ТЕАТР

Заслужений артист України Валерій Дейнекін ПЕРЕРВАНИЙ ПОЛІТ. Я ПАМ'ЯТАТИМУ ВАС, ВАЛЕРІЮ... Спомин про Валерія ДЕЙНЕКІНА
Василь Марко, професор, vechirka.uafor.net
18.03.2003, 17:07

Споминів я ще не писав. Це — перші. І найнеприродніші, бо вони про молодшого за мене. Напевне, тому такі болючі...

... Я стояв біля його труни, здавалось, такої безглуздої й непотрібної. А він лежав величний, як на сцені, красивий, як у житті, і немов усміхнений, як при кожній нашій зустрічі. Страшно усвідомлювати, що ця зустріч остання... У це не хотілось вірити. А труна неспинно кричала: "Остання... Остання... Остання...". У фойє театру музика розсівала жалобу. І було в тій музиці щось піднесене, величне і навіть бунтівливе: заперечення смерті. Тим більше — такої несподіваної. Приголомшливої...

Віддаючи шану (слово покійник втискую в дужки, бо свідомість ще не пускає його на поріг думки, все моє єство протестує проти цього слова), я тримався за труну, схиляв голову перед талантом Артиста, Режисера, Людини. Він гідно продовжував традиції наших театральних корифеїв. Стояти біля труни було невимовно важко. Дивився на Валерія — і раптом відчув, що якоїсь деталі не вистачає. А вже потім збагнув: бракує рук (вони чомусь були закриті саваном).

...Пам'ятаю його руки ще від 1975-76 навчального року, коли я приїхав до Кіровограда й розпочав працювати в тодішньому педінституті. Вів спецсемінар на четвертому, тоді випускному курсі філологічного факультету (українське відділення). На тому курсі вчився й Валерій. Я не пригадую, якій темі був присвячений його реферат, але руки його пам'ятаю. То були руки музиканта, хірурга, митця. Уже тоді Валерій керував театральною студією „Резонанс", сам грав у спектаклях і ставив їх. Я бачив усі тодішні вистави „Резонансу", бачив усі вистави Валерія в професійному театрі імені М.Л.Кропивницького — і завжди милувався його винахідливістю як режисера й майстерністю як актора. У нього грало все: постава, голос, очі — і руки. Його жест був глибоко продуманий. Такі виразні руки можна побачити хіба що в балеті... І от, коли я стояв біля труни, мені не вистачало його рук. Я не попрощався з ними... Вони й досі стоять переді мною — живі, динамічні, виразні. Руки митця. Руки аристократа.

...Ішов я до театру на ту траурну „виставу", де ролі виписала сама вічність. Раптом відчув, що на вулиці я сам. Мені стало моторошно на цій зимовій, сонячній вулиці, порожньо, хоча і в один, і в другий бік рухалися люди. Мені було самотньо. Потім цю ж думку висловить Ольга Крижанівська на короткому траурному мітингу біля старого корпусу педуніверситету, в актовій залі якого три десятиліття Валерій проводив репетиції, грав у спектаклях студентського театру. І від цього збігу думок мені стало ще болючіше, так, як було й того дня, коли в КІРУЕ Наталя Каськова вперше повідомила мені сумну новину: „Ви знаєте, що Дейнекін помер?" — „Коли? Як? Де?" — хапався я, немов за соломинку, опираючись тій звістці, сподіваючись, що це прикра помилка, що тут наплутано, адже нещодавно бачив його живим і здоровим. Він, як завжди, сонячно посміхався. Ми обмінялися привітаннями, жартами. Пам'ятаю, я тоді сказав своїй аспірантці, що ми маємо честь розмовляти з одним із найталановитіших українських митців сцени нашого часу, на що він напівіронічно засміявся... Чи міг я здогадуватись, що то була наша остання зустріч поза сценою?..

Я й зараз бачу його посмішку. Одверту. Ледь іронічну. Але завжди милу. Усмішку, що неодмінно прихиляла співрозмовника. Як член художньої ради інституту-університету, а якийсь час і театру імені М.Л.Кропивницького, я брав участь у обговоренні багатьох вистав Валерія. Пам'ятаю, з яким розумінням ставився він до моїх зауважень щодо мізансцен, акторських робіт чи загального пафосу спектаклю. Закінчувались мої виступи сакраментальною фразою: „Вистава є". На жаль, на превеликий жаль, цих слів ніколи не скажу йому в теперешньому часі. Його прем'єри вже в часі минулому. Його гра — в нашій пам'яті. А ім'я його — у вічності.

