ЗАКОНИ

Текст РІШЕННЯ року Смілянський міський суд Черкаської області про встановлення результатів виборів міського голови від 9 червня 2002 року
vechirka.uafor.net
16.08.2002, 00:10

ІМ'ЯМ УКРАЇНИ
РІШЕННЯ
8 серпня 2002 року Смілянський міський суд Черкаської області у складі:
головуючого - судді Компанійця О.В.
при секретарі Зайвенко Л.М.,
з участю представника скаржника Волосяна О.І.
і представника відповідача Чубченка П.І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за скаргами Романова Олексія Олександровича на рішення Кіровоградської територіальної (міської) виборчої комісії від 20 липня 2002 року про визнання повторних виборів міського голови м.Кіровограда недійсними,
Шевченка Сергія Миколайовича на рішення Кіровоградської територіальної (міської) виборчої комісії від 20 липня 2002 року про оприлюднення підсумків виборів Кіровоградського міського голови,
Ярошенка Володимира Івановича на рішення Кіровоградської територіальної (міської) виборчої комісії від 20 липня 2002 року про встановлення результатів виборів міського голови від 9 червня 2002 року,
ВСТАНОВИВ:

9 червня 2002 року в м.Кіровограді проводились повторні вибори міського голови.

За скаргою на рішення і дії територіальної виборчої комісії 18 липня 2002 року Іллічівський районний суд м.Одеси вирішив зобов'язати цю комісію провести засідання, на якому на підставі протоколів дільничних виборчих комісій про результати голосування від 9 червня 2002 року прийняти рішення про результати голосування та виконати вимоги ст.ст.15, 48 Закону України "Про вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (надалі в тексті рішення: ЗУ "Про вибори ... міських голів").

20 липня 2002 року Кіровоградська територіальна (міська) виборча комісія під головуванням заступника голови комісії Сендецького І.О. (що виконував обов'язки голови комісії) провела засідання, на якому було складено протокол про результати голосування в єдиному одномандатному виборчому окрузі по повторних виборах міського голови м.Кіровограда. Протоколом комісія 8 голосами із загального складу 15 осіб вирішила обраним кіровоградським міським головою вважати Чигріна Миколу Станіславовича.

Під час засідання комісії 8 її членів - Бердніков О.А., Хлань Л.М., Качур В.В., Бойко П.І., Туровець В.В., Гаркуша І.О., Пережило Г.С., Аджієв А.А. - відокремились та між собою обрали головуючим на засіданні члена комісії Берднікова О.А. і прийняли постанову №1 Кіровоградської територіальної (міської) виборчої комісії м.Кіровограда про визнання виборів міського голови недійсними, яку підписав Бердніков О.А.

Довірена особа кандидата на посаду голови м.Кіровограда Чигріна М.С. Романов О.О. подав до суду Ленінського району м.Кіровограда скаргу на цю постанову і просив скасувати її як незаконну.

Кандидат на посаду міського голови Шевченко С.М. подав у той же суд скаргу, в якій просив скасувати незаконне рішення територіальної (міської) виборчої комісії від 20 липня 2002 року про встановлення підсумків повторних виборів міського голови від 9 червня 2002 року та визнати незаконними дії членів комісії Аджієва А.А., Сендецького І.О., Балабанової Н.Ю., Дріжчаної В.Г., Івашури М.П., Криворучко Л.М., Маєвського М.В., Чубченка П.І. по проведенню засідання і прийняттю рішення за межами приміщення територіальної комісії.

Кандидат на посаду міського голови Ярошенко В.І. подав у той же суд скаргу, в якій просив скасувати рішення територіальної (міської) виборчої комісії від 20 липня 2002 року про встановлення результатів виборів міського голови від 9 червня 2002 року.

Справи передані на розгляд у Смілянський міський суд і об'єднані в одне провадження.

У судовому засіданні представник скаржника Романова О.О. Волосян О.І. підтримав скаргу і пояснив, що протокол про визнання результатів виборів від 9 червня 2002 року відповідає вимогам закону, оскільки його складено відповідно до рішення Іллічівського райсуду м.Одеси від 18 липня 2002 року на засіданні під головуванням законно обраного головуючого Сендецького І.О. і підписано 8 з 15 членів виборчої комісії. Постанова ж 8 членів комісії про визнання повторних виборів недійсними підлягає скасуванню, оскільки видання такого документа (постанови) не передбачено ЗУ "Про вибори ... міських голів". Волосян О.І. просив відмовити в задоволенні скарг Шевченка С.М. і Ярошенка В.І.

