МУЗИКА

ВелеріяЦЯ РОМАНТИЧНА І ТЕНДІТНА ВАЛЕРІЯ
Людмила Зайцева, "Вечірня газета"
26.10.2001, 10:43

У вільний час співачка Алла Перфілова дуже любить куховарити. Найкраще у неї виходять виключно оригінальні й ексклюзивні страви, якими вона пригощає чоловіка та трьох своїх дітей. Хоча… Ось уже місяць ця жінка не бачить рідних: зараз у неї гастролі в рамках концертного туру “Очі кольору неба”. Нещодавно Алла побувала з концертом в обласній філармонії в Кіровограді.

Бачу, що деякі наші читачі ніяк не можуть второпати, про яку співачку йде мова. Як, шановні, ви не знаєте Валерію? Чи її знаменитих хітів “Метелица”, “Рига-Москва”, “Не обижай”? Ов-ва!

— Ви були першою співачкою, яка для “промоушна” використала скандал. Па-м’ятаю, тоді ви знялися у відеокліпі “Цветы” зовсім оголеною. Схоже, популярності додалося?

— Авжеж. Адже я була першовідкривачкою такого типу “промоушна”. Удвох з моїм чоловіком та продюсером Олександром Шульгіним ми створювали досить цікаві речі. Тоді, після виходу кліпу в ефір, зняли багатосерійну мильну оперу, яка регулярно виходила в програмі “Музобоз”. Підставна манекенниця стверджувала з екрана, буцімто оголене тіло в кліпі належить їй. Ми цю інформацію спростовували…

— Цього разу вихід у світ чергового альбому “Очі кольору неба” чомусь не співпав з народженням ще однієї вашої дитини. У чому справа?

— Не знаю, якось не вийшло. Адже від мене нічого не залежить. На все воля Господня. Та й навряд чи я зможу наздогнати свою прабабусю: у неї було одинадцять дітей! Зараз я намагаюся приділяти своїм трьом діткам якомога більше часу. Та, на жаль, через напружений гастрольний графік (за кілька останніх місяців Валерія з групою “Фамилия” встигла побувати з концертами у 250 містах, — авт.) вдома буваю вкрай рідко. Проте Аня, Артем і Арсен (вісім, сім і три рочки) розуміють, що їхня мама — відома співачка. Вони вже зараз є самостійними людьми. Двоє старших навчаються в школі з мовним нахилом, вивчають дві мови: англійську та німецьку. Я часто допомагаю їм робити уроки, завжди намагаюсь розповісти щось цікаве і пізнавальне. Адже головне завдання батьків — “відкрити очі”, сформувати світогляд своєї дитини. Чи будуть вони музикантами? Хтозна. Але якщо ми з Олександром побачимо, що вони цього прагнуть, спробуємо допомогти у їхніх починаннях.

— Валеріє, чия думка для вас є найважливішою?

— Думка мого чоловіка та продюсера Олександра Шульгіна. Певно, в ньому я ніколи не розчаруюся…

— Чи часто впадаєте в депресію?

— Я не знаю, що це таке. Звичайно, неприємності трапляються, але ж… Головне завдання артиста — нести людям добро і море позитивних емоцій. Я про це постійно пам’ятаю.

— Які у вас музичні уподобання?

— Безперечно, класична музика, на якій я виросла. Хоча вдома я змушена слухати власні пісні: їх обожнюють мої діти.

— Традиційні бліц-питання: улюблені книги?

— Романи Булгакова.

— Фільм?

— Мексиканський фільм з дещо вульгарною назвою “Сука-любовь”.

— Валеріє, чому ви уникаєте шоу-бізнесових тусовок?

— Мені вони нецікаві і саме з цієї причини я не відвідую такі місця. Хоча, можливо, саме тому складніше підтримувати дружні стосунки з колегами.

— Ага. Ось і Алла Пугачова нещодавно критично про вас говорила: “Ну що таке Валерія? Нічого”.

— Так, у Алли Борисівни “гострий” язичок, і все могло бути. Я з нею близько не спілкуюся, але не можу сказати, що ми ворогуємо. Ні. Принаймні, на збірних концертах, коли зустрічаємося, не сваримося… А взагалі здорову, раціональну критику (а не голослівну, — авт.) я беру до уваги. Адже артист має повсякчас вдосконалювати свій образ.

— У вас з Олександром Шульгіним своєрідна сімейна ідилія. Поділіться досвідом: яка риса є найважливішою у сімейних стосунках?

— Терпимість.

Архів "ВГ-Музика"