По-різному складалися ситуації на обговоренні вистав перед прем'єрою. Валерій делікатно ставився до зауважень усіх членів художньої ради. Всі виступи уважно вислуховував, ніколи не спалахував, нічого не відкидав. Обіцяв врахувати зауваження. Я захоплювався його тактом. То були спокій і гідність таланту. Людини, котра знала собі ціну, і його самооцінка була адекватною. Так, я захоплювався вами, Валерію...

Театром, сценою він жив. В особі Валерія (знову збіг думок з О.Крижанівською) ми мали справжнісінького народного артиста, гідного найпрестижніших сцен держави. А втім, чи є сцена, престижніша за ту, де виступали М.Кропивницький, М.Заньковецька, М.Садовська та інші корифеї театру? У нього не було прохідних ролей. У кожній знаходив він діамантик, який під час вистави обов'язково зблискував. Візьмімо хоч би його коронну роль у комедії М.Старицького „За двома зайцями". Це не просто комічний тип, а образ людини, котра переживає реальну драму на межі одвічних альтернатив „бути й здаватися". Валерію десь боліла доля приреченого мисливця за престижними соціальними ролями, які йому не належали.

На цвинтарі я кинув три жмені землі на його труну. Глина була суха й сипка, тому, падаючи на віко, немовби схлипувала. То був схлип долі, що так необачно вибрала молодого, повного енергії. А вибрала, можливо, тому, що не корився їй, що мужньо витримував її удари, що свій біль умів тамувати творчістю. Той біль дивовижно накладався на муки творчості — й викрешувалась іскра радості перемог. Перемог над мовчазним словом, над тінями образів, яким він віддавав свої плоть і кров. Віддавав і віддав життя. До краплі. До крихти. До останньої миті.

Його голос часто звучав і з-поза сцени. І в театрі. І в університеті, де жодна урочиста подія не відбувалась без його голосу „за кадром". До міри урочистий, але без фальшивого пафосу, його голос завжди посилав до зали чи на площу відповідну до моменту піднесеність, і від того посіву зароджувалась у душі радість. Я завжди був вдячний за ті години радості, які тривали роками. Я любив вас, Валерію...

Не раз бачив його на сцені в ролі ведучого. Невимушеність поведінки, підбадьорливі інтонації, прекрасна дикція, дивовижна здатність найурочистішій ситуації надавати домашнього тепла й затишку, тонке відчуття залу, природність жесту й міміки — таким бачив Валерія у ролі ведучого. Подібних вечорів було багато. Але один найбільше закарбувався в пам'яті: презентація книжки пісень самодіяльного композитора, кандидата філософських наук, завідувача кафедрою філософії технічного університету Олександра Решетова „Мелодії душі". Зустріч вийшла теплою, зворушливою. „Винні" в цьому були насамперед мелодії та слова пісень, натхненне виконання їх акторами. Але тон дружнього спілкування сцени й глядачів, безперечно, був заданий Валерієм-ведучим. Вишукано одягнений, з аристократичними манерами, осяйною посмішкою — таким він вийшов на сцену перед початком концерту. Зал завмер в очікуванні дива. І диво сталося — той неповторний вечір радості, гармонії зусиль багатьох талантів. Я згодом думав, яким був би отой вечір без Валерія. І уявити не міг.

Він був прекрасною людиною, талановитим режисером, видатним актором. І не його в тім провина, що ми, його сучасники, не зуміли належно оцінити його — через власну малість, а не раз і заздрість. Ставши на поріг вічності, з дороги до храму, якою йшов усе життя, він перейшов на дорогу до слави.

Я пам'ятатиму вас, Валерію. Красивим і натхненним. Нехай мої спомини будуть скромною квіткою у вінку, який зласкавіла доля сплітає на вашу честь.