Представник територіальної виборчої комісії Чубченко П.І. вважає, що скаргу Романова О.О. належить задовольнити, а Шевченку С.М. і Ярошенку В.І. відмовити в задоволенні скарг, оскільки протокол Кіровоградської територіальної (міської) виборчої комісії від 20 липня 2002 року про результати голосування в єдиному одномандатному виборчому окрузі по повторних виборах міського голови м.Кіровограда відповідає вимогам ЗУ "Про вибори ... міських голів", а підписана Бердніковим О.А. постанова є незаконною.

Скаржники Шевченко С.М. і Ярошенко В.І. в судове засідання не з'явились, хоч про день, час і місце його проведення були повідомлені.

Суд вважає, що скарга Романова О.О. підлягає задоволенню, а Шевченку С.М. і Ярошенку В.І. в задоволенні скарг належить відмовити з таких підстав:

14 січня 2002 року Кіровоградська міська рада на засіданні двадцять сьомої сесії двадцять третього скликання прийняла рішення №1319 "Про утворення територіальної (міської) виборчої комісії по виборах депутатів Кірово-градської міської ради двадцять четвертого скликання та міського голови", яким затвердила склад виборчої комісії в кількості 15 осіб: Бердніков О.А., Хлань Л.М., Качур В.В., Бойко П.І., Туровець В.В., Гаркуша І.О., Алексєєва Н.М., Аджієв А.А., Сендецький І.О., Балабанова Н.Ю., Дріжчана В.Г, Івашура М.П., Криворучко Л.М,, Маєвський М.В., Чубченко П.І. Потім Алексєєву Н.М. було виведено зі складу комісії, а 31 травня 2002 року в склад комісії включено Пережило Г.С.

За скаргами на результати повторних виборів Кірово-градського міського голови, що проводились 9 червня 2002 року, 18 липня 2002 року Іллічівський районний суд м. Одеси виніс рішення, яким зобов'язав кіровоградську територіальну (міську) виборчу комісію провести засідання, на якому на підставі протоколів дільничних виборчих комісій про результати голосування від 9 червня 2002 року прийняти рішення про результати голосування та виконати вимоги ст.ст.15, 48 ЗУ "Про вибори ... міських голів".

20 липня 2002 року Кіровоградська територіальна (міська) виборча комісія у пов-ному складі провела засідання, на якому відповідно до вимог п. 7 ст. 21 ЗУ "Про вибори ... міських голів" головував Сендецький І.О.

Виконуючи рішення суду, відповідно до вимог п.п.1, 2 ст.46 ЗУ "Про вибори ... міських голів" виборча комісія встановила, що обраним по одномандатному виборчому округу є кандидат на посаду міського голови Чигрін М.С., який одержав найбільшу кількість голосів виборців.

Не підписуючи протоколу про результати виборів, члени комісії Бердніков О.А., Хлань Л.М., Качур В.В., Бойко П.І., Туровець В.В., Гаркуша І.О., Пережило Г.С. і Аджієв А.А. незаконно, з порушенням вимог п. 7 ст. 21 ЗУ "Про вибори ... міських голів" у цьому ж приміщенні вибрали поміж себе головуючим у засіданні Кіровоградської територіальної (міської) виборчої комісії Берднікова О.А.

В цьому ж складі вони прийняли постанову про визнання недійсними повторних виборів 9 липня 2002 року міського голови, яку підписав лише Бердніков О.А. як головуючий. Винесення такої постанови не передбачене ЗУ "Про вибори ... міських голів", тому як документ територіальної виборчої комісії вона не має юридичної сили.

Відповідно до п. 7 ст. 21 ЗУ "Про вибори ... міських голів" неправомочним було і саме засідання 8 членів виборчої комісії, на якому головував Бердніков О.А.

У той же час протокол від 20 липня 2002 року Кіровоградської територіальної (міської) виборчої комісії про результати голосування в єдиному одномандатному виборчому окрузі по повторних виборах міського голови м. Кіровограда за формою і змістом повністю відповідає вимогам п. 7 ст. 46 ЗУ "Про вибори ... міських голів". Оскільки протокол підписали 8 з 15 членів комісії, згідно із п. 7 ст. 46 ЗУ "Про вибори ... міських голів" у результаті виборів 9 липня 2002 року обраним кіровоградським міським головою є Чигрін М.С.