 10.02.05, 18:07 Віка Богуславська: "На CD — пісні про добро і зло в шахматному порядку"
 08.02.05, 16:11 Фестивалі. "Від Різдва до Різдва"
 24.01.05, 15:38 Костянтин Пилип'юк. Контакт із музикою на все життя
 12.10.04, 12:44 "Червона рута — 2005"
 04.06.04, 13:17 "Травневі музичні зустрічі". "Який чудовий слухач !"
 10.02.04, 16:28 "Я дуже-дуже вас люблю!". Наталя Бioppo
 29.01.04, 18:46 Розгадуючи таємниці Мейтуса
 27.01.04, 16:42 Пісня, яку співає увесь світ. "Червона рута"
 12.12.03, 16:26 "Зоряни". Із Мар'ївки в Європу, або Пісня не вертається додому?
 25.11.03, 14:51 Марія Бурмака — українська Трейсі Чепмен
 04.11.03, 18:34 Хор Любовича проти повстяної свідомості
 28.10.03, 12:24 Щоб правильно співати, треба правильно жити
 17.10.03, 18:08 Кіровоградська обласна філармонія найближчим часом: Марія Бурмака, "Уездный город", Олександр Новіков
 09.10.03, 20:01 Лідія Забіляста: "Внутрішній стержень людини має бути завжди міцним"
 09.10.03, 16:32 Початок концертної діяльності
 02.10.03, 21:44 59-й концертний сезон. На кіровоградців чекатимуть Лідія Забіляста, Вєрка Сердючка, Валерій Меладзе, Національний хор імені Г.Верьовки, Уездный город, Олександр Розенбаум, Клара Новикова...
 19.07.03, 00:21 Діалектика творчого неспокою. Фрагменти портрета максималіста Любовича
 07.07.03, 19:19 Матіола пахне для всіх однаково, або Любити красиве
 03.07.03, 02:18 Париж, Афіни, Страсбург плюс ... Кіровоград
 27.06.03, 15:20 Справжній бас виступатиме для нас
 23.06.03, 18:23 Життя без прикрас. Для вас співають мандрівні артисти
 13.06.03, 15:54 "Травневі музичні зустрічі". Кіровоградський мюзик-фест виріс і у форматі, і у масштабах, і в резонансі...
 13.06.03, 07:03 III регіональний відкритий конкурс баяністів і акордеоністів "Гармоніка" (Одеса). Є талант!
 12.06.03, 22:14 У кіровограді відкрито меморіальну дошку Юлія Мейтуса
 09.06.03, 13:15 У вересні кіровоградському музпеду — 35!
 03.06.03, 12:08 Валентина Ревенко: Прекрасна будівля під назвою "культура" хитається...
 30.05.03, 16:14 XII фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва "Калиновий спів". "Моя Україна — червона калина, лети ж, моя пісне, лети..."
 30.05.03, 11:45 "Травневі зустрічі" — у повному обсязі!
 22.05.03, 21:32 Фестивальні обрії. "Калиновий спів" запрошує...
 19.05.03, 15:21 Концерт для мобілки з оркестром, або Як знову не загубити Вівальді
 06.05.03, 14:01 VI фестиваль "Травневі музичні зустрічі". Фестиваль буде особливим
 06.05.03, 13:55 Фестиваль "Калиновий спів". Були хори, тепер — солісти
 29.04.03, 10:11 А музика звучить...
 18.04.03, 14:27 Музичний фестиваль скликає друзів. "Нейгаузівські музичні зустрічі"
 12.04.03, 11:02 1-3 травня 2003 р. у Каховці пройде XII Міжнародний фестиваль "Таврійські Ігри"
 01.04.03, 08:14 "Родина — це вся Україна..."
 14.03.03, 09:11 Гастролі, концерти. Сумний арлекін побував і у нас. Валерій Леонтьєв
 08.03.03, 00:13 "Провесінь" несе весну душі
 07.03.03, 16:18 Пам'яті поетеси і патріотки
 25.02.03, 12:34 У Кіровограді розпочався VIII Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах "Провесінь"
 12.02.03, 14:50 Юлій Мейтус: повернення у рідний дім
 06.02.03, 23:25 Известный христианский певец Майкл Смит профинансировал 4 000 детей
 29.01.03, 13:14 Всеукраїнська премія у галузі музики та масових видовищ "Золота Жар-птиця" за підсумками 2002 року не вручатиметься
 27.01.03, 08:11 Життя, віддане музиці
 21.09.03, 21:37 Перехрестя талантів
 17.01.03, 09:17 Підростають нові музиканти
 06.01.03, 15:29 Оксана Білозір: „Такого унікального святкування Різдва, як в Україні, немає ніде у світі"
 03.01.03, 19:31 Започатковано музичні вечори
 23.12.02, 15:55 Творче горіння маестро запалювало інших. Кім Олександрович Шутенко
 17.12.02, 12:11 В'ячеслав Бутусов. Вечір ностальгії для вчорашніх тінейджерів
 16.12.02, 12:42 Любов Успенська: "Я обов'язково повернусь..."
 22.11.02, 12:56 На конкурсі пам'яті Володимира Горовиця виступала юна кіровограда
 22.11.02, 08:37 Коли крізь розпач випнеться надія
 08.11.02, 16:44 "Червона рута" червоніє за Кіровоград
 18.10.02, 10:21 Відновлено конкурс виконавської майстерності
 08.10.02, 12:44 То був справжній народний артист
 14.08.02, 11:02 Святкування Дня Незалежності з телеканалом М1!
 12.07.02, 14:07 Як наші були на Таврійських Іграх, або Кіровоградські показові виcтупи у херсонському степу
 19.06.02, 12:51 "Калиновий спів" - це доля, це біль, все те, що не збулося в моєму житті..."
 25.05.02, 12:28 Зберегти пам'ять про відомого композитора
 25.05.02, 07:38 Чотири вечори побачень з классикою
 23.05.02, 19:18 Элтон Джон начал гастрольное турне по Европе
 22.05.02, 13:17 Діана Гурцька: "Сцена - то моє життя"
 29.03.02, 17:10 Діти виконують джаз
 25.03.02, 19:09 Элтону Джону исполнилось 55 лет