Архів "ВГ-Мистецтво"

 27.07.06, 17:45 Земляки. Журавленко, брат Журавленка — 2
 12.07.06, 15:38 Земляки. Журавленко, брат Журавленка
 12.09.05, 15:58 Осінь мистецька
 12.09.05, 15:55 Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Моє рідне місто»
 12.08.05, 12:08 До 150-річчя Володимира Ястребова. Чужий по крові, та рідний за духом
 27.05.05, 13:46 Свято українства
 02.04.05, 16:09 Книги. Минуле і сучасне лісівників Кіровоградщини
 11.03.05, 15:23 Театр. Прем'єри. Коли леді стає прекрасною?
 03.02.05, 13:28 Виставки. Художники — музеєві
 24.01.05, 15:17 Література. "Степові" місця немає?
 24.01.05, 15:13 Література. "Зимова флейта" "Серед українців"
 20.01.05, 17:30 На здобуття літературної премії імені Є.Маланюка. "Той у грудях замість серця..."
 10.11.04, 15:39 Поетичні збірки. "В житті я дров чимало наламав..."
 09.11.04, 13:16 Театр. Вперше на сцені корифеїв
 09.11.04, 13:11 9 листопада — День української писемності і мови. Українською читають усе більше
 12.10.04, 12:50 Репліка з приводу однієї виставки
 30.08.04, 15:37 Наші земляки. "Ззвідси почалось моє знайомство зі світом..."
 03.08.04, 15:04 Театр. На сцені — грати, а в житті бути самим собою
 05.07.04, 16:01 Рік Польщі в Україні. Українці та поляки ХХІ століття — добрі сусіди
 02.07.04, 15:54 Нове видання. Відгомін минулих літ
 04.06.04, 14:02 Пам'яті Валерія Дейнекіна присвячується. Вершини й низини "Резонансу"
 20.05.04, 16:52 Із роздумів над книжкою. Про добре слово і добру згадку (До 65-річного ювілею Кіровоградської області)
 19.05.04, 21:31 Нарешті вийшла книга кіровоградського Сосюри
 29.04.04, 13:37 Фотовиставка. Туга за втраченим містом. Новогеоргіївськ
 16.04.04, 13:14 Народні танці. Ансамбль "Ятрань" став комунальною власністю
 26.03.04, 13:39 Театр. 27 березня — Міжнародний день театру. На кіровоградській сцені з'являються майбутні зірки
 25.03.04, 13:35 Виставки. Майстри натюрморту
 18.03.04, 15:26 Виставки. Вшанували людину...
 10.03.04, 10:34 З яким архітектурним обличчям Кіровоград зустрічатиме свій ювілей?
 09.03.04, 16:49 Віктор Погрібний: "Тарас Шевченко у моєму житті". Наші діти надто багато знають Шевченка?
 05.03.04, 14:43 Кіровоградська "Просвіта": прагнення нової якості
 05.03.04, 14:30 Даблоїди про антропоїдів
 05.03.04, 11:03 В 2004 году доля украинских книг станет еще меньшей?
 03.03.04, 13:35 Театр. Історія кіровоградської Терпсихори — на задвірках. Борис Кукуленко
 25.02.04, 10:27 У Вінниці відкрито пересувну виставку живопису "Шляхами Тараса"
 17.02.04, 16:35 Море стало його поезією, оспіваною у прозі. Григорій Карєв
 17.02.04, 14:25 Театр корифеїв у небезпеці
 06.02.04, 04:08 Вручено премію імені Євгена Маланюка
 26.01.04, 12:11 Премія Євгена Маланюка: названо цьогорічних лауреатів
 16.01.04, 10:21 "Смарагдові китиці у... "святій воді". Василь Бондар (дружні штрихи до портрета ювіляра)
 23.12.03, 16:10 Театр. Михайло Ілляшенко: "Мистецтво має загострювати відчуття правди"
 09.12.03, 09:19 Вшанували відомого художника-земляка (О.Осмьоркін)
 05.12.03, 13:42 Виставки. Прийди — подивися — здивуйся. Марія Церна
 20.11.03, 15:16 Виставки. Земля єдина
 19.11.03, 13:38 "Чим більше розумів взаємодіють, об'єднавшись, тим більші можливості нації"
 14.11.03, 16:39 Книги. "Боже, зроби зі мною, що хочеш..."
 14.11.03, 16:33 Театр. Хотіли екстриму — потрапили у страшну дійсність
 14.11.03, 15:01 Щоб слово стало живим
 14.11.03, 13:19 Наступний рік не буде роком культури на Кіровоградщині
 30.10.03, 20:10 Театр. Кропивничани оновлюють репертуар
