МУЗЫКА

Діана Гурцька Діана ГУРЦЬКА: "СЦЕНА — ТО МОЄ ЖИТТЯ"
vechirka.uafor.net
22.05.2002, 13:17

Діана ніколи не бачила білий світ власними очима, ніколи не раділа сонячному промінню, блакитному небу, весняним квіточкам... Вона народилася сліпою. Але Бог подарував цій співачці гарний голос, абсолютний слух і вроду. І нині сцена - то її світ, то зміст її життя. Нещодавно з концертом Діана побувала і в Кіровограді.

- Діано, яке враження справила на тебе кіровоградська публіка?

- Чесно кажучи, я була щасливою від спілкування з кіровоградським глядачем. Ще з першої пісні в залі була відчутна позитивна енергетика. Між іншим, у Кіровограді я виступала уже вдруге, але перед концертом жахливо хвилювалася. Мені завжди хочеться, щоб другий концерт вийшов набагато кращим, ніж перший...

- Вийти на професійну сцену - це було твоїм бажанням?

- Це була моя потаємна мрія. Співати почала ще з дитинства, і мама зрозуміла, що в мене є музичний слух. Найпершим музичним інструментом у моєму житті стало іграшкове піаніно, яке подарувала ненька.

- Діано, де ти навчалася?

- Я навчалася в Тбілісі, в спеціальній школі для незрячих дітей. Звичайно, це було далеко від дому (народилася Діана в Абхазії, - авт.), і мені, семирічній дівчинці, було неясно, чому батьки відправляють так далеко. Але коли я подорослішала, все зрозуміла. І за науку дуже вдячна своєму татові, який наполіг на моєму навчанні.

- Як складаються твої творчі стосунки з Ігорем Ніколаєвим?

- Творчі? Добре!

- Особисті?

- Особисті? Ніяк.

- А з Ігорем Крутим?

- Саме ця людина відчула мене як співачку. Він написав пісню, про яку я давно мріяла. До нього ніхто не наважувався створити для мене пісню про маму. Всі казали, що це вже пройдений матеріал. Буцімто про маму вже співали і Маліков, і Газманов... Але Ігор Якович написав "Ты знаешь, мама..." Ця пісня - історія мого життя.

- Діано, у тебе є кохана людина?

- Є. Але не буду про нього говорити, щоб не наврочити.

- Коли погано на душі, до кого ти звертаєшся: до Бога, до друзів чи до родичів?

- До моєї мами. До мами, якої немає поряд, але я точно знаю, що вона мене оберігає.

- На концерті ти дуже гарно заспівала а капела українську народну пісню "Цвіте терен". Хто допоміг її вивчити?

- Я вже давно хотіла заспівати українською, але через напружений робочий графік та постійні переїзди з міста в місто не встигла записатися в студії. Танцюрист з мого балету Василь Кравченко, сам родом із Запоріжжя, допоміг мені вивчити пісню. Я рада, що публіка "Цвіте терен" завжди сприймає на "ура".

Незабаром має відбутися мій сольний концерт у Київському Палаці культури "Україна", і я обіцяю, що встигну записати кілька українських пісень.

- Декілька слів про плани на майбутнє.

Будемо працювати над новим альбомом. Окрім цього, чудовий італійський співак Тото Кутуньо пише для мене пісню. Він також запросив мене в Італію, щоб познайомитися з їхнім глядачем. Плануємо, що наша спільна пісня в готовому вигляді вийде у серпні.

Архів "ВГ-Музика"