Те, що Аджієв А.А. підписав протокол 21 липня 2002 року, не суперечить п.7 ст.46 ЗУ "Про вибори ... міських голів", який не містить вимоги щодо часу підписання протоколу. Результати ж голосування відповідно до п.7 ст.46 Закону були встановлені 20 липня 2002 року повним складом комісії і належним чином оформлені.

Відповідно до вимог п. 2 ст. 48 ЗУ "Про вибори ... міських голів" 22 липня 2002 року протокол Кіровоградської територіальної (міської) виборчої комісії про результати голосування в єдиному одномандатному виборчому окрузі по повторних виборах міського голови м.Кіровограда був доведений до відома населення.

Вимога скаржника Шевченка С.М. про визнання незаконними дій членів територіальної виборчої комісії Аджієва А.А., Сендецького І.О., Балабанової Н.Ю., Дріжчаної В.Г., Івашури М.П., Криворучко Л.М., Маєвського М.В. і Чубченка П.І. не підлягає задоволенню, оскільки відповідно до п.3 ст.48 ЗУ "Про вибори ... міських голів" дії членів окружної виборчої комісії по встановленню результатів виборів оскарженню не підлягають.

Керуючись ст.ст.202, 203, 2435 ЦПК України, суд вирішив:

Скаргу Романова Олексія Олександровича задовольнити.

Скасувати постанову Кіровоградської територіальної (міської) виборчої комісії №01 від 20 липня 2002 року про визнання повторних виборів міського голови м.Кіровограда недійсними.

Відмовити в задоволенні скарги Шевченка Сергія Миколайовича про скасування .рішення територіальної (міської) виборчої комісії від 20 липня 2002 року про встановлення підсумків повторних виборів міського голови від 9 червня 2002 року та скарги на незаконні дії членів Кіровоградської територіальної (міської) виборчої комісії Аджієва А.А., Сендецького І.О., Балабанової Н.Ю., Дріжчаної В.Г, Івашури М.П., Криворучко Л.М., Маєвського М.В. і Чубченка П.І.

Відмовити в задоволенні скарги Ярошенка Володимира Івановича про скасування рішення Кіровоградської територіальної (міської) виборчої комісії від 20 липня 2002 року про встановлення результатів виборів міського голови від 9 червня 2002 року.

Рішення суду є остаточним і оскарженню не підлягає.

Суддя О.В.КОМПАНІЄЦЬ
З оригіналом згідно: суддя Смілянського міського суду О.В. КОМПАНІЄЦЬ

Архів "ВГ-Закони"