 28.10.03, 16:11 Театр. У Полтаві — кіровоградський "Ревізор"
 09.10.03, 23:29 Виставки. Частинка літнього Криму в осінньому Кіровограді
 02.10.03, 21:44 59-й концертний сезон. На кіровоградців чекатимуть Лідія Забіляста, Вєрка Сердючка, Валерій Меладзе, Національний хор імені Г.Верьовки, Уездный город, Олександр Розенбаум, Клара Новикова...
 02.10.03, 20:29 Незабаром на Кіровоградщині стартує тиждень національних культур
 09.09.03, 14:09 Катя переконала екзаменаційну комісію: вона — талант
 09.09.03, 12:38 Бібліотеки. "Подаруй книгу! Підтримай бібліотеку!"
 04.09.03, 20:11 Народні танці. Колекцію призів "Проліску" прикрасив і "Срібний дельфін"
 27.09.03, 22:01 Виставки. Україні присвячується...
 26.08.03, 14:27 Кіровоградські бібліотеки виживають за рахунок платних послуг
 19.08.03, 17:19 Книги. "Время Черной Луны". Очередной роман кировоградского писателя А.Корепанова
 14.08.03, 19:37 "Зоряни" стали академічним колективом
 12.08.03, 20:31 Скарби, які ми вже загубили, але ще можемо знайти
 09.08.03, 02:07 Поезія. Антоніна Корінь. "Поезіє, з тобою і загину...".
 07.07.03, 19:19 Матіола пахне для всіх однаково, або Любити красиве
 07.07.03, 04:32 Кіровоградська хроніка червня
 05.07.03, 20:14 Вийшов друком 13-ий номер кіровоградського літературного часопису "Вежа"
 23.06.03, 14:20 Олександр Назаренко. Українські зорі над євразійським хутором...
 18.06.03, 13:38 Виставки. Є номінанти на премію імені Якова Паученка...
 18.06.03, 10:26 "Експеримент" починає і виграє?
 15.06.03, 08:16 Кіно. Директор "Зоряного" — член спілки кінематографістів
 10.06.03, 14:00 Театр. За завісою театрального сезону. У непростій ситуації зустрічають літо кропивничани
 09.06.03, 12:15 Виставки. Партнерство громад: Світловодськ — Спрінгфілд
 06.06.03, 00:01 6 червня — День охорони навколишнього середовища. "Юкка" пізнає світ
 21.05.03, 02:32 Кіровоградські музеї: як відзначали професійне свято
 20.05.03, 01:12 Театр. Прем'єра. Реквієм по коханню
 19.05.03, 12:26 До 90-річчя першої художньої виставки в Єлисаветграді. Вони були першими
 15.05.03, 23:16 Премія імені Володимира Ястребова. Лауреатів побільшало
 15.05.03, 12:45 Всеукраїнський конкурс народного танцю "Толока". Перемогла кіровоградська "Росинка"
 06.05.03, 11:03 Театр. Маркес у Кіровограді
 25.04.03, 16:03 Раїса Близнець: "Великі водяні лілії здавалися мені зорями..."
 25.04.03, 09:59 Під прапором надії. Фестиваль дитячої творчості
 24.04.03, 07:19 Мемуари земляка. Наум Добрін
 23.04.03, 16:32 Галерея — як оранжерея. Леонід Бондар
 22.04.03, 03:18 І вальс, і гопак...
 18.04.03, 15:31 "Тенсінг — це спосіб життя!"
 15.04.03, 11:40 Бібліотеки. „Гербарій почуттів і пристрастей"
 04.04.03, 13:52 Музеї. Пам'ять про земляка
 27.03.03, 18:14 27 березня — Міжнародний День театру. "Що може бути сучасніше, ніж "Ревізор"?
 27.03.03, 11:09 У кожній дитині — талант
 23.03.03, 12:51 23 березня — всесвітній день працівників культури та аматорів народного мистецтва. Від серця і весни
 19.03.03, 15:41 2003 рік на Кіровоградщині — Рік Василя Сухомлинського
 18.03.03, 17:07 Театр. Перерваний політ. Я пам'ятатиму вас, Валерію... Спомин про Валерія Дейнекіна
 11.03.03, 16:53 Виставки, конкурси, вернісажі. Україна: погляд американця
 11.03.03, 14:21 Вершини і низини професора Григорія Клочека. До 60-річчя від дня народження
 10.03.03, 22:24 Кіно. "Енергіє", не скидай обертів!
 09.03.03, 08:19 Може, й не приходять до нас генії такого масштабу, бо ми не готові бути поруч із ними?..