 10.02.05, 18:07 Віка Богуславська: "На CD — пісні про добро і зло в шахматному порядку"
 08.02.05, 16:11 Фестивалі. "Від Різдва до Різдва"
 24.01.05, 15:38 Костянтин Пилип'юк. Контакт із музикою на все життя
 12.10.04, 12:44 "Червона рута — 2005"
 04.06.04, 13:17 "Травневі музичні зустрічі". "Який чудовий слухач !"
 10.02.04, 16:28 "Я дуже-дуже вас люблю!". Наталя Бioppo
 29.01.04, 18:46 Розгадуючи таємниці Мейтуса
 27.01.04, 16:42 Пісня, яку співає увесь світ. "Червона рута"
 12.12.03, 16:26 "Зоряни". Із Мар'ївки в Європу, або Пісня не вертається додому?
 25.11.03, 14:51 Марія Бурмака — українська Трейсі Чепмен
 04.11.03, 18:34 Хор Любовича проти повстяної свідомості
 28.10.03, 12:24 Щоб правильно співати, треба правильно жити
 17.10.03, 18:08 Кіровоградська обласна філармонія найближчим часом: Марія Бурмака, "Уездный город", Олександр Новіков
 09.10.03, 20:01 Лідія Забіляста: "Внутрішній стержень людини має бути завжди міцним"
 09.10.03, 16:32 Початок концертної діяльності
 02.10.03, 21:44 59-й концертний сезон. На кіровоградців чекатимуть Лідія Забіляста, Вєрка Сердючка, Валерій Меладзе, Національний хор імені Г.Верьовки, Уездный город, Олександр Розенбаум, Клара Новикова...
 19.07.03, 00:21 Діалектика творчого неспокою. Фрагменти портрета максималіста Любовича
 07.07.03, 19:19 Матіола пахне для всіх однаково, або Любити красиве
 03.07.03, 02:18 Париж, Афіни, Страсбург плюс ... Кіровоград
 27.06.03, 15:20 Справжній бас виступатиме для нас
 23.06.03, 18:23 Життя без прикрас. Для вас співають мандрівні артисти
 13.06.03, 15:54 "Травневі музичні зустрічі". Кіровоградський мюзик-фест виріс і у форматі, і у масштабах, і в резонансі...
 13.06.03, 07:03 III регіональний відкритий конкурс баяністів і акордеоністів "Гармоніка" (Одеса). Є талант!
 12.06.03, 22:14 У кіровограді відкрито меморіальну дошку Юлія Мейтуса
 09.06.03, 13:15 У вересні кіровоградському музпеду — 35!
 03.06.03, 12:08 Валентина Ревенко: Прекрасна будівля під назвою "культура" хитається...
 30.05.03, 16:14 XII фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва "Калиновий спів". "Моя Україна — червона калина, лети ж, моя пісне, лети..."
 30.05.03, 11:45 "Травневі зустрічі" — у повному обсязі!
 22.05.03, 21:32 Фестивальні обрії. "Калиновий спів" запрошує...
 19.05.03, 15:21 Концерт для мобілки з оркестром, або Як знову не загубити Вівальді
 06.05.03, 14:01 VI фестиваль "Травневі музичні зустрічі". Фестиваль буде особливим
 06.05.03, 13:55 Фестиваль "Калиновий спів". Були хори, тепер — солісти
 29.04.03, 10:11 А музика звучить...
 18.04.03, 14:27 Музичний фестиваль скликає друзів. "Нейгаузівські музичні зустрічі"
 12.04.03, 11:02 1-3 травня 2003 р. у Каховці пройде XII Міжнародний фестиваль "Таврійські Ігри"
 01.04.03, 08:14 "Родина — це вся Україна..."
 14.03.03, 09:11 Гастролі, концерти. Сумний арлекін побував і у нас. Валерій Леонтьєв
 08.03.03, 00:13 "Провесінь" несе весну душі
 07.03.03, 16:18 Пам'яті поетеси і патріотки
 25.02.03, 12:34 У Кіровограді розпочався VIII Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах "Провесінь"
 12.02.03, 14:50 Юлій Мейтус: повернення у рідний дім
 06.02.03, 23:25 Известный христианский певец Майкл Смит профинансировал 4 000 детей
 29.01.03, 13:14 Всеукраїнська премія у галузі музики та масових видовищ "Золота Жар-птиця" за підсумками 2002 року не вручатиметься
 27.01.03, 08:11 Життя, віддане музиці
 21.09.03, 21:37 Перехрестя талантів
 17.01.03, 09:17 Підростають нові музиканти
 06.01.03, 15:29 Оксана Білозір: „Такого унікального святкування Різдва, як в Україні, немає ніде у світі"
 03.01.03, 19:31 Започатковано музичні вечори
 23.12.02, 15:55 Творче горіння маестро запалювало інших. Кім Олександрович Шутенко
 17.12.02, 12:11 В'ячеслав Бутусов. Вечір ностальгії для вчорашніх тінейджерів
 16.12.02, 12:42 Любов Успенська: "Я обов'язково повернусь..."
 22.11.02, 12:56 На конкурсі пам'яті Володимира Горовиця виступала юна кіровограда
 22.11.02, 08:37 Коли крізь розпач випнеться надія
 08.11.02, 16:44 "Червона рута" червоніє за Кіровоград
 18.10.02, 10:21 Відновлено конкурс виконавської майстерності
 08.10.02, 12:44 То був справжній народний артист
 14.08.02, 11:02 Святкування Дня Незалежності з телеканалом М1!
 12.07.02, 14:07 Як наші були на Таврійських Іграх, або Кіровоградські показові виcтупи у херсонському степу
 19.06.02, 12:51 "Калиновий спів" - це доля, це біль, все те, що не збулося в моєму житті..."
 25.05.02, 12:28 Зберегти пам'ять про відомого композитора
 25.05.02, 07:38 Чотири вечори побачень з классикою
 23.05.02, 19:18 Элтон Джон начал гастрольное турне по Европе
 22.05.02, 13:17 Діана Гурцька: "Сцена - то моє життя"
 29.03.02, 17:10 Діти виконують джаз
 25.03.02, 19:09 Элтону Джону исполнилось 55 лет