
 19.03.02, 13:43 Иностранные наблюдатели удивлены количеством независимых СМИ на Украине
 18.03.02, 22:51 Лідер опозиції у Кіровограді
 18.03.02, 16:01 Робоча поїздка Прем`єр-міністра України А.Кінаха на Кіровоградщину
 17.03.02, 14:53 В Кировоград пришЕЛ Масленица
 15.03.02, 16:55 33 вулиці Кіровоград знову із зовнішнім світлом
 15.03.02, 16:41 Внутренняя угроза для национальной безопасности Украины
 15.03.02, 15:42 Чи справді КрАЗ відмовляється від ярославських двигунів?
 15.03.02, 15:40 Украинским дорогам - украинский автомобиль
 15.03.02, 15:37 Всем селом на выборы!
 15.03.02, 14:35 "За единую Украину!" обязуется помогать шахтерам-инвалидам... только если победит на выборах?
 15.03.02, 12:50 Боротьба за два крісла - незаконна
 15.03.02, 12:44 Кіровоград показав себе українським містом
 14.03.02, 23:31 Міжнародні спостерігачі уже в Кіровограді
 14.03.02, 21:42 Чи відбудуться вибори на Рівненщинi?
 14.03.02, 21:28 Кіровоград вже... голосує
 12.03.02, 15:25 Сколько в Крыму периодических печатных изданий?
 12.03.02, 15:17 В Харьковской ОГА создано новое управление
 11.03.02, 18:12 Леонид Грач намерен обратиться в европейский суд по правам человека
 01.03.02, 09:03 У Кіровограді відкрито міську лазню
 28.02.02, 23:52 Кандидаты в меры Кировограда: зарегистрирован второй Валерий Кальченко
 27.02.02, 15:57 Пожар на TTV
 20.02.02, 21:28 Спецназ в центре Кировограда
 19.02.02, 18:36 Майбутній парламент, у якому не буде сформовано більшості, варто буде розпустити
 19.02.02, 12:03 Починає свою роботу комітет народного контролю
 19.02.02, 11:18 КВУ протестує проти брудних інсинуацій УТН
 11.02.02, 15:27 Свобода слова. Все дозволено?
 04.02.02, 17:22 Закрыта независимая радиостанция Донецкой области
 31.01.02, 07:12 Закінчується дія старих паспортів
 30.01.02, 07:14 УБС - 3 года в интернете
 29.01.02, 14:22 Юлия Тимошенко попала в аварию
 28.01.02, 21:13 Звернення секретаря Кіровоградської міської ради. А що говорить закон?
 28.01.02, 19:32 Гетьман і козаки теж політики і кроки їх свідомі
 25.01.02, 13:12 В Олександрії "Вільне слово"?
 25.01.02, 13:09 В Кіровоградському районі думали, що затвердили герб...
 21.01.02, 15:03 С Юлии Тимошенко сняты обвинения
 21.01.02, 14:58 Совет Европы хочет лично контролировать выборы на Украине
 21.01.02, 13:55 Володимир Литвин: потенційні невдахи шукають собі виправдання заздалегідь
 21.01.02, 12:49 Побузьке в блокаді
 16.01.02, 20:37 Доллары в Казахстан не улетели
 16.01.02, 12:01 Предвыборных теледебатов на Украине, скорее всего, не будет
 16.01.02, 11:36 Чорний PR мандpує ... Україною
 16.01.02, 11:28 Итоги социсследований за прошлую неделю
 16.01.02, 11:20 Окружкомами керують представники парламентських фракцій
 15.01.02, 14:29 Арбітри призначені, гра почалась...
 15.01.02, 11:03 Жереб - хлопець симпатичний
 11.01.02, 15:37 Різдв'яниий подарунок ЦВК - окружні комісії сформовані
 10.01.02, 22:35 Вибрик дизайну?
 08.01.02, 18:39 Вже є перші цікаві моменти в попередніх підсумках перепису населення України
 06.01.02, 13:58 Екологічна катастрофа в Черкасах та події навколо неї
 04.01.02, 15:15 У податківців Кіровограда - новосілля
 04.01.02, 15:12 Першою жертвою "чорного" PR в Кіровограді стали Богдан Хмельницький та "Русский блок"
 04.01.02, 14:09 Машин має стати більше
 02.01.02, 19:33 ЦВК завершило "нарiзку" виборчих округiв
 31.12.01, 08:32 Головна ялинка Кіровограда обійшлася у 13 тисяч гривень
 28.12.01, 14:03 Є дозвіл на оренду кіровоградського водоканалу
 27.12.01, 11:32 Що буде з київським аеропортом "Бориспіль"
 24.12.01, 13:10 Президент України відвідав Кіровоград
 19.12.01, 23:51 Вибух у Києві
 18.12.01, 17:32 У Києві перебувають лідери білоруської опозиції
 14.12.01, 16:04 Остаточні висновки причин пожежі на шахті "Ведмежоярська" ДХК "Олександріявугілля" - за комісією...
 14.12.01, 15:59 Сім годин тривала пожежа на побузькому феронікелевому комбінаті
 27.11.01, 13:11 Тимошенко таки судиться із Кучмою
 27.11.01, 07:36 Пожежа на шахті "Олександріявугілля"
 23.11.01, 17:39 Комп'ютерна мережа "Укртелекома" ледь не стала жертвою вірусної атаки
 20.11.01, 08:27 У центрі Києва розлилося 12 кг ртуті
 19.11.01, 19:05 Надбавка студентам-вчителям
 15.11.01, 20:32 Посольство Німеччини в україні планує відкрити у києві будинок для безпритульних дітей
 14.10.01, 20:11 "Нова" вулиця у Києві

"ВГ" №4
(21.01.2005)

Кіровоградщина
30.04.   •  Кіровоград за тиждень
•  Сесія облради. Коли звітує голова...
•  Сесія міської ради. Переобрали голів постійних комісій, затвердили звіт про виконання бюджету за 2003 рік
•  На першотравневу демонстрацію — разом
•  Триває підготовка до ювілею Кіровограда
•  Овочів з нітратами в Кіровограді стало більше
•  Найбрудніша в Кіровограді — вулиця 40 років Перемоги

Украинския баннерная

Copyright © 2001–2006 "Vechirka.uafor.net" :: Design & Creation
Використання текстових матерiалiв cайту дозволяється лише з активним посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.uafor.net.
Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование текстовых материалов сайта разрешается только с активной ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.uafor.net.
Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!