МУЗИКА

1-3 ТРАВНЯ 2003 р. У КАХОВЦІ ПРОЙДЕ XII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ "ТАВРІЙСЬКІ ІГРИ"
vechirka.uafor.net
12.04.2003, 11:02

11 квітня у конференц-залі НП "Україна" відбулася прес-конференція XII Міжнародного фестивалю "Таврійські Ігри". У конференції взяли участь почесний президент фестивалю, народний депутат України Микола Баграєв, генеральний директор ЗАТ "Таврійські Ігри" Дмитро Криворучко, генеральний директор телеканалу ICTV і почесний ведучий фестивалю Олександр Богуцький, музичний продюсер телеканалу "Інтер" Ольга Менська, генеральний продюсер музичного телеканалу М1 Валентин Коваль, учасники фестивалю: Ані Лорак, Олександр Пономарьов, Наталя Могилевська, Андрій Кузьменко (група "Скрябін").

Микола Баграєв так пояснив нові терміни фестивалю: "Термін фестивалю обумовлений насамперед проблемою фрахту теплоходів, які є не лише невід'ємною рисою фестивалю, але й виконують роль готелів, центру тусовки, місць для презентацій та різноманітних супутніх заходів "Таврійських Ігор". У нас був невеликий вибір: або 1-3 травня, або кінець вересня. Ми вирішили, що більш зручний варіант для фестивалю, все-таки 1-3 травня. Це якраз травневі вихідні, і багато людей зможуть приїхати до Каховки і відпочити на "Таврійських Іграх". Якщо цей експеримент буде вдалим, то, думаю, і надалі ми будемо проводити фестиваль у травні". Нинішнього року "Таврійські Ігри" зробили ряд кроків у бік демократизації фестивалю і проведення "Свята Музики і Краси" в євроформаті: партер перетвориться на суцільний танцювальний майданчик, що додасть рухливості фестивалю і наблизить артиста до глядача. З метою сприяння розвитку вітчизняної музичної культури і відкриття нових імен, у фестивальному містечку буде встановлено дві сцени: денну і вечірню. Денна сцена буде надана для виступу численних молодих виконавців, які відбираються з усієї України, а на вечірній сцені виступатимуть визнані "зірки" та презентуватимуться яскраві музичні проекти.

В рамках фестивалю відбудуться: музичні шоу за участю Dj Mendez (Швеція), Captain Jack (Німеччина), "Ляпис Трубецкой" (Білорусь), "Дискотека Авария", "Банда Андрюха", "Иван Купала" (Росія), Jetaime, "Скрябін", Олександр Пономарьов, "Грін Грей", "Друга Ріка", "Гайдамаки", Євгенія Власова, Асія Ахат, Наталя Могилевська, Ані Лорак, "Океан Ельзи" (Україна), конкурс краси "Королева України-2003", пивний чемпіонат, спортивні заходи: міні-спартакіада серед інвалідів, турнір з міні-футболу. Фестиваль відбуватиметься під патронатом Президента України Леоніда Кучми.

Архів "ВГ-Музика"