 01.03.03, 10:13 Театр. Пам'яті режисера
 26.02.03, 15:28 Особистість і час: взаємооприявлення
 25.02.03, 13:13 Музей виховує патріотів
 24.02.03, 15:39 Живопис. У Кіровограді відреставровано найкращого "Юродивого" ХІХ століття
 14.02.03, 16:23 Виставки. Відбулася презентація виставки "Відроджені шедеври"
 11.02.03, 12:38 Січень був щедрим на ювілеї
 11.02.03, 12:37 Поезія. Коли у нації є такі поети...
 06.02.03, 22:09 Театр. До нас їде "Ревізор"...
 03.02.03, 16:36 Книги. Новая книга кировоградского писателя-фантаста Алексея Корепанова
 30.01.03, 10:57 Театр. Пішов із життя заслужений артист України Валерій Дейнекін
 28.01.03, 13:16 А ми захоплюємося Афінами... Хоч перші міста-гіганти були на берегах Синюхи
 28.01.03, 12:47 В Арабских Эмиратах открылась выставка жемчуга Персидского залива
 20.01.03, 06:48 Музеї. Перші десять років уже позаду...
 03.01.03, 21:22 Поезія. "Сонечка" Анатолія Черниша
 27.12.02, 16:33 Книговидавництво. Дорога до храму
 26.12.02, 23:12 Кіровоградщина. Відбулась зустріч із керівниками відділень національних творчих спілок України та діячами культури і мистецтва
 20.12.02, 16:23 Театр. Дві комедії в один і той же день
 19.12.02, 14:42 Фотовиставки. Спіймати час? Підвладно чародіям об'єктива...
 10.12.02, 11:08 Рік культури може стати останнім для галузі
 03.12.02, 12:43 Живопис 3 грудня - День інвалідів. Дати надію
 29.11.02, 16:22 Польська делегація у Кіровограді у рамках відзначення 120-ї річниці від дня народження Кароля Шимановського
 29.11.02, 06:52 Виставка Бориса Вінтенка. Світло його душі допоможе нам протистояти злу
 27.11.02, 14:13 Бібліотеки. Світло і тінь на бібліотечній вулиці
 22.11.02, 12:56 Кіно. Проект "Російське кіно: прем'єра в Києві"
 19.11.02, 13:07 Театр. Є привід причепуритись і можливість відпочити
 13.11.02, 22:14 Національні товариства. "Полонією" тепер керує Полячок
 12.11.02, 18:16 Книжкова карта Кіровограда. Скільки не їж, а читати все одно хочеться
 29.10.02, 08:14 Театр. „Наталка-полтавка" хвилює знову
 23.10.02, 10:42 Купили театр-довгобуд
 22.10.02, 13:28 До 120-річчя українського театру. Театр - це одне з найдавніших знарядь будівництва країни... Частина 2
 22.10.02, 13:26 Поповнюючи музей, ми збагачуємо майбутнє
 20.10.02, 18:03 Книжкова полиця. Олександрійський внесок в історію українського театру
 17.10.02, 08:02 Виставки. Художні шедеври на марках
 16.10.02, 14:32 До 120-річчя українського театру. Театр - це одне з найдавніших знарядь будівництва країни... Частина 1
 06.10.02, 05:12 Бібліотеки. Відтепер послуги бібліотеки ім.Д.Чижевського стали доступними
 20.09.02, 18:24 Театр. "Вересневі самоцвіти" у кіровоградському театрі ім.М.Кропивницького
 20.09.02, 18:14 100-річчя Юрія Яновського відзначили тільки У Кіровограді
 20.09.02, 00:38 Першими виступили „Зоряни"
 19.09.02, 23:19 Ювілеї. Присвячено Миколі Смоленчуку
 18.09.02, 15:57 Дизайн. Поєднавши ремесло з уявою
 17.09.02, 15:58 Живопис. Твори земляка побачать у Ватикані
 17.09.02, 15:49 Кіно. Що переможе: кіно чи „відик"? Чи залишатися „Зоряному" самотньою зіркою на чумацькому шляху обласного кінопрокату?
 09.09.02, 14:57 Народні танці. Браво, бравісімо, „Пролісок"!
 27.08.02, 10:51 Леонід Куценко: "Залізний імператор строф" залишається terra incognitа для україни"
 26.08.02, 18:02 До 100-річчя від дня народження Юрія Яновського. Співці степового краю
 26.08.02, 17:56 Виставки. Новопразькі самоцвіти
 25.08.02, 20:02 Кіровоградський художній музею поповнився 800 картинами В.Федорова