 11.04.06, 14:32 Нормативно-правове забезпечення діяльності політичних партій в Україні
 11.04.06, 14:30 Чи існують особливості перерахунку пенсій у поточному році?
 06.04.06, 20:02 Кіровоградська міська рада. Виконавчий комітет. Рішення №459. від 5 квітня 2006 року Про припинення теплопостачання в місті
 04.04.06, 20:14 Прийнято зміни до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»
 09.02.06, 16:43 СПИСОК виборчих дільниць для проведення голосування та підрахунку голосів по виборах народних депутатів України 26 березня 2006 року територіального виборчого округу №95. КІРОВСЬКИЙ РАЙОН м.Кіровограда. (Частина 2)
 09.02.06, 11:43 СПИСОК виборчих дільниць для проведення голосування та підрахунку голосів по виборах народних депутатів України 26 березня 2006 року територіального виборчого округу №95. КІРОВСЬКИЙ РАЙОН м.Кіровограда. (Частина 1)
 08.02.06, 09:01 СПИСОК виборчих дільниць для проведення голосування та підрахунку голосів по виборах народних депутатів України 26 березня 2006 року територіального виборчого округу №95. ЛЕНІНСЬКИЙ РАЙОН м.Кіровограда
 13.12.05, 15:29 Вибори-2006. Законом України передбачено
 06.10.05, 14:58 Депутатам місцевих рад повернули недоторканість?
 26.07.05, 12:16 Запитуйте – відповідаємо. Секретний заповіт
 26.07.05, 12:15 Запитуйте – відповідаємо. Спадкування усиновленими та усиновлювачами
 26.05.05, 20:23 РОЗПОРЯДЖЕННЯ КМР №5 від 20 травня 2005 року Про проведення п'ятнадцятої сесії
 22.03.05, 14:25 Юридичні консультації. Порядок створення благодійних організацій
 14.03.05, 12:04 Юридична консультація. Умови укладення договору оренди землі
 04.02.05, 10:03 РІШЕННЯ КМР №1397 від 25 січня 2005 року Про затвердження Програми соціального захисту та соціальної підтримки малозабезпечених категорій населення міста Кіровограда на 2005 рік
 15.01.05, 13:43 Розпорядження №21 від 10 січня 2005 року Про проведення тринадцятої сесії Кіровоградської міської ради четвертого скликання
 29.11.04, 12:00 Служба зайнятості військовослужбовцям, звільненим зі Збройних Сил України
 12.10.04, 11:37 Верховна Рада прийняла закон, який сприятиме підвищенню рівня соціальних гарантій військовослужбовців
 09.07.04, 14:49 РІШЕННЯ КМР №999 від 2 липня 2004 року Про заборону здійснення зупинок маршрутними таксі на вул.Карла Маркса у місцях, що не обладнані відповідними знаками
 06.07.04, 13:33 Прийнято закон, який посилює статус міських, селищних та сільських голів
 02.07.04, 14:00 Кіровське районне управління юстиції Кіровограда роз'яснює. Вибори Президента України. Виборчий процес
 01.07.04, 18:04 Захист прав споживачів. Будь мобільним і не дай себе обдурити!
 21.06.04, 14:56 Антимонопольний комітет підтримує Верховна Рада
 15.06.04, 12:36 У жовтні — Вибори Президента України. Хто може бути президентом України. Суб'єкти виборчого процесу
 15.06.04, 12:05 Порядок реєстрації та обліку платників страхових внесків до Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття
 15.06.04, 12:04 КМР. Внесено зміни до рішення №770
 04.06.04, 14:22 Новий Сімейний кодекс України. У добрий час на весільний рушник стати
 20.05.04, 18:26 Юридична консультація. Трудова книжка — паспорт працівника
 26.03.04, 14:52 Верховна Рада ухвалила закон "Про вибори народних депутатів України"
 23.03.04, 12:51 Юридична консультація. Пенсія за особливі заслуги
 17.03.04, 18:58 Юридична консультація. Право на державну соціальну допомогу
 12.03.04, 12:08 Як розтлумачив Конституційний Суд, горища, підвали, фундаменти житлових багатоповерхівок є власністю їх мешканців
 12.03.04, 00:19 РОЗПОРЯДЖЕННЯ №29р Ленінської районної ради м.Кіровограда від 10 березня 2004 року Про скликання десятої сесії районної ради двадцять четвертого скликання
 10.03.04, 10:31 Прописаний? Ні, зареєстрований. "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання"
 10.03.04, 10:28 Сімейний кодекс. У шлюбному контракті можна обумовити все, що завгодно
 03.03.04, 11:14 В Украине могут запретить курить в кафе и ресторанах
 27.02.04, 14:43 Щоб був страховий стаж, кошти можна доплатити
 24.02.04, 12:16 Реєстрація шлюбу за новим законодавством
 20.02.04, 15:32 Пільги дітям-інвалідам