 10.02.05, 18:07 Віка Богуславська: "На CD — пісні про добро і зло в шахматному порядку"
 08.02.05, 16:11 Фестивалі. "Від Різдва до Різдва"
 24.01.05, 15:38 Костянтин Пилип'юк. Контакт із музикою на все життя
 12.10.04, 12:44 "Червона рута — 2005"
 04.06.04, 13:17 "Травневі музичні зустрічі". "Який чудовий слухач !"
 10.02.04, 16:28 "Я дуже-дуже вас люблю!". Наталя Бioppo
 29.01.04, 18:46 Розгадуючи таємниці Мейтуса
 27.01.04, 16:42 Пісня, яку співає увесь світ. "Червона рута"
 12.12.03, 16:26 "Зоряни". Із Мар'ївки в Європу, або Пісня не вертається додому?
 25.11.03, 14:51 Марія Бурмака — українська Трейсі Чепмен
 04.11.03, 18:34 Хор Любовича проти повстяної свідомості
 28.10.03, 12:24 Щоб правильно співати, треба правильно жити
 17.10.03, 18:08 Кіровоградська обласна філармонія найближчим часом: Марія Бурмака, "Уездный город", Олександр Новіков
 09.10.03, 20:01 Лідія Забіляста: "Внутрішній стержень людини має бути завжди міцним"
 09.10.03, 16:32 Початок концертної діяльності
 02.10.03, 21:44 59-й концертний сезон. На кіровоградців чекатимуть Лідія Забіляста, Вєрка Сердючка, Валерій Меладзе, Національний хор імені Г.Верьовки, Уездный город, Олександр Розенбаум, Клара Новикова...
 19.07.03, 00:21 Діалектика творчого неспокою. Фрагменти портрета максималіста Любовича
 07.07.03, 19:19 Матіола пахне для всіх однаково, або Любити красиве
 03.07.03, 02:18 Париж, Афіни, Страсбург плюс ... Кіровоград
 27.06.03, 15:20 Справжній бас виступатиме для нас
 23.06.03, 18:23 Життя без прикрас. Для вас співають мандрівні артисти
 13.06.03, 15:54 "Травневі музичні зустрічі". Кіровоградський мюзик-фест виріс і у форматі, і у масштабах, і в резонансі...
 13.06.03, 07:03 III регіональний відкритий конкурс баяністів і акордеоністів "Гармоніка" (Одеса). Є талант!
 12.06.03, 22:14 У кіровограді відкрито меморіальну дошку Юлія Мейтуса
 09.06.03, 13:15 У вересні кіровоградському музпеду — 35!
 03.06.03, 12:08 Валентина Ревенко: Прекрасна будівля під назвою "культура" хитається...
 30.05.03, 16:14 XII фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва "Калиновий спів". "Моя Україна — червона калина, лети ж, моя пісне, лети..."
 30.05.03, 11:45 "Травневі зустрічі" — у повному обсязі!
 22.05.03, 21:32 Фестивальні обрії. "Калиновий спів" запрошує...
 19.05.03, 15:21 Концерт для мобілки з оркестром, або Як знову не загубити Вівальді
 06.05.03, 14:01 VI фестиваль "Травневі музичні зустрічі". Фестиваль буде особливим
 06.05.03, 13:55 Фестиваль "Калиновий спів". Були хори, тепер — солісти
 29.04.03, 10:11 А музика звучить...
 18.04.03, 14:27 Музичний фестиваль скликає друзів. "Нейгаузівські музичні зустрічі"
 12.04.03, 11:02 1-3 травня 2003 р. у Каховці пройде XII Міжнародний фестиваль "Таврійські Ігри"
 01.04.03, 08:14 "Родина — це вся Україна..."
 14.03.03, 09:11 Гастролі, концерти. Сумний арлекін побував і у нас. Валерій Леонтьєв
 08.03.03, 00:13 "Провесінь" несе весну душі
 07.03.03, 16:18 Пам'яті поетеси і патріотки
 25.02.03, 12:34 У Кіровограді розпочався VIII Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах "Провесінь"
 12.02.03, 14:50 Юлій Мейтус: повернення у рідний дім
 06.02.03, 23:25 Известный христианский певец Майкл Смит профинансировал 4 000 детей
 29.01.03, 13:14 Всеукраїнська премія у галузі музики та масових видовищ "Золота Жар-птиця" за підсумками 2002 року не вручатиметься
 27.01.03, 08:11 Життя, віддане музиці
 21.09.03, 21:37 Перехрестя талантів
 17.01.03, 09:17 Підростають нові музиканти
 06.01.03, 15:29 Оксана Білозір: „Такого унікального святкування Різдва, як в Україні, немає ніде у світі"
 03.01.03, 19:31 Започатковано музичні вечори
 23.12.02, 15:55 Творче горіння маестро запалювало інших. Кім Олександрович Шутенко
 17.12.02, 12:11 В'ячеслав Бутусов. Вечір ностальгії для вчорашніх тінейджерів
 16.12.02, 12:42 Любов Успенська: "Я обов'язково повернусь..."
 22.11.02, 12:56 На конкурсі пам'яті Володимира Горовиця виступала юна кіровограда
 22.11.02, 08:37 Коли крізь розпач випнеться надія
 08.11.02, 16:44 "Червона рута" червоніє за Кіровоград
 18.10.02, 10:21 Відновлено конкурс виконавської майстерності
 08.10.02, 12:44 То був справжній народний артист
 14.08.02, 11:02 Святкування Дня Незалежності з телеканалом М1!
 12.07.02, 14:07 Як наші були на Таврійських Іграх, або Кіровоградські показові виcтупи у херсонському степу
 19.06.02, 12:51 "Калиновий спів" - це доля, це біль, все те, що не збулося в моєму житті..."
 25.05.02, 12:28 Зберегти пам'ять про відомого композитора
 25.05.02, 07:38 Чотири вечори побачень з классикою
 23.05.02, 19:18 Элтон Джон начал гастрольное турне по Европе
 22.05.02, 13:17 Діана Гурцька: "Сцена - то моє життя"
 29.03.02, 17:10 Діти виконують джаз
 25.03.02, 19:09 Элтону Джону исполнилось 55 лет