 25.08.02, 20:01 Актори театру працюють для сільського глядача
 23.08.02, 11:46 Скульптура. До дня Незалежності України. Постане козак над синюхою
 27.07.02, 08:36 Мистецтво. 75!
 19.07.02, 16:18 Ліричний репортаж. Перлина, без якої життя - сірятина
 19.07.02, 10:12 В индийском штате Карнатака завершилась судебная тяжба в отношении усадьбы русского художника Святослава Рериха
 12.07.02, 13:55 Поетична пам'ять. Коли плачуть поети
 05.07.02, 12:55 Кіровоградський бюджет культури. Має бути відповідь
 05.07.02, 08:59 Музеї. Картини потребують допомоги
 27.06.02, 14:25 Родина Тарковських. Лицарі Єлисаветградської землі, або Скалки дзеркала
 25.06.02, 13:58 Місту - 250. Подарунок на іменини
 23.06.02, 23:02 Свято національних культур
 21.06.02, 16:31 Дні тарковських у Кіровограді
 21.06.02, 10:19 Тиждень національних культур. Спочатку говоримо про мистецтво..."
 07.06.02, 21:32 Тут поет прописаний навічно
 01.06.02, 12:41 Мистецтво. І знову "Колесо"
 31.05.02, 12:14 Театр. Миколаївці на сцені корифеїв марили про українську комічну оперу
 28.05.02, 12:59 Українська книга потрібна в кожному селі
 27.05.02, 15:57 Відновити унікальність Кіровограда на порозі його 250-річного ювілею. Архітектори звертаються до влади. чи буде їх почуто?
 24.05.02, 14:11 Літпроцес. Письменник - це відповідальність
 23.05.02, 23:46 Музеї. Варшавський Гість
 23.05.02, 23:21 Театр. Светлана Хоркина скоро дебютирует в спектакле "Венус"
 21.05.02, 14:09 Звернення Кіровоградської обласної організації Національної Спілки архітекторів України
 21.05.02, 14:08 Перетворення українців на споживачів телевізійних "мильних опер" не відбувається
 20.05.02, 12:46 Театр. Мартин Боруля - новий... українець?
 17.05.02, 10:28 Музеї. Присвячено відомому геологу
 30.04.02, 13:57 Поезія. Коли ж кіровоградці дочекаються вулиці імені Валерія Гончаренка?
 11.04.02, 20:24 Кино. Французский коньяк принимает юбилейный 20-й Международный фестиваль полицейского фильма
 29.03.02, 17:04 Театр. Іван Казнадій: "Бути послідовником корифеїв дуже важко, а інколи й небезпечно"
 25.03.02, 19:11 Кино. "Игры разума" Рона Ховарда - лучший фильм 2002 года
 22.03.02, 17:45 Мистецтво. Людина малює світ
 11.03.02, 13:53 Кино. Названы победители конкурса Американской Гильдии киноактеров
 19.02.02, 12:19 Музеї. Лист з Америки
 04.02.02, 11:04 Живопис. "Колесо", посміхнися, ти - талановите
 04.02.02, 11:01 Література. Вдалий експеримент байкаря-дебютанта
 01.02.02, 00:08 "Городок". Илья Олейников и Юрий Стоянов: "В шоу-бизнесе мы свои среди чужих и чужие среди своих"
 28.01.02, 17:50 Живопис. Виставка молодих кіровоградських художників "Колесо"
 28.01.02, 15:41 Архітектура. Друге народження шедевра
 29.12.01, 09:21 Поэзия. "Открыв ладонь, я выпускаю смех..."
 24.12.01, 12:31 Театр. На свята обласний центр не сумуватиме
 27.11.01, 17:53 Живопис. "Партитура долі". Виставка Юрія Любовича
 22.11.01, 21:09 Кіно. Український документальний фільм бере участь у Міжнародному кіноринку в Амстердамі
 17.11.01, 12:32 Мода. Світлана Ігнатьєва: "Фестивалі дають поштовх до створення нових колекцій"
 17.11.01, 09:45 Оперета. Зірка, до якої можна наблизитись. Лілія Амарфій
 16.11.01, 08:26 Театр. Сезон розпочали класикою
 16.11.01, 05:30 Театр. Ми забули про головне - про любов...
 15.11.01, 17:31 Естрада. За жінок, за майбутнє

"ВГ" №4
(21.01.2005)


К/т «Зоряний»
25.05-31.05

Для дітей! Відомий фільм від авторів «Шрека» і «Мадагаскара»
«ПІДВОДНА БРАТВА»
Сеанси: 9.30, 11.00.
















Украинския баннерная