 19.02.04, 19:58 РОЗПОРЯДЖЕННЯ №2 від 19 лютого 2004 року Про проведення одинадцятої сесії Кіровоградської міської ради двадцять четвертого скликання
 17.02.04, 11:08 Декларування доходів громадян у поточному році проводитиметься за "старими" нормами
 12.02.04, 15:53 Як відбуваються вибори Президента України?
 09.02.04, 18:08 Щодо виконання статті 57 Закону України "Про освіту"
 29.01.04, 14:32 РОЗПОРЯДЖЕННЯ КМР №5 від 14 січня 2004 року Про порядок особистого прийому громадян
 15.01.04, 12:17 РОЗПОРЯДЖЕННЯ КМР №1 від 14 січня 2004 року Про закриття дев'ятої сесії та проведення десятої сесії Кіровоградської міської ради двадцять четвертого скликання
 11.11.03, 16:19 РОЗПОРЯДЖЕННЯ КМР №23 від 10 листопада 2003 року Про проведення дев'ятої сесії Кіровоградської міської ради двадцять четвертого скликання
 10.11.03, 15:20 Чи призначається субсидія, якщо власник житла чи основний квартиронаймач, на якого відкрито особові рахунки, не прописаний, не зареєстрований за адресою звернення?
 10.09.03, 12:16 РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 8 вересня 2003 року №19 Про проведення восьмої сесії Кіровоградської міської ради
 06.08.03, 10:31 У Кіровограді затверджено додаткові заходи щодо виконання обласної програми організаційного забезпечення діяльності судів на 2003-2005 рр.
 29.07.03, 01:01 РІШЕННЯ №299 від 23 липня 2003 року Про кіровоградський міський бюджет на 2003 рік
 17.07.03, 22:35 РОЗПОРЯДЖЕННЯ №17 від 17 липня 2003 року Про проведення чергового засідання сьомої сесії Кіровоградської міської ради
 14.07.03, 09:42 Закон, запрещающий рекламу алкоголя и табака — очередной шаг Украины в Объединенную Европу?
 10.07.03, 12:18 Бесплатных входящих звонков в Украине не будет
 02.07.03, 16:14 РОЗПОРЯДЖЕННЯ КМР №16 Про скликання чергового засідання сесії Кіровоградської міської ради
 01.07.03, 12:34 Кіровоградською ОДА видано розпорядження "Про підготовку до проведення збирання ранніх зернових і зернобобових культур та збереження врожаю 2003 р."
 27.06.03, 16:01 28 червня — День Конституції України. Сім кіл пекла навколо Конституції
 24.06.03, 15:06 ПРОЕКТ ЗАКОНУ УКРАЇНИ Про внесення змін до Конституції України
 22.04.03, 16:23 Видано розпорядження "Про заходи щодо стабілізації становища на ринку борошна та хліба у період до надходження зерна від нового урожаю"
 17.04.03, 10:11 Парламент. Готується новий закон
 15.04.03, 19:03 Верховна рада України. РІШЕННЯ Про ситуацію, яка склалася в Кіровоградській міській раді
 08.04.03, 13:32 НАКАЗ №33 військового комісара Кіровоградського об'єднаного міського військового комісаріату ПРО ПРИЗОВ ГРОМАДЯН НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ
 02.04.03, 11:41 Затверджено обласну програму захисту прав споживачів Кіровоградщини на 2003-2005 рр.
 25.03.03, 13:20 Видано РОЗПОРЯДЖЕННЯ "Про додаткові заходи щодо посилення боротьби з організованою злочинністю і корупцією в області на 2003-2004 рр."
 24.03.03, 12:02 До 250-річчя Кіровограда. Готується постанова Кабміну
 18.03.03, 11:24 РОЗПОРЯДЖЕННЯ "Про затвердження обласних заходів щодо реалізації у 2003 році другого етапу Стратегії подолання бідності"
 18.03.03, 11:23 РОЗПОРЯДЖЕННЯ "Про проведення з 17 березня по 17 квітня місячника з поліпшення благоустрою і санітарного стану населених пунктів області"
 19.02.03, 14:50 Прем'єр-міністр України Віктор Янукович підписав розпорядження "Про газифікацію населених пунктів Гайворонського, Ульяновського та Голованівського районів Кіровоградської області
 23.01.03, 22:28 Кіровоградщина. Видано розпорядження Про заходи щодо забезпечення житлом військовослужбовців, учасників бойових дій в Афганістані та воєнних конфліктів у зарубіжних країнах, членів сімей військовослужбовців...
 18.01.03, 08:19 РОЗПОРЯДЖЕННЯ №1 від 15 січня 2003 року Про внесення змін і доповнень до розпорядження міського голови від 16 грудня 2002 року №40 "Про скликання сьомої сесії Кіровоградської міської ради двадцять четвертого скликання"
 15.01.03, 20:10 Квартира стала магазином поради фахівця
 15.01.03, 19:58 Прописка: де-факто - вона існує де-юре - за межами закону
 23.12.02, 13:01 РОЗПОРЯДЖЕННЯ №235 Про затвердження умов торгівлі піротехнічними виробами та пристроями
 20.12.02, 07:02 РОЗПОРЯДЖЕННЯ №40 від 16 грудня 2002 р. Кіровоградської міської ради Про скликання сьомої сесії Кіровоградської міської ради двадцять четвертого скликання.
 22.11.02, 03:12 РОЗПОРЯДЖЕННЯ №36-МР Про скликання п'ятої сесії Кіровоградської міської ради двадцять четвертого скликання (від 18 листопада 2002 року)
 08.11.02, 10:28 Розпорядження №34-МР Кіровоградської міської ради від 7 листопада 2002 року Про скликання п'ятої сесії кіровоградської міської ради двадцять четвертого скликання
 04.10.02, 08:01 Пропозицію щодо розгляду на сесії міської ради питання про зниження цін на хлібобулочні вироби у місті Кіровограді було НЕ прийнято
 16.08.02, 13:17 Прокуратура кіровоградської області відмовила в порушенні кримінальної справи щодо Сендецького І.О. та Аджієва А.А.
 16.08.02, 00:10 Текст РІШЕННЯ року Смілянський міський суд Черкаської області про встановлення результатів виборів міського голови від 9 червня 2002 року
 13.08.02, 15:33 Податкова інспекція роз'яснює. І пройти техогляд, і сплачувати податок треба вчасно
 12.08.02, 23:11 Податкова інспекція роз'яснює. За торгівлею пивом - особливий контроль
 10.08.02, 16:32 Податкова інспекція роз'яснює. На реалізацію слабоалкогольних напоїв потрібна ліцензія
 01.08.02, 21:43 РОЗПОРЯДЖЕННЯ Про скликання сесії Кіровоградської міської ради двадцять четвертого скликанняautor
 04.05.02, 12:47 "Про скликання другої сесії Кіровоградської міської ради ХХІV скликання"
 20.02.02, 21:17 Виборчі дільниці та округи Кіровського району м.Кіровограда
 20.02.02, 18:54 Виборчі дільниці та округи Ленінського району м.Кіровограда
 08.02.02, 03:00 Дільниці виборчого округу №100. Частина 2 (дільниці №№98-105)
 08.02.02, 02:52 Дільниці виборчого округу №100. Частина 1 (дільниці №№90-97)
 28.01.02, 13:31 Списки виборчих дільниць Кіровограда. Частина 6. Виборчі округи №№37-40
 28.01.02, 13:12 Списки виборчих дільниць Кіровограда. Частина 5. Виборчі округи №№27-36
 28.01.02, 12:59 Списки виборчих дільниць Кіровограда. Частина 4. Виборчі округи №№17-26
 28.01.02, 12:43 Списки виборчих дільниць Кіровограда. Частина 3. Виборчі округи №№12-16
 28.01.02, 12:27 Списки виборчих дільниць Кіровограда. Частина 2. Виборчі округи №№6-11
 28.01.02, 12:14 Списки виборчих дільниць Кіровограда. Частина 1. Виборчі округи №№1-5
 21.01.02, 13:11 Рішення Кіровоградської міської ради "Про міський бюджет на 2002 рік"
 15.01.02, 14:53 Рішення Кіровоградської міської ради "Про утворення територіальної (міської) виборчої комісії по виборах депутатів Кіровоградської міської ради двадцять четвертого скликання та міського голови"
 04.01.02, 12:41 Розпорядження №113 МР від 29 грудня 2001 року "Про скликання двадцять сьомої сесії Кіровоградської міської ради двадцять третього скликання"
 21.12.01, 17:33 Розпорядження №110-МР від 20 грудня 2001 року "Про створення робочої групи по підготовці і проведенню виборів народних депутатів України, депутатів місцевих рад та міського голови"
 14.12.01, 08:03 Розпорядження №107-МР (від 10 грудня 2001 року про скликання двадцять п'ятої сесії Кіровоградської міської ради двадцять третього скликання)
 22.11.01, 20:51 Закон України про вибори народних депутатів України. Розділ VI. Фінансове та матеріально-технічне забезпечення підготовки і проведення виборів депутатів
 17.11.01, 04:21 Закон України про вибори народних депутатів України. Розділ V. Списки виборців
 15.11.01, 19:59 Закон України про вибори народних депутатів України. Розділ ХІІІ. Прикінцеві та перехідні положення
 15.11.01, 19:56 Закон України про вибори народних депутатів України. Розділ IV. Виборчі комісії
 15.11.01, 19:50 Закон України про вибори народних депутатів України. Розділ І. Загальні положення
 07.10.01, 13:20 Новий кримінальний кодекс: а ви впевнені, що нічого не порушили?

"ВГ" №4
(21.01.2005)
Украинския баннерная

Copyright © 2001–2006 "Vechirka.uafor.net" :: Design & Creation
Використання текстових матерiалiв cайту дозволяється лише з активним посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.uafor.net.
Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование текстовых материалов сайта разрешается только с активной ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.uafor.net.
Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!